Northland دانش آموزان واجد شرایط برای بین المللی نمایشگاه علوم

چهار منطقه دانش آموزان واجد شرایط در اوایل این ماه به رقابت در برابر بیش از 1800 دانش آموزان دیگر در Regeneron بین المللی علم و مهندسی نمایشگاه مارس 10-15 در آناهایم, کالیفرنیا. سه دونده-از شمال شرقی مینه سوتا منطقه انتخاب شدند برای حضور به عنوان ناظر: کلوکت دبیرستان سال اول, روآن, سنگ, Hinckley-فینلیسون دوم کیللین پچ پچ کننده و Lakeview مسیحی آکادمی junior Matteah Ojard.

تمام هزینه های پرداخت شده در این سفر یک فرصت بزرگ است. برندگان را می توانید در هر نقطه از $500 به جایزه $75,000. این هم یک راه برای دانشگاه ها و کالج ها از جمله دانشگاه دوک دانشگاه هاروارد و دانشگاه فنی میشیگان برای جذب دانش آموزان است.

در این سال کلوکت ارشد دبیرستان است و دانش آموزان رقابت — سالمندان ابیگیل اسمیت و مارسی Ferriere و دانشجوی سال اول امیلی Sapyta — و دلوت شرق دبیرستان توسط دانشجوی سال اول ارسال Emelyn Beaster.

Abigail Smith's medals won over the years for her project analyzing the effect of mirco-perforated acoustical tape versus acoustical tiles on the sound intensity in an art room. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

ابیگیل اسمیت برنده مدال در طول سال برای پروژه تجزیه و تحلیل اثر mirco-سوراخ دار آکوستیک نوار در مقابل آکوستیک کاشی در شدت صدا در یک اتاق هنر. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

هر یک از پروژه های دانش آموزان متمایز هستند. برخی از سالمندان مانند اسمیت شده است کار بر روی پروژه های خود را پس از آنها در حال تکامل در طول زمان است.

اسمیت در تجزیه و تحلیل اثر میکرو سوراخ دار آکوستیک نوار در مقابل آکوستیک کاشی در شدت صدا در یک اتاق هنر.

“بنابراین این ایده در پشت آن است که آن را تبدیل آکوستیک انرژی به انرژی گرمایی و کاهش آکوستیک” اسمیت گفت.

اسمیت تست صدا تقلیل اثرات نوار و کاشی در یک مدرسه اتاق هنر به عنوان یک راه برای کاهش سر و صدا سفید تولید شده توسط اتاق سیستم تهویه مطبوع.

“من انتخاب این دلیل که برای اولین بار دو سال از علم دور در مدرسه من با آلات موسیقی و به دنبال در چگونه با صدای بلند هر ساز شد” اسمیت توضیح داد. “وقتی که من یک دانشجوی سال اول من می دانستم که من تا به حال به ترکیب فن آوری به آن نگاه کردم دو بعدی و مدل سازی اتاق. و سپس در سال دوم ما فقط ساخته شده است این مدرسه و اصل آورده بود آن را به من توجه که آن را واقعا سخت به گوش مردم در اتاق هنر و زمانی که من در رفت و شروع این پروژه است.”

این خواهد بود که اسمیت چهارمین بار حضور در این نمایشگاه بین المللی و سومین بار در رقابت. اسمیت با حضور به عنوان یک دانشجوی سال اول به عنوان یک ناظر که او گفته بود راه ساده تر و آرام تر.

“شما لازم نیست به هر گونه سخنرانیها و من به خواب در,” او گفت:.

و چه توصیه او را برای دیگر ،

“آیا نمی شود ترس پروژه های شما را درک نمی کنند” اسمیت گفت. “تنها دلیل شما ممکن است درک نمی کنند به این دلیل است که شما نمی آن را مطالعه.”

این خواهد بود Ferriere را برای بار دوم در نمایشگاه بین المللی, اما, او, اولین بار رقابت. برای پروژه Ferriere نگاه در رفتار و پراکنده الگوهای گرگ در شمال شرقی مینه سوتا هر دو برای متفرق گرگ و بسته گرگ.

“من انتخاب این پروژه از آنجا که من مشغول به کار با انواع گرگ بسته در سراسر مینه سوتا در سه سال گذشته” او گفت:. “من می خواهم نگاهی به غارها و چگونه آنها سفر در فصول مختلف, بنابراین من واقعا می خواستم به نگاه در رفتار از آنچه آنها انجام می دهند و به همین دلیل آنها انجام آن را برای من در سال گذشته برای دیدن اگر من می تواند درک بهتری از جنبش های خود را و به همین دلیل آنها در حال انجام کارهای معینی است.”

Ferriere قادر بود برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز از وزارت منابع طبیعی مینه سوتا و ارسال آن به سیستم های اطلاعات جغرافیایی.

این خواهد بود که اولین بار در نمایشگاه بین المللی برای دانشجویان سال اول Beaster و Sapyta.

Sapyta آزمایش اثرات اسید تانیک یا تانن بر رشد باکتری ها و خزه و توسعه بيوفيلم.

“اسید تانیک است حافظ است که ساخته شده از مواد آلی از سوزن کاج درخت و چیزهای دیگر از درختان در حال سقوط به نهرها و رودخانه ها و حل” او گفت:. “در هفتم و هشتم کلاس من آزمایش اثرات تانن در عدسک (خزه) که خوب شاخص بیولوژیکی و در این سال من می خواستم برای آزمون اثرات آن بر باکتری است.”

Beaster نشان داد که چگونه خردل هندی می تواند جذب آهن را از خاک که در آن رشد کرده است.

“کمبود آهن شایع ترین اختلال خون در ایالات متحده و تاثیر آن بر بسیاری از مردم,” او گفت:. “این می تواند یک راه برای مرتب کردن بر اساس به طور طبیعی تقویت گیاهان مواد معدنی مهم.”

بین در حال حاضر و ممکن است دانش آموز را آماده و برای رقابت در مینه سوتا امور خارجه علوم عادلانه است که در فوریه. 28-29. آنها همچنین با پر کردن مدارک و انجام تحقیقات بیشتر به مطمئن شوید که آنها می توانید پاسخ به هر گونه سوال و قضات ممکن است داشته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>