نه خیلی سریع با استفاده از CPAPs در محل هواکش. آنها می تواند گسترش coronavirus

در ایالات متحده اضطراری برنامه های توسعه یافته توسط دولت برای کمبود هواکش شامل استفاده از فشار مثبت راه هوایی ماشین آلات — مانند کسانی که مورد استفاده برای درمان آپنه خواب — برای کمک به بستری مردم با کمتر شدید تنفس مسائل.

در حالی که اندازه گیری می تواند کشش عرضه هواکش و صرفه جویی در زندگی آن اشکال عمده دارد. مقامات و دانشمندان برای سال شناخته شده است که هنگامی که با استفاده از یک ماسک صورت از جمله دستگاه های جایگزین می تواند احتمالا افزایش و گسترش بیماری های عفونی توسط aerosolizing این ویروس این است که آیا در بیمارستان یا در خانه.

در واقع این سناریو ممکن است کمک به گسترش COVID-19 در یک ایالت واشنگتن پرستاری خانه که شد زمین صفر در ایالات متحده در اوایل. اولین پاسخ دهندگان به نام به مرکز مراقبت از کرکلند شروع Feb. 24 در ابتدا با استفاده از فشار مثبت مداوم ماشین آلات اغلب شناخته شده به عنوان CPAPs برای درمان ساکنان قبل از آن شناخته شده از بيماران آلوده به COVID-19 ویروس.

“این بهترین تمرین برای ما برای افراد مبتلا به بیماری های تنفسی گفت:” جیم Whitney, خدمات پزشکی, مدیر برای ردموند آتش نشانی که خدمه در پاسخ به این خانه سالمندان 911 تماس. “ما تا به حال هیچ ایده که ما به طور بالقوه تا به حال COVID بیماران وجود دارد.”

بعدها بود که پادشاه شهرستان مقامات بهداشت عمومی توصیه ردموند آتش و دیگر اولین پاسخ دهندگان در این منطقه به استفاده از این دستگاه برای بیماران مشکوک به داشتن COVID-19 بیماری است. ویتنی گفت: پاسخ دهندگان با استفاده از ماشین آلات تخصصی و فیلتر است که می تواند به کاهش میزان ویروس منتشر شد. اما county مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنند که اولین پاسخ دهندگان اجتناب از استفاده از CPAP در دسترس نباشد. ردموند آتش است در حال حاضر قطع استفاده از CPAPs برای COVID-19 بيمار.

“این واقعا از فراوانی از احتیاط برای مردم ما و برای جامعه ای است که ما آن را در پشت قفسه مگر ما می توانیم تایید آن بهترین استفاده را برای ما بیمار” ویتنی گفت.

این قدم اشتباه نشان دهنده یک مثال کلاسیک از چه سیستم مراقبت های بهداشتی است که بازی گرفتن تا در تلاش خود را برای مقابله با این سرعت در حال افزایش همه گیر و چگونه اطلاعات مهم در مورد مبارزه با رمان coronavirus را می توان به کسانی که در خط مقدم.

جامعه آمریکا از بیهوشی صادر راهنمایی در فوریه. 23 دلسرد CPAP استفاده در COVID-19 بيمار — مشاوره تا حد زیادی مطلع تجربه با شیوع بیماری سارس در سال 2003. مطالعات قدمت آن به سال 2003 نشان می دهد از جمله دستگاه های پمپ می تواند ویروس ها به هوا, به طور بالقوه افزایش گسترش یک بیماری مسری.

در طول شیوع سارس در تورنتو نیمی از تمام موارد سارس از جمله سه مرگ و میر رخ داده است در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی. برخی از بزرگترین خطر به وجود آمد که پزشکان و پرستاران را به معرض aerosolized ویروس از طریق استفاده از فشار مثبت و یا ماشین های دیگر تنفسی درمان دستگاه.

تجربیات از زندگی در مرکز مراقبت از کرکلند در حال حاضر پزشکان تجدید نظر در استراتژی های خود را هنگامی که مواجه با یک کمبود و توصیه های خود را به اولین پاسخ دهندگان در مورد استفاده از CPAP ماشین آلات در این زمینه است.

“در کل ما فقط گفتن آنها را به استفاده از آن,” دکتر گفت: کمیللا ساسون یک استاد بالینی دانشیار طب اورژانس در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی. “از آنجا که ما نگران جامعه گسترش یافته و ما باید فرض کنیم که هر کسی با ديسترس تنفسی است COVID بیمار است.”

و حتی پزشکان نشان می دهد کسانی که استفاده از این دستگاه در خانه باید اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

چگونه CPAPs گسترش coronavirus

هواکش ماشین که فشار هوا را به داخل ریه ها از طریق لوله وارد کردن بيماران ایرویز زمانی که آنها دچار مشکل تنفس خود را. ماشین آلات اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ریز لحن حجم هوا, عرضه, نرخ تنفس مقدار اکسیژن و فشار به عنوان مورد نیاز است.

هر دو بیمارستان و خانه نسخه از فشار مثبت راه هوایی ماشین آلات بسیار ساده تر دستگاه های که با استفاده از فشار بالا به فشار هوا به هوایی به طور کلی از طریق یک ماسک صورت. CPAPs ارائه یک جریان پیوسته از هوا در فشار ثابت. پیشرفته تر bilevel نسخه های به نام BiPAPs که می تواند در خانه یا در مراکز بهداشت و درمان, فشار هوا در, اما پس از آن کاهش فشار اجازه می دهد تا هوا را به بیرون رفته بود.

“شما در واقع می تواند عملکرد برخی دستگاه BiPAP به اجرا مانند هواکش” گفت: دکتر جیمز Finigan یک pulmonology و مراقبتهای متخصص در ملی یهودی سلامت در دنور.

کلید مسئله Finigan گفت: این است که چگونه دستگاه های متصل به بیمار است. هواکش نیاز به یک لوله تنفس و عمل به عنوان سیستم های بسته با یک فیلتر که تله هر گونه عوامل بیماری زا. ماسک صورت به طور کلی مورد استفاده در CPAPs یا BiPAPs اجازه می دهد تا هوا به فرار پمپاژ ویروس را در محیط اطراف, و به طور بالقوه آلوده بیماران دیگر مراقبان و یا هر کسی در این نزدیکی هست.

فشار مثبت راه هوایی ماشین آلات اغلب اولین گام در الگوریتم استاندارد برای بیمارستان یا اورژانس پرسنل در هنگام درمان افراد مبتلا به برخی مشکلات تنفسی. Finigan گفت که در بیماران با استاندارد نارسایی تنفسی پزشکان ممکن است برای اولین بار ببینید اگر بیماران می توانند با دریافت در بالا جریان نازال اکسیژن و یا در BiPAP ماشین آلات برای جلوگیری از لولهگذاری و آرام بخش.

“اگر امید شما این است که شاید این ممکن است یک temporizing اندازه گیری است که ممکن است آنها را نگه دارید از ساعت تا چند روز شما سعی می کنید به استفاده از ماسک” Finigan گفت. “برخی از شرایط وجود دارد که در آن کسی است که تنفس خوب است اما فقط با داشتن مشکل گرفتن اکسیژن کافی است. از لحاظ تئوری یک CPAP ممکن است به اندازه کافی به آنها را به اندازه کافی اکسیژن است. اما دوباره آن را انجام می دهند با یک ماسک است به احتمال زیاد به تولید آئروسل و ایجاد یک عفونی مشکل است.”

دکتر جف Sippel مهم متخصص مراقبت در UCHealth مستقر در آرورا کلرادو گفت: BiPAPs می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 در یک سیستم بسته و بدون ماسک و اگر بیماران برای اولین بار مجهز به لوله تنفس.

“این سخت افزار در واقع متناسب با,” او گفت:.

داوران تقلب دستگاه می تواند پس از آن می توان برای کمتر شدید COVID-19 بیماران و همچنین برای دیگر بیماران که ممکن است برای اولین بار در خط برای یک ونتیلاتور. موارد شدید هنوز هم نیاز به کامل مکانیکی تنفس مانند است که ارائه شده توسط ونتیلاتور و آن را بعید است که BiPAP به طور کامل می تواند خود را برای undersupply از هواکش در مقاصدشان بیماری همه گیر.

برخی از پزشکان پیشنهاد کرده اند که فرمانداران باید با قرار دادن یک تماس برای افراد مبتلا یدکی دستگاه BiPAP در خانه های خود را به کمک آنها به بيمارستان ، اما Sippel گفت: بیمارستان ها باید مراحل دیگر آنها را برای اولین بار.

پزشکان در حال بررسی این که آیا آنها می توانند اتصال چندین بيماران تنفس لوله به یک دستگاه تنفس مصنوعی. در UCHealth برای مثال بیمارستان های نزدیک به 700 پنکه Sippel گفت و به طور بالقوه می تواند با استفاده از حدود یک پنجم به تهویه دو نفر در همان زمان.

این هفته غذا و دارو به ارائه راهنمایی است که اجازه می دهد تا بیمارستان به تغییر دستگاه تنفسی از جمله پنکه CPAPs و BiPAPs در طول اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان طولانی به عنوان آنها را به مراحل برای جلوگیری از aerosolization ویروس.

آنچه در مورد CPAPs برای صفحه اصلی استفاده کنید ؟

دکتر کریستوفر زمستان خواب متخصص پزشکی در Charlottesville, Virginia گفت: افرادی که با تکیه بر ماشین آلات CPAP برای آپنه خواب می تواند همچنان به استفاده از آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها هیچ علائم COVID-19. اما آنها باید به صحبت می کنند به پزشکان خود را اگر آنها توسعه فوقانی-علائم تنفسی برای کمک به تعیین اینکه آیا آنها باید ادامه یابد.

زمستان در حال کار بر روی یک راهنمای با — و — سایر پزشکان برای کمک به آنها تصمیم می گیرید که بیماران مبتلا به COVID-19 ویروس باید با استفاده از CPAP ماشین آلات.

“زمانی که تعادل از عکسبرداری آن را از طریق خانه خود را بیشتر از منفی به فرد با استفاده از آن؟” زمستان پرسید.

هر کسی که با استفاده از یک ماشین CPAP در خانه, او گفت:, ممکن است می خواهم به خواب در یک اتاق جداگانه از عزیزان برای جلوگیری از آلوده کردن آنها. درست است که حتی اگر فرد مبتلا به آپنه ندارد COVID-19 علائم. و اگر بیماران توصیه شده توسط پزشکان برای جلوگیری از استفاده از ماشین آلات خود را در زمستان گفت: آنها همچنین باید اجتناب از رانندگی چرا که ممکن است آنها را محروم از خواب.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده نیاز برای تنفس دستگاه در مراکز بهداشت و درمان نیست و در عین حال حیاتی است. اما بیمارستان ها نیروبخش برای افزایش بیماران که نیاز به حمایت های تنفسی.

“این است که گرفتن رئال در حال حاضر,” دکتر گفت: Matthew Wynia یک متخصص داخلی و bioethicist شده که UCHealth را COVID-19 برنامه. “ما در مورد به ناودان.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>