تغذیه: هیچ محدودیتی برای آنچه که شما یاد بگیرند که از ژن

در آینه نگاه کنید. بسیاری از آنچه که شما می بینید در آمد از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و در پایین خط. و بسیاری از آنچه که می رود در داخل بدن ما — از جمله ما خطر ابتلا به بیماری و چگونه ما استفاده از مواد مغذی — می آید از صفات موروثی نیز هست.

برای مثال پدرم توسعه دیابت نوع 2 خود را در سال های بعد. ما می دانیم که وجود دارد این است که یک ارتباط ژنتیکی به این بیماری و نیمی از من کد ژنتیکی از پدر من. بنابراین من در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به دیابت بیش از حد.

خطر است که همیشه واقعیت با این حال. به عنوان آن را به من توضیح داد چند سال پیش “ژنتیک بارهای اسلحه و شیوه زندگی (خوردن و ورزش و دیگر عادات) می کشد ماشه.”

در عین حال آن را حتی پیچیده تر از آن است. ما فقط شروع به درک که خاص ارثی ژن تحت تاثیر قرار چگونه بدن ما استفاده از برخی مواد مغذی به تاثیر سلامت ما است. افرادی که در انجام یک ژن خاص مربوط به سوخت و ساز ویتامین D به عنوان مثال مشخص شد که بیشتر مزایای بهداشت و درمان از یک پروتئین بالا رژیم غذایی برای کاهش وزن از افرادی که حامل این ژن خاص.

دیگر تحقیقات نشان می دهد که افرادی مثل خودم که حمل یک ژن خاص است که باعث می شود ما مستعد ابتلا به دیابت نوع 2 پاسخ مطلوب به بالاتر مصرف فیبر غذایی به این خطر را کاهش دهد. جذاب است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری ، ژنتیکی کارشناسان گزارش است که ما درک های مختلف عملکرد تنها در حدود 10 درصد از ژن هایی است که تا کنون شناخته شده است.

آنچه در مورد شرکت هایی که ادعا می کنند به ما بگویید که چه چیزی برای خوردن ما بر اساس مشخصات ژنتیکی از یک تست بزاق? در اینجا برخی از چیزهایی که برای آگاهی از:

نتایج ممکن است متفاوت باشد. های مختلف آزمایشگاه باید روش های مختلف شناسایی ژن خاص. و درک ما از کدهای ژنتیکی است که هنوز هم محدود است. با استفاده از این نتایج به عنوان یک قطعه از سلامت خود پازل.

رفتن را از طریق یک شرکت معتبر. توصیه های خود را باید بر اساس پژوهش های مبتنی بر شواهد و آنها باید به طور مستقیم شما را به کسانی که مطالعات. و خود را در آزمایشگاه باید CLIA (آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات) گواهی که بدان معنی است که آنها در حال تنظیم برای کیفیت آزمایشگاه تست.

مراقب باشید از شرکت هایی که ادعا می کنند برای تشخیص آلرژی غذایی از طریق DNA. اگر چه برخی از آلرژی ژنتیکی آنها ژنتیکی در سیستم ایمنی بدن به جای واقعی DNA با توجه به ژنتیک محقق شری Zang, دکترا. شرکت او GenoPalate ایالات متحده وجود دارد ژنتیکی سنجش برای تشخیص آلرژی غذایی از طریق DNA.

آیا به دنبال سحر و جادو پاسخ. چگونه ما رژیم غذایی و مصرف مکمل های غذایی در پاسخ به کد ژنتیکی ما پیچیده است. تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمی تواند تضمین فوری یا از دست دادن وزن است که شما برنده قرعه کشی. از سوی دیگر یک شرکت قابل اعتماد ممکن است به شما برخی از بینش چگونه یک رژیم غذایی سالم متناسب با ژن های خود را.

من در زمان دعوت به آزمون خود من DNA و من هنوز در انتظار نتایج. در ارتباط باشید.

باربارا کوین یک متخصص تغذیه متخصص تغذیه وابسته به بیمارستان جامعه از شبه جزیره مونتری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>