Northwoods لیگ: فصل را شروع خواهد شد مه 26

ویلمار, Minn. — The Northwoods لیگ اعلام کرد سهشنبه, مارس 17 که آن را هل دادن به عقب شروع سال 2020 فصل گذشته در اصل برنامه ریزی شده در مارس 26, درب بازکن.

مینه سوتا است تحت اقامت در خانه سفارشات تا زمانی که ممکن است 4. اما ویسکانسین است که به نه از بیس بال لیگ 22 تیم صادر کرده و در آن “امن تر در خانه” سفارش از طریق مه 26, باعث این لیگ را اعلام.

“با فن بازیکن و ایمنی پرسنل را به عنوان نظر اولیه این Northwoods لیگ شده است از نزدیک نظارت بر تحولات مربوط به کروناویروس (COVID-19) همه گیر و محدودیت های مختلف توسط مقامات دولتی که تصویب شده به عنوان یک نتیجه” لیگ در آزادی مطبوعات اعلام کرد. “به طور همزمان در لیگ برتر بوده است و با توجه به سناریوهای متعدد است که می تواند متناسب با محیط پویا است که در آن ما خودمان را پیدا کنید به طوری که که در آن و زمانی که بیس بال با خیال راحت می توان آن برگزار خواهد شد.

“با این حال هر یک از این گزینه ها محدود تمدید اقامت در خانه سفارشات در حالت داده شده و هنگامی که چنین یک فرمت رخ می دهد در کشورهای مختلف در طول لیگ رد پای هر سناریو باید اقتباس را متناسب با شرایط در حال تحول. … لیگ ادامه خواهد داد و در نظر گرفتن سناریوهای متعدد که هر دولت در تعیین سیاست های خود همیشه مبتنی بر این فرض است که پادمان کافی می تواند در جای خود قرار داده و در ballparks در کشورهای که در آن وجود دارد هیچ محدودیتی در اجتماعات بزرگ به منظور اطمینان از فن بازیکن و ایمنی پرسنل.”

The Northwoods لیگ تابستانی دانشگاهی لیگ با تیم در ویسکانسین و مینه سوتا و داکوتای شمالی میشیگان ایلینویز و ایندیانا, Ontario.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>