کلمبیا, Md. — Feb. 4, 2020 — LTN® جهانی, رهبر جهانی در پخش با کیفیت ویدئو IP حمل و نقل راه حل ارائه خدمات انتقال برای پوشش تصویری باز و بسته شدن زنگ طبقه فعالیت و سایر اخبار مالی در بازار بورس نیویورک (NYSE). جهانی پخش و کسب و کار کانال های خبری نیز می توانید کتاب زندگی می کنند عکس های خود را برای خبرنگاران در بورس طبقه و سپس با استفاده از LTN پورتال و LTN شبکه به مسیر تغذیه به مقصد مناسب برای پخش.

“کار با LTN ایم NYSE بیشتر در دسترس به عنوان یک منبع بسیار در پی اخبار مالی محتوا در سراسر جهان کسب و کار” گفت: Ian ولف مدیر پخش/AV خدمات در بازار بورس. “LTN را به طور کامل مدیریت شبکه و بصری پورتال مشتری آن را آسان برای پخش در همه جا به کتاب NYSE محتوا و ارائه آن به بینندگان خود را.”

LTN دنده نصب شده بر روی سایت پشتیبانی چندپخشی از NYSE کانال به هر پخش در سراسر LTN در سراسر جهان شبکه ای از سازمان های رسانه ها. رسانههای که در پوشش فعالیت های بازار بورس می تواند به سادگی درخواست LTN از طریق بازار بورس کارشناسی ارشد اتاق کنترل و مدیریت مبتنی بر IP حمل و نقل خود را زنده تغذیه از طریق LTN پورتال.

LTN را به طور کامل مدیریت مبتنی بر IP-media تحویل خدمات ارائه می دهد بازار بورس و دیگر مشتریان تضمین شده SLAs بالا برای قابلیت اطمینان و زمان تاخیر کم حرفه ای, با کیفیت پخش انتقال است. به LTN شبکه ساخته شده است هزاران نفر به طور مستقیم متصل سایت است و مورد اعتماد در سراسر جهان توسط رسانههای عمده وابسته و استودیو به صورت تمام وقت و گاه به گاه-استفاده از مشارکت و توزیع بیش از خطی و دیجیتال شبکه های.

“ما منحصر به فرد از فن آوری های انحصاری اهرم قدرت و انعطاف پذیری مبتنی بر IP حمل و نقل به پشتیبانی چالاک انتقال خدمات بدون فدا کردن کیفیت یا قابلیت اطمینان گفت:” کریس مایرز معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس درآمد افسر در LTN جهانی. “ما هیجان زده به ارائه رسانه های جدید و مقرون به صرفه راه حل انتقال از جمله مهم موسسه به عنوان NYSE.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رزرو عکس زندگی می کنند و باز و بسته شدن بل بسته از بازار بورس, رسانه ها باید در رسیدن به خود اختصاص داده LTN نماینده و یا تماس با LTN در +1 (855) 586-4562 یا sales@ltnglobal.com.

اطلاعات اضافی دربارهی LTN جهانی در دسترس است www.ltnglobal.com.

# # #

در مورد LTN
LTN جهانی ارتباطات را قادر می سازد در سطح جهانی ایجاد محتوا کسب درآمد و توزیع از طریق یک واحد بهینه سازی و بسیار خودکار end-to-end گردش کار ساخته شده است در آن خانواده صنعت-بهترین فن آوری. شرکت مدولار ارائه خدمات اهرم LTN را به طور کامل مدیریت شبکه های بی همتا IP مبتنی بر ویدئو زنده تحویل; نیلز رسانه تولید خدمات و مدیا پردازش حمایت 24/7 network operations center; کریستال تکنولوژی برای کنترل, نظارت, درج آگهی و رسانه های تحول و Make.TV’s مقیاس پذیر ابر فعال تولید فیلم های پلت فرم به صورت زنده و در زمان واقعی ویدیو. با این فن آوری منحصر به فرد و منابع LTN مشتریان خود به ارمغان می آورد بهره وری بیشتر و چابکی و خلاقیت در ارائه محتوا به بینندگان بیشتر.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/LTNGlobal/200204LTNGlobal-NYSE.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/LTNGlobal/LTNGlobal-NYSE.jpeg
عکس عنوان: LTN® جهانی در ارائه خدمات انتقال برای پوشش تصویری باز و بسته شدن زنگ طبقه فعالیت و سایر اخبار مالی در بازار بورس نیویورک.

دنبال LTN جهانی ارتباطات:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ltnglobal/
توییتر: https://twitter.com/LTNGlobal
Facebook: https://www.facebook.com/LTNGlobal/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im