نوتردام ترمیم خواهد شد به طرح اصلی

توسط لی توماس | ایسنا

پاریس – پاریس’ صد ساله نوتردام کلیسای جامع را بازسازی خواهد شد به عنوان قبل از آن بود که فرا گرفته در یک آتش سوزی در سال گذشته عمومی بدن مسئول مرمت آن گفت: در روز پنج شنبه.

در 15 آوریل 2019 فروغ سوخته گوتیک برجسته و از جاذبه های مهم توریستی, از بین بردن منار و سقف در یک فاجعه است که حیرت زده این کشور است.

یک میراث ملی و معماری کمیسیون تصویب طرح هایی برای بازگرداندن کلیسای جامع به آخرین آن “کامل منسجم و شناخته شده” دولت از جمله منار مخروطی بازسازی بدن در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی وعده داده شده پس از آتش سوزی به بازسازی Notre-Dame ظرف پنج سال و بعد از آن پیشنهاد کرد که یک طراحی معاصر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای spire.

کلیسا امیدوار Notre-Dame باز خواهد شد به صورت انبوه توسط 2024, زمانی که در پاریس است که با توجه به میزبان بازی های المپیک. (گزارش شده توسط Leigh, Thomas; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>