تغذیه: نکاتی برای ملی تغذیه ماه

بساز آن را مارس! من حتی شنیده ام آواز پرندگان بود ، و همچنین ملی تغذیه در ماه سالانه کمپین ایجاد شده توسط بزرگترین سازمان تغذیه حرفه ای در جهان — آکادمی تغذیه و رژیم های غذایی. موضوع امسال: “خوردن حق و نیش توسط نیش می زنند.” بیایید تمرکز بر روی است که من به عنوان تمیز کردن صندوق پستی من در این ماه به آدرس شما پرسش ها و نظرات:

چاک در آلبانی اورگان می نویسد: “من خود را از ستون در حزب دموکرات-هرالد و نگاه به جلو به دیدن آن است. من دوست دارم خواندن دستور العمل و اغلب کره بدون نمک به عنوان یک عنصر. همسر من می گوید که هیچ تفاوتی بین شور و unsalted. شما می توانید روشن شدن این برای ما؟”

عزیز جانم با توجه به کارشناسان در کره landolakes.com تنها تفاوت بین شور و کره بدون نمک نمک است. شور کره 90 میلی گرم سدیم در هر قاشق غذا خوری; کره بدون نمک است none. شما می توانید با استفاده از هر دو به جای یکدیگر در دستور العمل اما برخی از دستور العمل های مشخص کره بدون نمک برای کنترل بهتر عطر و طعم محصول نهایی. کره بدون نمک نیز اجازه می دهد تا طعم طبیعی از مواد غذایی را از طریق برخی از کارشناسان.

مرلین می نویسد: “من با داشتن یک اسموتی هر روز به افزایش مصرف پروتئین من برای من پیری سال است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف پودر پروتئین, من می خواهم به دانستن آنچه که بهترین انتخاب است برای کسی که نمی گیاهخواری یا وگان. من فقط با استفاده از یک پروتئین است اما وجود یک با کیفیت من باید در نظر بگیرند ؟ با تشکر از شما.”

شما حق مرلین. پروتئین در دسترس است از انواع منابع. و کیفیت متفاوت به عنوان به خوبی. پروتئین آب پنیر از شیر برای مثال یک بار دور انداخته و به عنوان یک بی فایده محصول جانبی تولید پنیر پیتزا. آن است که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان غنی و بسیار قابل هضم منبع اسیدهای آمینه (بلوک ساختمان عضلانی و دیگر پروتئین ها در بدن). مطالعات متعددی نشان داده اند که پروتئین آب پنیر — همراه با تمرین مقاومتی — می تواند کمک به جلوگیری مرتبط با سن از دست دادن ماهیچه ها. که ممکن است یک انتخاب خوب برای شما.

Nic D. می نویسد: “من قرار داده و کمی از چای سبز در اسموتی هر روز صبح. من شده اند قادر به یاد بگیرند که اگر سبز چای باید دم به منظور دریافت مزایای آن است. همه مراجع من در بر داشت در خط تنها با مراجعه به دم کرده چای سبز است. با تشکر فراوان اگر شما می توانید پاسخ این سوال است.”

عزیز Nic, من بیش از حد در بر داشت بسیاری از اطلاعات سلامت در مورد چای دم کرده. اما من که از برگ چای سبز خود شامل چندین مواد معدنی و همان آنتی اکسیدان ها و دیگر مواد مفید پیدا کنیم و در دم کرده چای سبز است. همچنین محبوب نوشیدنی, matcha ساخته شده از ریز ساییده برگ چای سبز. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از یک محصول با کیفیت بالا و بدون آلاینده ها.

با تشکر برای نوشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>