اوکلند را ساخته شده نیز برای گسترش برگشتی پس از متوالی کارت های وحشی heartbreaks

این اوکلند در این فهرست به عنوان آن می ایستد ساخته شده است به رقابت برای لیگ آمریکا و غرب بخش عنوان شده است. هدف — حتی در یک فصل نمی مسدود جهانی همه گیر شده است — به سرنگونی Houston Astros’ آلوده سلطنت.

حتی اگر یک را وسوسه نمی شود به دور از بخش عنوان هدف جدید گسترش برگشتی ارائه یک راه روشن تر در سال 2020 به بیش postseason بازی از تک کارت های وحشی از دست دادن آنها رنج می برد هر یک از دو فصل است.

“من صحبت روز دیگر که بدون 162 بازی اجازه دادن به همه چیز حتی بیشتر وجود دارد اتفاقی تزریق به همه چیز ما” یک مدیر کل دیوید فرست گفت. “بله ما بسیار معروف گفت: در گذشته که برگشتی ترین زمان تصادفی در سال است. هیچ متفاوت از یک بازی حذفی است. اما رفتن 2-خارج-از-3 کمی کمتر تصادفی از یک بازی حذفی است.”

حتی اگر یک را ارائه کرده اند به اتفاقی که ترکیبی از استعداد در این فهرست و جدید postseason فرمت می تواند کمک به آنها را حمل به دراز مدت که بازداشته آنها.

چگونه یک را پیش بینی به پایان + postseason فرمت

FanGraphs پروژه های یک خواهد رفت 31-29 در 60 بازی فصل است که آنها را در ردهی دوم به آستروس (35-25). جدید postseason ساختار بالای هشت تیم از هر لیگ را کاهش دهد. کارت های وحشی سری متشکل از هشت تیم خود را به بازی دانه همتای (شماره 1 در مقابل شماره 8 شماره 2 در مقابل شماره 7 و غیره.) در سه بازی از سری بازی های. سپس سنتی بخش قهرمانی و سریال های روز دنیا به همراه بذر matchups هنوز هم در جای خود. بر اساس پیش بینی در اینجا است که لیگ آمریکا ممکن است نگاه اکتبر.

  • Houston Astros 35-25
  • New York Yankees: 34-26
  • Tampa Bay Rays: 32-28
  • Minnesota Twins: 32-28
  • اوکلند دو و میدانی: 31-29
  • Cleveland Indians: 31-29
  • Los Angeles Angels: 30-30
  • Boston Red Sox: 30-30

یک بخش عنوان در این فرمت جدید می تواند مجموعه ای را برای یک سری برابر Red Sox و یا فرشتگان و نه از یک سری برابر دوقلوها یا اشعه. استعداد و زرنگ وجود فاصله قابل توجهی بین این دو مجموعه از مخالفان با دوقلوها’ قدرت و اشعه عمق. و به وضوح یک پیروزی و یا از دست دادن در این فصل به طور منظم می تواند جداگانه هر یک مدعی از یک postseason matchup رویا یا فاجعه.

یک سه بازی سری مزیت: عمق

یک کارت کارت های وحشی را فراهم می کند هیچ فضایی برای کار در حاشیه, برای استفاده از یک تیم عمق که ممکن است بدست آنها به postseason در وهله اول.

این یک متوالی کارت های وحشی ضرر و زیان به سرعت در معرض ضعف خود را du jour. در سال 2018 آن کمبود چرخشی عمق. در سال 2019 یک خسته جرم قادر به انطباق و یا تنظیم در بازی.

معلوم نیست چه 60 بازی فصل ممکن است تاثیر hitters سلامت. از یک طرف وجود دارد کمتر بازی برای hitters گسترش می تواند خود را نازک. این دیوانه با حداکثر سرعت دویدن ممکن است نیروی hitters به گسترش است. خستگی و آسیب به نظر می رسید برای انجام یک جرم در ماه اکتبر گذشته — هیچ کس در آن صف قدرتمند می تواند جمع اوری یک تجمع در سپتامبر بازی منجر به postseason یکی.

هنوز سه بازی از سری بازی اجازه می دهد می تواند یک را که بیشتر matchup گرا به دست آوردن مزیت. اکتبر, ما می دانیم بیشتر در مورد matchup مزایای اولویت خفاش ها در شلوغ زمین زیر کشت است که متشکل از چاد Pinder, تونی کمپ فرانکلین Barreto و Vimael ماشین. هر outfielder می توانید حرکت در اطراف positionally و در برخی موارد به اسلاید زمین زیر کشت. اگر بازیکنان ستاره هستند, افتادن — مانند Khris دیویس و در آن زمان مت چپمن در سال گذشته — آن را نمی ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن بیش از سه سری بازی به سرهم بندی کردن با این ترکیب در یک بازی مخلوط کردن و مطابق با داغتر دست.

بیشتر نوبت اجازه می دهد تا کمی فضای بیشتری برای خطر و یک را باید توهین آمیز عمق و بازیکن همه کاره برای دریافت خلاق است.

عمق بیشتر در تبادل کارکنان

Sean Manaea حق انتخاب به زمین در سال گذشته کارت های وحشی بازی. او می خواهم تحویل یک sub-2.00 عصر در پنج بازی پشت از شانه خود را جراحی است. حتی اگر سرعت نبود در اوج خود متوسطه خود را ارائه شدند befuddling مخالف hitters. اما یکی slip-up (مرکب خسته جرم) فرستاده 97-برنده فصل پایین تخلیه.

این یک چرخشی و اغل گاو یا حشم عمق می تواند آنها را یک مزیت بزرگ در سه بازی از سری بازی های. تصویر این: فرانکی Montas و جخوزس Luzardo شروع اول و دوم بازی است. A. J. Puk شان Manaea یا شاید کریس بسیت و Yusmeiro Petit piggybacking به نگه داشتن یک تازه چرخش اسلحه دوچرخه سواری از طریق مخالفت با ترکیب اولیه سراسر مجموعه.

Piggybacking ممکن است یک عامل عمده در طول فصل به طور منظم به دلیل آن می تواند اگزوز یک اغل گاو یا حشم. اما این استراتژی دارای قدرت پردازش آن در بیشتر محوری بازی. در یک حذفی سری یک را باید Cy Young-کالیبر اسلحه قوی و طولانی-گزینه های تسکین به استفاده از piggybacking را به نفع خود.

به یاد داشته باشید در سال گذشته postseason از دست دادن 21 ساله Luzardo در آمد و پرتاب سه shutout نوبت اجازه می دهد یک ضربه دو پیاده با چهار strikeouts. استراتژی زیرساخت وجود دارد و یک تبادل کارکنان مناسب برای آن است.

وجود دارد نمی توان خانه زمینه استفاده… اما یک ممکن است یک

چه مزیت میدان خانه بدون طرفداران در غرفه?

“من مطمئن هستم که اگر وجود دارد هر گونه صفحه اصلی مزیت میدان به بازی در یک ساختمان بدون هر گونه طرفداران” فرست گفت.

درست است اما اگر یک خانه می تواند زمینه استفاده از آنها باید یک لبه در هر تیم دیگری با آن است.

سالن بزرگ هوایی است دشوار به قطع از طریق قدرت و حکیم است. اما بازیکنان سال گذشته گفت: آنها به درک بهتر از هر تیم دیگری چگونه به قطع از طریق دریایی لایه برای خانه اجرا می شود.

بدون طرفداران در غرفه — همانطور که در حال حاضر — در طول postseason که ممکن است بهترین خانه درست استفاده در بیس بال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>