خانه سالمندان شیوع افکن coronavirus خطر در مراقبت از سالمند امکانات

ظهور رمان مسری بیماری در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. اتحاد چپ یکی از ساکنان کشته و چهار نفر دیگر در بیمارستان بستری, با سه در وضعیت بحرانی محلی مقامات بهداشت گفت: از اواخر یکشنبه. مراقبت های بهداشتی کارگران در 40s خود را باقی مانده نیز در وضعیت مطلوب. ساکن که فوت یک مرد بود در 70s با شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

مقامات قبلا گفت که از خانه سالمندان 108 ساکنان و 180 کارکنان بیش از 50 نشان داده اند که نشانه ای از امکان COVID-19 عفونت نام داده شده به بیماری ناشی از یک رمان coronavirus پدید آمده است که از ووهان چین در اواخر سال گذشته. بازدید از خانواده های داوطلبان و فروشندگان متوقف شده اند و جدید پذیرش در انتظار قرار داده, با توجه به بیانیه ای از Ellie Basham, مرکز اجرایی مدیر.

“ساکنان فعلی و همکاران در حال نظارت از نزدیک و با هر نشانه و یا که به طور بالقوه در معرض قرنطینه می شوند,” او نوشت.

مجموعه ای از بیماری است که برای اولین بار از نوع خود در ایالات متحده, که در آن 2.2 میلیون نفر زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از تنظیمات و ممکن است در افزایش خطر ابتلا به دلیل سن و شرایط بهداشتی اساسی.

“ما بسیار نگران شیوع در یک محیط که در آن وجود دارد بسیاری از افراد مسن,” دکتر گفت: Jeff Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

این انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده 13,500 غیر انتفاعی و انتفاعی امکانات برای سالمندان و افراد معلول صادر شده و به روز شده دستورالعمل شنبه در پاسخ به واشنگتن شیوع. این ویروس جدید است که به فکر گسترش در درجه اول از طریق قطرات در هوا و دستورالعمل ها تا حد زیادی اکو استراتژی توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش از دیگر ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا است. که شامل مکرر دست و بهداشت در میان کارکنان و بازدید کنندگان, گروه بندی افرادی که بیمار شدن در همان اتاق یا بال و درخواست اعضای خانواده که بیمار برای جلوگیری از در نفر بازدیدکننده داشته است.

اما کاربران بوده و پیش بینی موارد ویروس جدید گفت: دکتر دیوید Gifford ahca صحبت افسر ارشد پزشکی و معاون ارشد رئيس جمهور از کیفیت و امور نظارتی.

“به وضوح آن را نشان داد که آن را در اینجا آنچه که مردم می دانستند که به احتمال زیاد آمده است و نزدیک به آنها از قبل,” او گفت:.

COVID-19 شناسایی شده است در بیش از 85000 نفر در سراسر جهان و منجر به نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر از جمله ایالات متحده برای اولین بار مرگ گزارش شنبه در یکی دیگر از ایالت واشنگتن در 50s. که مرد بود در ارتباط با کرکلند پرستاری, مرکز, مقامات گفت.

مطالعات انجام شده از بيماران بستری در چین نشان می دهد متوسط سن ابتلا به عفونت است که در 50s و که حدود 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف هستند. اما یک خلاصه ای در مجله JAMA گزارش داد که این ویروس در یک مورد مرگ و میر به میزان 1% تا 2% به طور کلی و به عنوان بالا به عنوان 8 درصد به 15 درصد در بیماران مسن در چین است.

است که اخبار نگران کننده برای ساکنان ایالات متحده در دراز مدت مراقبت از تنظیمات که در آن بیماری های ناشی از شایع تر عوامل بیماری زا مانند نورو ویروس و آنفلوانزای فصلی اغلب به سرعت در حال گسترش در میان ساکنان باعث عوارض شديد. پاسخ ایمنی دیگر کم سن افراد ترک آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت از همه نوع.

دکتر کارل استاینبرگ یک متخصص امراض دوران پیری است که به عنوان مدیر پزشکی برای دو خانه های سالمندان و به عنوان افسر ارشد پزشکی به صورت یک زنجیره ای از 20 نفر دیگر در جنوب کالیفرنیا گفت: از COVID-19 نفر در ایالت واشنگتن پرستاری مرکز نگران کننده است.

“است که بسیار ترسناک است” استاینبرگ گفت. “این مرا نگران است که پس از آن می شود رفتن آن خواهد شد واقعا سخت برای کنترل گسترش یافته است.”

این وضعیت ممکن است شبیه به گسترش coronavirus در کشتی های کروز مانند الماس شاهزاده بود که قرنطینه در سواحل ژاپن با یک کلید استثنا استاینبرگ گفت. مردم در کشتی های کروز را می توان محدود به اتاق خود را با حداقل تعامل با کارکنان و همکار ساکنان. مردم در پرستاری مراکز وجود دارد چرا که آنها نیاز به کمک با فعالیت های روزمره زندگی او اشاره کرد.

در ایالت واشنگتن در مرکز Duchin گفت: مقامات مشاوره سلامت کارگران برای جدا کردن گروه از بیماران بیمار از کسانی که به خوبی باقی می ماند و به همین شخصی دنده محافظ از جمله حفاظت از چشم برای جلوگیری از عفونت است. “این یک بازی بسیار چالش برانگیز محیط زیست با بسیاری از بیماران آسیب پذیر برای مدیریت شیوع” او گفت:.

Duchin خواست افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مانند بیماری های قلبی ، بیماری های ریوی و دیابت را به توجه به اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست و غالبا نگه داشتن دست خود را به دور از چهره خود و اجتناب از افرادی که نشان می دهد نشانه هایی از بیماری است.

فقط منتشر شد دستورالعمل از جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی تماس بگیرید, برای افزایش, بهداشت دست, جداسازی بیماران آلوده و ساخت برنامه به اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی در خانه بمانند اگر آنها بیمار است. این دستورالعمل همچنین برای بازدید کنندگان غربالگری و روزانه دما چک برای ساکنان و کارکنان.

فردی مراکز باید در تماس نزدیک با مقامات بهداشت محلی در مورد مناسب اقدامات Gifford گفت. مسئولین و خانواده ها باید با دقت فکر می کنم قبل از گرفتن مراحل مانند از بین بردن بیماران پرستاری از مراکز در شیوع.

“تخلیه یک مرکز نیست خوش خیم رویداد” گفت و اشاره کرد که حرکت می تواند آسیب زا به ضعیف و افراد مسن.

خانه سالمندان موارد نمونه هایی از جامعه انتقال این ویروس است که در حال حاضر شناسایی شده در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است. هیچ یک از بستری مردم به حال شناخته شده و سابقه سفر به کشورهای دیگر که در آن ویروس در حال گسترش است و یا در تماس با یک مسافر مبتلا به این بیماری است.

اما سیاتل محققان گزارش اواخر روز شنبه که در تجزیه و تحلیل ژنوم نشان می دهد این ویروس ممکن است در ایالت واشنگتن از اواسط ژانویه زمانی که 35 ساله شهرستان اسنوهومیش مردی که تا به حال بازدید ووهان چین تایید شد به عنوان اولین متحده مورد از عفونت است.

“این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته ایم” تروور Bedford محاسباتی زیست شناس در سیاتل فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان است که, ردیابی ویروس. او تخمین زده می تواند وجود داشته باشد “چند صد” عفونت در دولت است.

حداقل 70 نفر از coronavirus عفونت تایید شده است یا فرض مثبت در آمریکا و مقامات دولت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آمریکایی ها باید انتظار شنیدن گزارش های بیشتر از بیماری در روزهای آینده و هفته.

جدید واشنگتن موارد و برای اولین بار گزارش مرگ و میر در ایالات متحده مشخص شد تنها پس از CDC گسترش تعریف که می تواند آزمایش می شود برای این ویروس و پس از آمریکا و بیمارستان ها داده شد بیشتر راه گریز و منابع برای آزمون خود را انجام.

“آنچه که به ما می گوید این است که ما به عنوان تست بیشتر ما بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن موارد بیماری” Duchin گفت.

یک تیم از CDC فرستاده شده است برای کمک به محلی و مقامات بهداشتی دولت بررسی زندگی مرکز مراقبت از شیوع بیماری است. “ما تحقیقات زیادی جلوتر از ما پیچیده بررسی جلوتر از ما” Duchin گفت.

در ضمن استاینبرگ گفت که او و دیگران را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از تنظیمات و سرعت عمل به آنها را شامل می شود.

“من حدس می زنم وجود دارد بسیار به انجام اما سرپا ایستادن کردن و امیدوارم که آن را بیش از حد بد نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>