اوکلند شورای شهر تصویب بودجه و کاهش بودجه برای پلیس

اوکلند — تقسیم اوکلند شهرستان به تصویب شورای حقوق صاحبان سهام حزبی بودجه پیشنهادی سه شنبه شب که برای حدود 27 میلیون در COVID-19 مربوط به بودجه و کاهش و تغییر مسیر بودجه برای اداره پلیس اوکلند.

به تصویب شورای “جامعه اولین بودجه” پیشنهادی توسط امور مالی صندلی Lynette گیبسون kirk mcguire و سهام حزبی شرکای معاون شهردار رید اعضای شورای Noel گالو و لورن تیلور.

رای 5-1 با رئیس شورای ربکا کاپلان رای گیری با kirk mcguire, رید, Gallo و تیلور.

عضو شورای نیکی Fortunato بس عقیده داشت و اعضای شورای دن Kalb و شنگ Thao ممتنع. هر سه تا به حال بارها و بارها ابراز نیاز برای به تاخیر انداختن رای خود به بررسی آخرین سهام حزبی پیشنهادی که ارائه شد به این شورا — اما نه در دسترس عموم و یا وب سایت شهرستان — دوشنبه کمتر از 24 ساعت قبل از روز شنبه رای دادن.

نقش و Thao استدلال “به خاطر شفافیت” برای این نیاز برای مردم برای دیدن و واکنش نشان می دهند به آخرین بودجه پیشنهادی. Kirk mcguire گفت: این شهرستان شد “در یک بحران” و نمی تواند صبر کنید یک روز دیگر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اقتصادی تاثیر بر روی هزاران نفر از کارگران و ساکنان در این شهر است.

در تصویب صاحبان سهام حزبی طرح اعضای این شورا را رد کرد و پیشنهاد توسط بس که خواستار کاهش 25 میلیون دلار از اداره پلیس اوکلند با هدف کاهش بودجه پلیس و 50 درصد بعد از دو سال.

پس از رای گیری, Bas در توئیتر خود نوشت: “5 Councilmembers که گذشت اوکلند بودجه امشب فقط کشته دموکراسی است. آنها تصویب بودجه بود که حتی نمی منتشر علنا در شهرستان سایت. من را دریافت نمی آن تا امروز جلسه شروع شده بود و من دریافت نمی سیاست دستورات در همه.” #oakmtg #DefundOPD

او به دنبال آن است که با یک صدای جیر جیر: “این بودجه یک سیلی به هزاران Oaklanders که به نام شورا به #DefundOPD + #InvestInCommunity #BlackNewDeal – با تنها $2.5 M OPD کاهش. من را پشتیبانی نمی کند این. من رای دادند هیچ. افتخار 2 ایستاده در سمت راست از تاریخ است. انتخابات مهم است.” #oakmtg #دموکراسی

در این دیدار kirk mcguire و سهام حزبی روشن ساخته تعهد خود را برای کاهش OPD بودجه 50 درصد و reinvesting در اوکلند گروه پیشگیری از خشونت, $1.35 میلیون دلار جایگزین اقدامات ایمنی مانند ماکرو یک برنامه طراحی شده برای اعزام بهورزان به جای پلیس برای خدمات بهداشت روان, تماس, و $200,000 در بودجه اضافی به اوکلند پلیس کمیسیون.

“به عنوان یک زن من زندگی می کردند در پلیس ترور و لازم نیست در مورد آن صحبت آکادمیک” گفت: عضو شورای kirk mcguire, در بیانیه ای. “تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و reimagine پلیس حق است اما ما نیز آن را مدیون به جامعه به واقعا آن را درست انجام داده این بار قبل از ما با دیدن یک مرد سیاه پوست به قتل در تصویری دیگر و یا سیاه و کودک کشته شده در خیابان های ما با توجه به جامعه خشونت است. “

در این “جامعه اولین بودجه” اوکلند سهام حزبی همچنین افزایش بودجه برای COVID-19 خواستار اقدامات توسط اعضای جامعه و سازمان است. برای اطمینان از پاسخگویی و عادلانه استفاده از مالیات دهندگان دلار این بودجه نیز شامل دستورات است که اطمینان حاصل شود مسائل مانند بی خانمانی community policing ارشد پشتیبانی و توسعه جوانان بهتر است به ترتیب اولویت دولت در شهرستان ،

“در میان این همه گیر و این لحظه از درد ما کارگران و جامعه ما در حال شمارش را بر ما برای دریافت این پول بلافاصله گفت:” Councimember kirk mcguire. “این است که ما فرصت به پرتاب یک تاسیسات برای کسب و کار ما به طور سیستماتیک محروم از بودجه فدرال هنرمندان ما رفتن گرسنه و جامعه ما سازمان مبارزه با دندان و ناخن در برابر COVID-19 با کمک های مالی خود را.”

Kirk mcguire بیانیه خراب برجسته در سهام حزبی بودجه: $28.3 میلیون دلار برای مبارزه با ساکنان از آواره; $9.5 میلیون دلار برای سراسر شهر بود پهنای باند برای جوانان و ساکنان; 4 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و 1.8 میلیون دلار برای حمایت از هنرمندان و هنر, سازمان برنامه های جوانان و نهادهای فرهنگی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>