خانه سالمندان کارگران ادعا می کنند صاحبان هیوارد تسهیلات با شیوع کروناویروس و دیگر امکانات نکردن بهداشت و درمان خود را

صاحبان زنجیره ای از خانه های سالمندان از جمله یکی در هیوارد با شیوع کروناویروس متهم شده است در یک طرح دعوی در دادگاه متقلبانه خودداری کارکنان خود را بیمه بهداشت و درمان.

با توجه به ثبت این هفته در سان فرانسیسکو برتر دادگاه ادعا می کند که Prema و آنتونی Thekkek نکردن از حقوق کارگران است که قرار بود برای رفتن به سمت پوشش بهداشت و درمان اما هرگز خریداری سیاست. کارگران شده اند و بدون پوشش از دسامبر کت و شلوار ادعا و رفت و از طریق همان چیزی که از ژانویه تا ژوئن 2019.

کارکنان “باید جهانی محروم شده از مقدار کامل از حقوق خود” کت و شلوار و مدعی شده اند “قادر به دنبال مراقبت های پزشکی بازدید خود پزشکان و تهیه آمریکایی است.” کارکنان مجبور به پرداخت “پرداخت از جیب” برای هزینه های درمانی این ادعا.

کت و شلوار اشاره نمی کند هر coronavirus موارد یا بیماری رنج می برد توسط کارکنان. به دنبال کلاس-وضعیت عمل شامل کارگران در 16 پرستاری ماهر امکانات Thekkeks خود در سراسر کشور از جمله آنهایی که در المدا, Sonoma, Solano, Contra Costa San Joaquin و سان ماتئو شهرستان.

این Thekkeks از آلامو در Contra Costa County, بلافاصله پاسخ به پیام های جمعه. وکلا و حقوقدانان در زمینه کت و شلوار نیز بلافاصله نظر در دسترس نیست.

نویسنده کارکنان اتان بارون کمک به این گزارش.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>