تغذیه: مراقبت در هنگام خوردن غذا به تصور

من اشاره اما این ممکن است مورد علاقه برخی از شما در طول این روزها در خانه. با توجه به ثبت متخصص تغذیه الیزابت وارد یک بدن خوب از پژوهش حاضر نشان می دهد که یک زن توانایی باردار شدن را تحت تاثیر قرار است که او چه می خورد.

در پرستاران با سلامت مطالعه, دوم, برای مثال, محققان دریافتند که نزدیک به نیمی از موارد ناباروری در ارتباط با اختلالات تخمک گذاری می توان به رژیم غذایی فقیر. و آنچه که واقعا تحت تاثیر قرار باروری در راه منفی بود ترکیبی از رژیم غذایی نامناسب و عدم فعالیت بدنی و اضافه وزن شود.

رژیم غذایی فقیر به طور کلی کسانی که تا حد زیادی چشم پوشی از غذاهای گیاهی و نکته ترازو با چربی بالا و گوشت فرآوری شده, سیب زمینی و نوشیدنی های شیرین شده ، در حالی که هیچ یک از “باروری رژیم غذایی” ثابت شده است, اینها برخی از مواد غذایی/مواد مغذی همراه با توانایی به تصور: گیاهی, پروتئین ها, چربی کامل و لبنیات و چربی های امگا-3 (ماهی) چربی های اشباع نشده به جای چربی های ترانس مولتی ویتامین ها و مکمل های حاوی آهن است.

آنچه در مورد سویا ؟ در گذشته برخی از حدس و گمان — بر اساس تحقیقات حیوانی — که مانند استروژن اثرات سویا ممکن است به کاهش یک زن احتمال باردار شدن می گوید سویا, تغذیه, متخصص, علامت, Messina, دکتری و یک انسان مطالعه مشاهده شده است که زنانی که مصرف مقادیر بالا (بیش از 40 میلی گرم در روز) از ایزوفلاون (فیتواستروژن موجود در سویا) اندکی کمتر به احتمال زیاد برای باردار شدن از زنانی که خوردن مقادیر کمتر از سویا. اما هیچ شواهد واقعی از مطالعات بالینی می گوید: Messina که سویا مانع از باردار شدن است.

شرایط باید درست و مناسب برای یک زن به تصور و ادامه یک بارداری سالم. و او باید صبر کنید تا زمانی که او باردار است به ایجاد تغییرات در رژیم غذایی خود می گوید بخش نویسنده کتاب “بهترین انتظار: راهنمای شما برای سالم غذا خوردن قبل در طول و بعد از بارداری است.” در اینجا برخی از توصیه ها:

تمرکز بر فولات (مواد غذایی شکل) یا اسید فولیک (به صورت مکمل): از لحظه ای که از طریق مفهوم اول ماه (زمانی که بسیاری از زنان هیچ نظری ندارم که آنها باردار هستند) کافی مصرف این ویتامین B ضروری است برای جلوگیری از نقص جدی در مغز و نخاع است. اگر شما حتی یک شانس باردار شدن, پر کردن رژیم غذایی خود را با غنی شده غلات, حبوبات و اسفناج و سایر سبزی و/یا یک مکمل که حاوی 400 میکروگرم اسید فولیک است.

پمپ با آهن: کم خونی به دلیل پایین بودن فروشگاه از این ماده معدنی ضروری را افزایش می دهد یک زن خطر برای نوزادان متولد شده خیلی زود و بیش از حد کوچک است. محتوای آهن از مواد غذایی است که در حال حاضر ذکر شده در حقایق تغذیه برچسب. زنان نیاز به 18 میلی گرم در روز قبل از بارداری است.

نگه داشتن وزن خود را در چک. یک زن با یک شاخص توده بدن (BMI) از 30 یا بیشتر است در معرض خطر بالاتر برای اینکه نابارور بیش از یک زن از وزن طبیعی است.

قطع الکل. نه فقط در دوران بارداری, اما حتی قبل از اینکه شما ببینید چشمک زدن در چشم او. نوشیدن سنگین در طول آن هفته اول بارداری می تواند باعث آسیب غیر قابل برگشت به مغز و نخاع و حتی ممکن است وادار به سقط جنین.

باربارا کوین یک متخصص تغذیه متخصص تغذیه وابسته به بیمارستان جامعه از شبه جزیره مونتری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>