یادداشت از قزاقستان: کبوتر و ضد عفونی کننده و COVID-19

خالی از احداث میدان در آلماتی قزاقستان. عکس (c): sputnik. با اجازه استفاده می شود.

کبوتر.

من هرگز واقعا فکر کردن در مورد آنها. به جز به عنوان یک کودک به تعقیب آنها. و یا به عنوان یک پدر به خواهش فرزند من نیست به تعقیب آنها.

سپس 30 از آنها هلاک در روز روشن و محیط زیست وزارت باز می شود یک بررسی. و شما شروع به آن را احساس کنید.

سلسله مراتب در پوست شما.

قزاقستان دو تا از بزرگترین شهرستانها – آلماتی و نورسلطان – قفل شده را برای بیش از یک ماه است.

در هفته های اخیر بسیاری دیگر از عمده شهرک پیوسته اند آنها را به عنوان خوشه های رمان coronavirus رشد در تقریبا در هر گوشه ای از جهان نهم-بزرگترین کشور.

وسعت استپ محدودیت اتصال بین پرت و دور افتاده هاب اما ثابت کرده اند که به هیچ واکسن.

خانواده من قرنطینه است ممتاز یکی. تخت ما بسیار بزرگ است. متر مربع در داخل مهم تر زمانی که دسترسی به کیلومتر مربع در خارج – پارک ها و زمین های بازی pedestrianised مناطق – تعطیل شده اند. ما باید این منابع به این صبر کردن.

دیگران در قزاقستان نیست. قزاقستان استبدادی دولت متعهد به ماهانه جزوه تقریبا معادل 100 دلار برای حدود چهار میلیون نفر از شهروندان بدون کار باقی مانده به عنوان یک نتیجه از این مستند. آن است که بیشتر از کشورهای همسایه کشورهای آسیای مرکزی می تواند استطاعت اما هنوز هم از کافی است.

این توییت از یک روزنامه نگار در قزاقستان همسایه قرقیزستان مبالغ تا خلیج فارس بین نسبتا خوبی کردن رسانه های اجتماعی-استفاده از بخش های جمعیت و آفلاین توده ها. اگر چه قرقیزستان است فقیر از کشورهای دیگر مقایسه نگه می دارد:

در سمت چپ یک کاربر توییتر شکایت از در حال اجرا از ویسکی و به دست آوردن وزن در طول قرنطینه. در سمت راست بقیه قرقیزستان.

برای دولت در این استبدادی منطقه مسابقه برای مسطح کردن منحنی احساس وجودی.

اگر انتخاب بین گسترش گرسنگی و ناپایدار گسترش COVID-19 می شود دودویی حتی رژیم که اب و هوای بحران اقتصادی از 1990s باعث خواهد شد برای ترس.

که زمین بازی ؟

در حالی که دولت ها در اروپا پرتاب کرده و بیش نحوه اجرای قرنطینه رژیم و اجتماعی فاصله پاسخ در اینجا احساس می کند بیشتر reflexive.

و که در آن دولت از دست چیزی وجود دارد که شبکه ای از خبرچین به کمک.

یک گروه واتساپ نام اقدام کمیته تنظیم توسط مدیران مجتمع مسکونی ما برای به روز رسانی ساکنان در قرنطینه اقدامات به زودی به تکامل را به یک لابی قدرتمند خواستار اجرای آنها: چگونه جرات خانواده خود را با استفاده از تحریم پیاده روی به dustbins به قدم زدن در اطراف این مجموعه نه یک بار بلکه چند بار ؟ مردم در حال قدم زدن در اطراف بدون ماسک در برابر دولت توصیه! آیا شما دیده می شود بچه ها که هنوز در حال بازی بسکتبال؟!

همیشه از پلیس و نظامی نشان داده اند تا به گشت پیچیده ترین صبح. و به این ترتیب بازیکنان بسکتبال که بازی به حیاط خارج ظاهر نرمال باید از نظر ناپدید شد.

این COVID-19 بحران یک فرصت برای نشان می دهد از قدرت در بخشی از دولت, اما آن را نیز می گذارد لخت نقاط ضعف آن.

مقامات در قزاقستان سرمایه نورسلطان افتخار است که شبکه خود را از چین-تولید هوشمند دوربین های جاده خواهد بود آموزش زل زل نگاه کردن خود در رانندگان به اطمینان حاصل شود آنها شکستن قرنطینه.

و در عین حال دولت بوده است قادر به جلوگیری از بالا نرخ ابتلا به عفونت در میان پزشکان در خط مقدم — پزشکان در واقع تا حدود 30 درصد از کشور را حدود 2,300 موارد COVID-19.

تجهیزات حفاظت فردی است و در بسیاری از موارد کمیاب است. بنابراین وقتی آلماتی ارشد اپیدمیولوژی سرزنش پزشکان برای آلوده کردن خود پزشکان و پرستاران شورش و تهدید به شکایت او. آنها دریافت مقدار زیادی از حمایت عمومی است. در مارس 18, او استعفا از پست خود.

رئیس جمهور Kassym-Jomart Tokayev که چهره دولت های اضافی موبایل و کامپیوتر از نزدیک به کل سقوط قیمت نفت از آن زمان اذعان کرد که بسیاری از کارکنان بیمارستان شده اند ضعیف پس از نگاه.

ضد عفونی به نظر می رسد مانند دیگر عضلات خم ورزش.

مردان در ماسک و لباس می رسند دو بار در هفته در مجتمع مسکونی بلوک اعلام ورود خود را با بلندگو و ضد عفونی همه چیز را در دید. بسیاری از فضاهای آنها ضد عفونی — زمین های بازی پارک های عابر پیاده فضاهای — دیده اند کمی و یا بدون استفاده در تمام پس از قرنطینه داشته است. اما ورزش نه بی فایده است. ساکنان هشدار داده است نا امن برای آنها به بیرون بروید تا پنج ساعت پس از فضاهای ضد عفونی: #StayAtHome.

کبوتر آیا به همان آداب و معاشرت. در آغاز قرنطینه رسانه های اجتماعی موج با تصاویر تکان دهنده از موجودات دروغ گفتن مرده در محبوب پارک. وزارت محیط زیست گمان آزمایشی که آنها مسموم و متعهد به دنبال کردن. آن را هنوز هم نشده اما حس رمز و راز پژمرده است. کسانی که 30 کبوتر شد و ضد عفونی به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>