اوکلند مدیره رای به از بین بردن آن نیروی پلیس در مدرسه و دانشگاه

اوکلند — در پاسخ به سراسر کشور اعتراض به اصلاحات پلیس اوکلند Unified School District توافق برای از بین بردن خود نیروی پلیس از دانشگاه شنبه شب.

در یک اتفاق آراء هیئت مدیره تصویب “جورج فلوید قطعنامه برای از بین بردن اوکلند مدارس اداره پلیس است.” سالانه 2.5 میلیون دلار صرف شده در 10 سوگند افسران پلیس و مدیران است به جای انتظار می رود به آن هدایت می شود به سمت دیگر خدمات پشتیبانی دانشجویی و ترمیمی عدالت تلاش.

سرپرست Kyla جانسون-Trammell است از ماه اوت تا دسامبر. 31 برای ساخت یک جایگزین جدید ایمنی طرح که شامل ورودی از یک کمیته از اعضای جامعه و سایر ذینفعان.

از نزدیک به 30 سخنرانان که خطاب به هیئت مدیره روز شنبه تمام شد در حمایت از از بین بردن نیروی پلیس است. برخی از صحبت در مورد چگونه سیاه و قهوه ای و دانش آموزان می توانند احساس dehumanized, بی احترامی و به طور کلی امن با داشتن پلیس در محوطه دانشگاه. دیگران خواست هیئت مدیره به عنوان مثال مجموعه را برای این کشور در عمل خود را از بین بردن ،

سازمان سیاه و سازماندهی پروژه با کمک صنعت و آوردن این قطعنامه به هیئت مدیره. جسیکا سیاه, خود سازماندهی مدیر خطاب به هیئت مدیره در مورد اهمیت این قطعنامه و سازمان مبارزه برای آخرین 10 سال برای حذف پلیس از مدارس.

“این فقط یک قطره در سطل است. این یک لحظه تاریخی” او گفت:.

“ما هنوز در حال مبارزه برای درک آنچه که آزادی واقعی در این کشور به نظر می رسد. لغو این سیستم بسیار مهم است” او ادامه داد.

سیاه, سازماندهی پروژه بوده است برای دفاع از رای گیری برای تمام هفته با تظاهرات در مقابل مدرسه منطقه در ماشین تظاهرات و موارد دیگر پشتیبانی می کند. در روز چهارشنبه برگزار می کردند یک هیئت ویژه سازمان دیده بان حزب. جمعیت فوران در شادی و کف زمانی که دانشجو عضو هیئت مدیره Denilson Garibo که در حال حاضر در این سازمان دیده بان حزب نشان داد که جمعیت به بقیه هیئت مدیره طی جلسه آنلاین.

“من فقط می خواهم بگویم جامعه است hella مبارک در حال حاضر. این تاریخچه در ساخت خانواده,” Garibo گفت.

هیئت موافقت کرد که به تصویب این قطعنامه با اضافه شدن متمم را شامل است که معلمان و کارکنان از جمله اعضای هیئت مدیره خود آموزش داده خواهد شد در ضد نژادپرستی ناخودآگاه و یا ضمنی تعصب آموزش.

مدرسه ماموران امنیتی (یا SSO) است نیز در انتظار نگه داشته می شود در دانشگاه به عنوان بخشی از ایمنی جدید طرح خواهد شد اما به احتمال زیاد باز آموزی و پیکربندی مجدد به یک نقش جدید هیئت مدیره رئیس جمهور جودی لندن گفت.

اوکلند متحد صرف $9.3 میلیون نفر در آن اداره پلیس از سال 2013 تا 2018. دانش آموزان سیاه پوست را تا 26 درصد از جمعیت دانشجویی را در منطقه و در عین حال حساب 73 درصد از دستگیری با توجه به هیئت مدیره قطعنامه.

این منطقه اداره پلیس آغاز شد به عنوان یک نیروی امنیتی در سال 1957 و بعد از دریافت پلیس وضعیت. در اواخر 1990s منطقه گسترش نیروی آن را مستقل تر از پلیس شهر. در سال 2001 آن را تعطیل توسط منطقه برای بودن بیش از حد گران قیمت و بی اثر است. اما پس از یک نبرد قانونی آن بازگشت در سال 2007.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>