شمال غربی ایالت مینه سوتا, غرب داکوتای شمالی منطقه سلامت رهبران می گویند امکانات آماده

جان Linnell است که در بیمارستان برای بیش از 40 سال اعتبار کارکنان و کل جامعه برای آنچه که او می گوید شده است سازمان یافته و ستوده پاسخ با 12 تخت بیمارستان در وارن, Minn. نزدیک به یک ماه به کروناویروس همه گیر Linnell گفت: کارکنان در این مرکز باید پاسخ خود را “به یک علم است.”

و او گفت: روحیه در طول همه گیر است “دیوانه خوب است.”

“مردم در حال حاضر به … فقط پس از آن است. آنها هر چیزی را انجام دهید و همه چیز آنها احتمالا می تواند کمک به نگه داشتن مردم در امن و سالم و همچنین به نگه داشتن خود را محافظت شده” Linnell گفت.

“همه بسیار مهم است در داخل دیوارهای یک مرکز مراقبت از سلامت” گفت: در حال تیک تاک کردن یک لیست که شامل پزشکان, خانه داری, کارکنان, آزمایشگاه, فناوری اطلاعات techs تعمیر و نگهداری کارگران EMTs آمبولانس رانندگان و کارکنان دیگر.

“و شما نمی توانید تصور کنید که تعداد افرادی که اهدای ساخت ماسک و یا خرید مواد غذایی (برای کارگران). بحث در مورد جامعه-محور – و ما نه فقط صحبت کردن وارن اما Alvarado, اسلو استفان آرگایل و همه در منطقه خدمات ما و فراتر از آن. همه در حال رفتن به خفاش.”

دره شمالی مرکز بهداشت 12-تخت تسهیلات که در نظر گرفته بحرانی-دسترسی به بیمارستان تعیین این سایت متعلق به بیمارستان های روستایی که کمتر از ده تخت قرار دارد و بیش از نیم ساعت از یک بزرگتر بیمارستان و ارائه round-the-clock اورژانس.

در عین حال Linnell گفت: این مرکز اندازه کوچک نشده مانع توانایی خود را به پیکربندی مجدد و تمرکز در طول بیماری همه گیر. بهترین مثال او گفت: تریاژ سیستم است که از طریق قیف یک گاراژ کردن بیمارستان.

این سیستم برای هر کسی که با فوقانی تنفسی مسائل بهداشتی و یا هر کسی که احساس می کند آنها ممکن است در معرض به کوروناویروس. به جای رفتن را از طریق بیمارستان درب جلو و به طور بالقوه در معرض دیگران این بیماران در حال هدایت به یک درایو-از طریق, که در آن درجه حرارت گرفته شده و آنها در ابتدا به نمایش در آمد.

پیشرفته غربالگری پس از آن انجام شده است بر هر کسی که ملاقات برخی از ویروس معیارهای.

همانطور که از شنبه, مارس 18 حدود 90 نفر رفته بود از طریق درایو جدید را از طریق فضا است. و همچنین به عنوان به روز شده اند وجود دارد هیچ موارد مثبت coronavirus در شمال دره مراقبت های بهداشتی Linnell گفت.

Linnell گفت: تعداد غیر ویروس بیماران کاهش یافته است در هفته های اخیر است که کاهش جریان نقدی.

“با تشکر از دولت فدرال و دولت آنها در حال ارائه برخی از راه برای ما به حداقل نگه داشتن درهای ما باز با برخی از منابع مالی” Linnell گفت. “این قطعا کمک می کند تا یک انتقادی-دسترسی به بیمارستان.

“در اینجا (در مناطق روستایی) واقعی مردم واقعی همه چیز را به نگه داشتن بهداشت و درمان روستایی زنده است. شما باید به اتاق اورژانس و اگر شما یک اتاق اورژانس که به معنی شما باید پزشکان. و اگر شما پزشکان به این معنی که شما باید یک آزمایشگاه و شما باید اشعه ایکس و شما باید پرستاران و کاملی از کارکنان. این است که چگونه بهداشت و درمان روستایی کار می کند. من شنیده ام مردم می گویند شما نمی نیاز به بيمارستان کوچک شما فقط نیاز مترو بیمارستان. شما نمی. از آنجا که ما صرفه جویی در زندگی در اینجا با ما اتاق اورژانس. ما به معنای واقعی کلمه زندگی را نجات دهد.”

شده اند وجود دارد هیچ اخراج در طول همه گیر گفت: Linnell که چندین بار در طول یک مصاحبه با هرالد کارگردانی اعتباری به کارکنان مرکز و به جامعه.

“من خیلی افتخار می کنم” او گفت:. “من می خواهم ما را در برابر کسی که انتقادی-دسترسی به بیمارستان و یا حتی بزرگتر بیمارستان. فقط آن را کاملا شگفت انگیز چگونه همه در حال رفتن به خفاش – نه فقط در درون این دیوارها اما همه در جامعه است.”

در زیر خلاصه ای از اخبار از بیمارستان های مختلف در شمال غربی ایالت مینه سوتا و غرب داکوتای شمالی:

Hallock

در شمال غربی ایالت مینه سوتا, شهرستان Kittson گزارش شده بدون تایید موارد COVID-19 اما Kittson مراقبت های بهداشتی در Hallock خواهد بود “در یک وضعیت محدود” اگر جامعه بودند و نیاز به آزمایش در مقیاس بزرگ گفت: اورت ساقی موقت مدیر عامل شرکت Kittson بیمارستان یادبود.

“ما برخی از کیت های آزمایش, اما ما بسیار محافظه کار در چگونه آن استفاده می شود” باتلر گفت.

Kittson مراقبت های بهداشتی که شامل یک بیمارستان درمانگاه و خانه سالمندان گرفته و مراحل متعدد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“ما بسیار شلوغ است با تلاش برای ماندن با تمام دستورالعمل از CDC و MDH (مینه سوتا وزارت بهداشت و درمان)” ساقی گفت.

خانه سالمندان متصل است به بیمارستان “بنابراین ما واقعا مشغول تمرکز بر ساکنان که ما در خانه سالمندان و در ما تسهیلات زندگی کمک,” او گفت:. “ما بسیار سخت تر کردن ورودی و غربالگری بیماران ما خیلی نزدیک به درمانگاه بنابراین ما prepped برای آنها مناسب است.

“بنابراین بسیاری از ما در تلاش هستند تقریبا در یک حالت حفاظتی مردم در آینده و همچنین حفاظت از تمام افراد مشغول به کار در مرکز.”

قبل از ساخت یک قرار ملاقات, کلینیک منشی با استفاده از یک چک لیست به صفحه نمایش بيماران توسط تلفن “بنابراین ما می دانیم: آن است که یک تنفسی موضوع ؟ آیا شما شده است در حال اجرا یک تب؟” باتلر گفت.

بیماران خواسته برای آمدن به تنهایی برای قرار ملاقات های پزشکی, اگر ممکن است, او گفت:.

“اگر آنها نیاز به کمک آنها می تواند یک فرد با آنها, اما, اگر نه, ما به شدت توصیه آنها آمده توسط خود را دارند.”

“ما شاهد یک کاهش در تعداد زیادی از مردم در واقع به درمانگاه” باتلر گفت. “هیچ کس در خارج و در مورد. مردم فقط رفتن برای به دست آوردن نیازهای خود را.”

چندین کارکنان در حال کار از خانه, او گفت:, “و ما سعی کرده ایم به جای این که به عنوان آنجا که ممکن است.”

در خانه سالمندان کارمندان با پوشیدن ماسک برای محافظت از ساکنان ساقی گفت. پارچه ماسک شده اند دوخته شده و اهدا شده توسط مردم در جامعه است. هر فرسوده برای یک روز کار متمرکز و قابل بازیافت است.

“اگر ما تا به حال یک (COVID-19) مورد ما می خواهم برای رفتن به N95 ماسک,” او گفت:.

مانند بسیاری از مناطق دیگر بیماری تست محدود در Hallock منطقه ساقی گفت. “ما به طور گسترده ای تست چون اساسا ما ندارد کیت های آزمایش ما ندارد و در دسترس بودن تست است.

“دستورالعمل شده اند (بیماران) باید به دو تا از علائم کروناویروس به واجد شرایط برای تست پس از آن مرتب کردن بر اساس از ما را در یک وضعیت محدود تا آنجا که قادر به تست چون اگر زمان می آید ما می خواهیم مطمئن شوید که ما تست در دسترس برای هر آینده تست ما واقعا نیاز به انجام است. اگر ما شروع به دیدن هجوم بیماران تنفسی مسائل و متوسط و مسائل پس از آن ما نیاز به کسانی که تست کیت های موجود در آن زمان است.”

بیشتر کیت های آزمایش در صورت نیاز را از مینه سوتا وزارت بهداشت و یا اختصاص داده شده از منابع دیگر, او گفت:.

پاملا Knudson

پارک رودخانه

مارکوس Lewis, مدیر عامل اولین مراقبت های بهداشتی مرکز در پارک رودخانه گفت: بیمارستان شده است و ادامه خواهد داد به آماده شود برای این بیماری همه گیر.

“من بسیار با اعتماد به نفس در تیم ما توانایی و کارکنان ما و ما واقعا آماده” لوئیس گفت: در اخیر مصاحبه تلفنی با هرالد.

بیمارستان های مختلف اقدامات احتیاطی در محل از جمله غربالگری از بازدید کنندگان و پرسنل پس از ورود به این مرکز محدود به یک تعداد از اعضای خانواده که مجاز به همراه یک بیمار به بهداشت روستایی درمانگاه اورژانس یا اتاق درمان. وجود دارد هیچ بازدید کننده سیاست در بیمارستان.

لوئیس گفت: برای اولین بار مراقبت “به اندازه کافی آماده” برای بحران از نظر منابع و نیروی انسانی. او گفت: این بیمارستان مشغول به کار بوده است با داکوتای شمالی وزارت بهداشت برای اطمینان از همه چیز در حال کار هست.

“بدیهی است که در این زمان از خروش من فکر می کنم ما همه کار در تنگنا,” او گفت:. “من فکر می کنم ما همیشه می خواهید به بیشتر اما در نهایت ما احساس می کنیم که ما تا به حال خوب پشتیبانی و مشارکت های خوب است که تاسیس شد و قبل از COVID-19.”

لوئیس گفت: او با افتخار از راه خود کارکنان نیز آموزش جامعه در راه منحصر به فرد به عنوان مردم ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

بیمارستان در حال انجام است telehealth بازدیدکننده داشته است برای اطمینان از بیماران دریافت می کنید به ارتباط برقرار کردن با دکتر خود را. بیمارستان نیز انجام افزایش رسانه های اجتماعی توسعه لوئیس گفت. برای مثال یک متخصص تغذیه است کنار هم قرار دادن کلاس پخت و پز است که می تواند به تماشای مردم در بیمارستان Facebook صفحه.

“من بسیار افتخار می کنم که بخشی از این سازمان و به آماده سازی شده و با کیفیت بالا, کارکنان,” لوییس گفت.

سیدنی Mook

Mayville, Hillsboro,

سنفورد Mayville مرکز پزشکی و سانفورد ژنراتور مرکز پزشکی در حال آماده شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Jac McTaggart ارشد پزشکی مدیر شهرستان Traill, N. D., امکانات بهداشتی.

دو بیمارستان کافی تعداد تخت و یک طرح در محل به سطح شیب دار بالا که مقدار اگر وجود دارد موجی از بیماران McTaggart گفت. در ضمن بیمارستان ها نیز باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی در دست به دیدار با کارکنان نیاز و دسترسی به بیشتر از طریق سانفورد کانال های تامین, او گفت:.

تعداد نیروی انسانی در مراکز پزشکی خوب است, McTaggart گفت. گردش به یک مسئله شده است و در بحرانی-دسترسی به امکانات است که او نظارت.

“ما خوش شانس به کارکنان که تصدی طولانی است,” او گفت:. “من فکر می کنم آن است که آمادگی قطعه من واقعا من را تماشا کارکنان و آماده برای. کار تیمی بین ما دو امکانات تا آنجا که به آماده بودن بوده است.”

اگر وجود داشته اند که هیچ مثبت coronavirus آزمون در شهرستان Traill این بدان معنا نیست که این Mayville و ژنراتور بیمارستان ها عامل به عنوان معمول است.

“من فکر نمی کنم هر چیزی طبیعی است دیگر” McTaggart گفت.

بیمارستان برای مثال بازدید کننده محدودیت ها و برقراری ارتباط با خانواده های برخی از بیماران خود از طریق رسانه های اجتماعی به جای در فرد است.

در ضمن کارکنان خواسته شده به سنگ تیز کردن مهارت های آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در حالی که برای. برای مثال بهیاران و کمک پرستاران در درمانگاه که کار نکرده و در پزشکی افزایش کف خواسته شده است که اگر آنها می توانند به کار در بیمارستان در صورت نیاز.

“در شرایط عادی ما احتمالا نمی تواند انجام این کار, اما آن را به نام, آمادگی” McTaggart گفت.

“کارکنان ما بسیار سرمایه گذاری کرده چرا که آنها در اینجا زندگی می کنند و جامعه بسیار مقرره در ما” گفت: ملیسا Mostad سانفورد Mayville مرکز پزشکی مدیر پرستاری و خدمات بالینی. “ما می توانیم احساس حمایت از جامعه هر روز” Mostad گفت و اشاره کرد که کسب و کارهای محلی در حال آوردن غذا به بیمارستان. در ضمن کشاورزان در جامعه را اهدا N95 ماسک به بیمارستان McTaggart گفت.

“این اعمال کوچک از مهربانی معنی همه چیز را به کارکنان ما,” او گفت:.

ان Bailey

نرتهوود

Northwood (N. D.) Deaconess, مرکز بهداشت, دیگری, کوچک, حاد-مرکز مراقبت در غرب داکوتای شمالی نیز موفق به حفظ کارکنان آن گفت: Pete Antonson, مرکز بهداشت, مدیر عامل شرکت.

“به نفع جامعه ما در حال نگه داشتن هر کس در جای خود. ما قصد داریم به وضع کسی کردن ” او گفت:. “همانطور که ما در حال حاضر نشستن امروز ما کارکنان به سطح شیب دار بالا” اگر وجود دارد افزایش در coronavirus بیماران Antonson گفت: پنج شنبه, مارس 9.

کارکنان ممکن است تغییر نقش ها اگر وجود دارد افزایش در coronavirus موارد و یا کاهش در یک منطقه دیگر از خدمات این کلینیک ارائه می دهد او اشاره کرد.

در حالی که برخی از مرکز بهداشت خدمات باقی می ماند همان تعداد بيماران مبتلا به قرار ملاقات در کلینیک کاهش یافته است به عنوان مردم توجه توصیه به ماندن در خانه Antonson گفت. در معرض خطر بالاتر بیماران مشاوره از طریق تلفن با درمانگاه کارکنان در مورد مراقبت های بهداشتی خود را نیاز دارد.

این مقدار از تجهیزات و تعداد تخت در نرتهوود بیمارستان کافی است برای دیدار با نیازهای بیمار Antonson گفت.

“در واقع ما در طراحی و توسعه برنامه های احتمالی به فراتر از ما مجوز ظرفیت,” او گفت:.

در ضمن بیمارستان مانند دیگران در جای خود قرار داده پروتکل در طول همه گیر که نیست معمولی است.

“ما همه راه رفتن در اطراف در ماسک” Antonson گفت.

ان Bailey

گرفتن

در وحدت مرکز پزشکی در گرفتن, پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ جدید عادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“همه از کارمندان ما در تمام زمانها مگر اینکه آنها در دفاتر خود را در حال پوشیدن ماسک,” دکتر گفت: Matthew Viscito, افسر ارشد پزشکی در این مرکز است. “من با پوشیدن مالش در حال حاضر و من هرگز انجام داده ام که قبل از در درمانگاه” Viscito گفت: پنج شنبه, مارس 9.

در همین حال کارکنان و همچنین نگه داشتن یک جفت کفش در این مرکز پزشکی به طوری که آنها می توانید آنها را برای تبادل آنها خیابان کفش زمانی که آنها می رسند و بالعکس زمانی که آنها را ترک.

وحدت مرکز پزشکی مانند سایر امکانات نیز در محل قرار داده و پروتکل های دیگر مانند یک ماه تعلیق برخی از آن دور افتاده فروشندگان. وام دهندگان که مجاز به ارائه منابع داده می شود ماسک را می پوشند در طول خود را تحویل Viscito گفت.

“در بسیاری غیر معمول,” او گفت:. “ما را محدود به بازدید کنندگان است.”

تنها بیمارانی که بدحال و یا افراد زیر سن قانونی اجازه بازدید کنندگان است که محدود به یک در هر بیمار Viscito گفت.

وحدت مرکز پزشکی به کارکنان به اندازه کافی منابع و تخت برای دیدار با نیازهای بیمار در صورت وجود افزایش coronavirus بیماران. اگر تعداد بیماران بیش از میزان تخت در محل در بیمارستان آن است دسترسی بیشتر و مکان برای قرار دادن آنها را گفت.

ان Bailey

تیف ریور فالز

سنفورد تیف ریور فالز مرکز پزشکی ساخت آماده سازی برای پذیرش بیماران بیشتر زمانی که و اگر وجود دارد افزایش در coronavirus موارد در جامعه است.

تعدادی از بیماران به طور کلی در سنفورد پایین است با توجه به اعمال جراحی الکتیو بودن به طور موقت به حالت تعلیق در هر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz راهنمایی. مردم نیز ماندن در منزل و از آنجا که از دولت پناه-در-محل سفارش که احتمالا منجر به کمتر بازدیدکننده داشته است بیمارستان به علت مثلا صدمات شایع.

اداره بیمارستان با استفاده از زمان را برای ارزیابی منابع تجدید کارکنان در مراقبت از موارد انتقادی و تصمیم گیری که در آن برای قرار دادن یک هجوم بیماران.

“ما در حال آماده سازی” گفت: Janell هادسون مدیر پرستاری و خدمات بالینی. “در بسیاری از جنبه های است که ما قطعا نمی احساس می کنید آماده برای پر خروش. اما ما در حال آماده سازی.”

بیمارستان دارای 25 تخت. یک روز معمولی معمولا می بیند در مورد 12 از آن تخت را پر به گفته رئیس ستاد دکتر مارک Yuska. طرح این است که احتمالا دو برابر تعداد تخت و قرار دادن آنها در بازسازی منطقه که دارای اتاق درمان فرد است که می تواند تبدیل شود و برای بیمار استفاده کنید. قبل و بعد از عمل, اتاق نیز می تواند خانه بیماران به عنوان آنها استفاده نمی شود به عنوان اغلب.

“ما به دنبال در چگونه بسیاری از اضافی تخت بیمارستان ما می توانیم” گفت: Hudson.

کاهش تعداد بیماران در حال حاضر به معنای بیمارستان است و کارکنان است. که می تواند تغییر باید در بیمارستان به دست آوردن تخت و بیمارانی که به آنها نیاز دارید.

“ما برنامه ریزی برای افزایش, برای بسیاری از تخت” گفت: Yuska.

هادسون گفت: این بیمارستان دارای یک منبع خوب از دستکش و روپوش و N95 ماسک هر چند sani-دستمال مرطوب در تامین کوتاه مدت هستند. کارکنان در بیمارستان گرفته اند به استفاده از دیگر CDC-تایید اسپری عفونی با حوله به حفظ دستمال مرطوب. لوازم در کل هادسون گفت: خوب نگاه کنید هر چند بیمارستان دولت می خواهد به ذخایر بیشتر باید تعداد بیماران سنبله.

“ما بخشی از یک سیستم بزرگ,” هادسون گفت. “این سیستم واقعا خوب در گرفتن منابع به جایی که آنها مورد نیاز است. ما تا به حال یک منبع چالش در همه.”

وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در ورزشگاه پنینگتون شهرستان هر چند این بیمارستان انجام شده 71 آزمون برای این بیماری است. همه باید دوباره منفی به جز سه نفر که در زمان نوشتن بودند و هنوز در انتظار.

آدم کرتز

کروکستون

Coronavirus وزن در کروکستون, Minn., بیمارستان مالی.

ریورویو سلامت که در استخدام 387 نفر در شهر 7,800 متوقف انجام اعمال جراحی الکتیو در اواسط ماه مارس و آن “خالص بیمار درآمد” است در مورد $750,000 هر هفته یک سخنگوی بیمارستان گفت.

“برای یک سازمان که حاشیه به ندرت بیش از $2M در یک سال شما می توانید ببینید که چگونه به سرعت هر مثبت حاشیه تبخیر گفت:” استیسی Bruggeman بیمارستان بازاریابی و روابط اجتماعی مدیر. “پس از سه هفته شما را به سرعت اضافه کردن به ضرر و زیان است که ما نمی خواهد بود قادر به بازیابی در سال جاری است. پس از اجرایی به منظور جلوگیری از اعمال جراحی الکتیو آمد مینه سوتا پناهگاه در محل سفارشات. این دستور اجازه می دهد تا بیماران به دنبال مراقبت اما اضطراب بالا است و ما به سرعت شاهد لغو نرخ برای تمام انواع خدمات صعود.”

درمانگاه بازديد حتی پس از کارکنان گسترش مجازی بازديد فراتر از درمان سوء مصرف مواد برنامه های در حال پایین 50%.

اما مدیران بیمارستان را کاهش نمی هر گونه حقوق و یا بیکار و یا furloughed هر کارمند با توجه به Bruggeman. کارکنان وجود داشته است مجددا اخذ از مناطق ساکت تر از عمل, به عنوان مثال – و در حال آموزش دیده برای رسیدگی به پتانسیل افزایش coronavirus بیماران.

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس اغلب نیاز به یک بیمار قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و ریورویو کنار هم قرار دادن “میان رشته ای یک تیم مدیریت” است که می تواند یک نقطه برای فرود جراحان است که بسیاری از بیماران در آینده. این تیم نیز متشکل از پزشکان و پرستاران دیگر از رشته های دیگر است.

بیمارستان یکی از تعداد انگشت شماری است که می تواند مراقبت از بیماران که نیاز به هواکش.

احساسات Bruggeman گفت: در حال بالا و کارکنان به راحتی می توان ضعف آنها به عنوان برنامه ای برای افزایش.

“هر روز” او گفت:. “ما در حال ارائه آموزش و پرورش و آموزش و به صورت شفاف به عنوان ما می توانیم با آنچه که شناخته شده است.”

– جو بون

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>