تغذیه: از پاکسازی تا کودک هویج سردرگمی

یک ستون نوشتم در مورد هویج به ارمغان آورد و این نامه. و آنها حس کنجکاوی من piqued است برای دریافت اطلاعات بیشتر.

س: من همیشه فکر در مورد کودک هویج. حالا که شما تایید کرده اند که آنها برش منظم هویج, من تعجب کنید که چگونه برش و بسته بندی با کمی منصفانه رطوبت اثرات ارزش تغذیه ای است. همچنین فراموش هویج از دست دادن ارزش غذایی در طول زمان ؟ با تشکر از شما.

س: من باید با شما اختلاف نظر دارند در موضوع کودک هویج بودن به طور منظم هویج برش به اندازه های کوچک. اگر شما قطع یکی از بچه هویج نصف و یا نیش به آن شما را پیدا خواهد کرد بسیار کوچک هسته ای در داخل است که نشان می دهد به من که آن را بزرگتر هویج برش به اندازه کوچکتر. حداقل این چیزی است که من کشف کرده اند در هویج در اینجا در مرکزی, آیداهو, جایی که من زندگی می کنند.

یک: واقعا وجود دارد دو نوع از کودک هویج. درست کودک هویج کسانی هستند که برداشت اولیه قبل از رسیدن به بلوغ کامل است. و یا آنها ممکن است برخی از نژاد مینیاتوری هویج. این نوزاد هویج حدود 3 تا 4 اینچ بلند می گویند تولید کنندگان است.

شایع ترین نوزاد هویج که ما رول گیاهی برای سینی و بسته در ناهار واقعا نوزاد برش هویج. است که آنها به طور منظم اندازه هویج شده اند که پوست کنده و برش را به حدود 2 اینچ طول. (من قادر به رعایت این فرایند در کالیفرنیا گیاهی گیاه چند سال به عقب.)

علاوه بر اینکه یک راه عالی برای دریافت kiddos به خوردن بیشتر سبزیجات تولید کنندگان می گویند این فرایند در نتیجه ضایعات کمتر از هویج از قطعات کوچکتر هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. جالب هم است که قطر از این هویج ساخته شده است کوچکتر با کاشت آنها را به هم نزدیک در این زمینه از سنتی هویج.

مواد مغذی نوزاد هویج مشابه در مواد مغذی به خود بزرگتر هستند. در عین حال مانند دیگر تولید آنها از دست دادن برخی از مواد مغذی و محافظ فیتوکمیکال ها زمانی که آنها در حال پوست کنده. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش غذایی در یک پوست کنده هویج ،

عزیزم هویج نیز مستعد ابتلا به خشک کردن بدون محافظ “پوست است.” به همین دلیل آنها در حال بسته بندی شده در کیسه های است که کمک به حفظ رطوبت. من در ذکر من قبلی ستون که یکی از نشانه های یک خشک هویج سفید “سرخ” است که اشکال بر روی سطح آن.

همه محصولات از جمله هویج را از دست دادن ارزش تغذیه ای خود را در طول زمان. فروشگاه کودک شما هویج در یخچال نگه دارید آنها را مرطوب و استفاده از آن “استفاده” تاریخ در بسته. با تشکر برای نوشتن.

باربارا کوین یک متخصص تغذیه متخصص تغذیه وابسته به بیمارستان جامعه از شبه جزیره مونتری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>