Northland, رستوران ها, میله های هدف به شناور باقی می ماند پس موظف تعطیلی

Forsberg بود در نزدیکی پایان شیفت او دوشنبه در بزرگ دختر همبرگر, no-frills رستوران در دولوت را ناحیهای در شمال غربی محله. آن را در میان تعداد بی حد و حصر از موسسات در Northland است که باید برای تنظیم به یک وضعیت است که به نظر می رسید که غیر قابل تصور چند هفته پیش.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz دوشنبه اعلام کرد قصد دارد به تمام, مینه سوتا, رستوران, کافه, کافی شاپ ها, کارخانه های لبنی و موثر تر 5 p. m. روز شنبه. سعی کنید و نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و کسب و کار خود را شناور نهادهای محلی در حال اضافه کردن خدمات تحویل و منظقه وانت – در حالی که همچنین تشویق مردم به خرید محلی در صورت امکان. Walz همچنین یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه حصول اطمینان از کسانی که نمی توانند کار کنند با توجه به وقوع می توانید دسترسی به بیمه بیکاری.

به عنوان تعدادی از موارد در دولت برای افزایش بیش از 50 روز پنج شنبه فرماندار دموکرات قرار دادن یک توقف به بازدید از حیطه گسترده ای از جمع آوری فضاهای از جمله رستوران ها, میله, میخانه, تئاتر, موزه, wineries, باشگاه, عملکرد سالن های سالن های ورزشی و مراکز تفریحی متعدد و اماکن تفریحی ،

آنها بسته خواهد ماند تا 5 بعد از ظهر مارس 27.

Dovetail Cafe & Marketplace at Duluth Folk School sits empty and in darkness Monday evening after Gov. Tim Walz announced all bars and restaurants in the state must close effective 5 p.m. Tuesday. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

جفت کردن کافه بازار در دلوت عامیانه مدرسه خالی نشسته و در تاریکی شب دوشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد تمام کافه ها و رستوران ها در دولت باید موثر 5 p. m. روز شنبه. (تایلر Schank / [email protected])

Walz اعلام می آید به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که دیگر نمی توان به تجمعات بیش از 50 نفر در یک فضا برای بعد از هشت هفته به کاهش گسترش یافته است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

“به عنوان موارد COVID-19 در مینه سوتا همچنان به صعود ما باید اقدام قاطع برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر و حفاظت از سلامت و ایمنی Minnesotans,” Walz گفت. “این یک زمان به چالش کشیدن برای صاحبان کسب و کار و کارکنان و فرزندان و خانواده به طور یکسان.”

اخبار تاسف Pam Houle که پاسخ تلفن در Kom-در-مسافرخانه یک نوار در غرب دولوت.

Bar patrons enjoy each others' company at Kom-On-Inn Monday evening. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

نوار مشتریان لذت بردن از هر یک از دیگران’ شرکت در Kom-در-مسافرخانه شنبه شب. (تایلر Schank / [email protected])

“من فوق العاده نا امید” Houle گفت. “من در تلاش برای کشف کردن آنچه به انجام در حال حاضر است. من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا سخت برای کارکنان من و برای ما به عنوان یک کسب و کار کوچک در تلاش برای آن را.”

Houle گفت Walz اعلام زمان خاموش گارد و “نوبه خود چشمگیر,” با توجه به اینکه هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در این بخش از دولت است.

اما Jayme هایم مالک مشترک از سقوط مسافرخانه نوار و جلو پنجره در رایس لیک گفت: او را دیدم آن آینده و فکر موظف بسته بود و کار درست را انجام دهید.

این بدان معنا نیست که آن را آسان خواهد بود.

“این رفتن به یک تاثیر قابل توجهی بر ما” Heim گفت. “بزرگترین نگرانی من این است که برای کارکنان ما. آنها زندگی می کنند به چک چک و نداشتن درآمد در حال رفتن به طور معنی آنها. … ما در حال گفتن آنها را به فایل برای بیکاری. این همه ما می توانیم انجام دهیم.”

اکسل Swenson مدیر نیروگاه نوار در Proctor, گفت که او فکر فرماندار ساخته شده مناسب تماس بگیرید حتی اگر او نمی مانند دولت گفتن او چه باید بکنید. نوار خود را می تواند تحمل بسته شدن تا مارس 27, او گفت:, اما او نگران کارکنان آن است.

“من فقط استخدام کننده است که یک زن و شوهر و بچه ها و او تنها شده است در کار یک هفته” Swenson گفت. “این را به سختی می شود در او.”

Swenson گفت: او را دیدار با کارکنان خود را روز شنبه پس از بسته شدن به آنها گزینه های خود را در مورد جمع آوری بیکاری است. “من می دانم که ما نمی توانیم به نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد,” او گفت:. “احتمالا ما در حال رفتن به آن را روز به روز.”

قبل از Walz ساخته شده خود را اعلام روز دوشنبه کارکنان و صاحبان شمالی آبهای Smokehaus ملاقات به بحث در مورد پاسخ خود را. آنها مصمم برای ایمنی از مشتریان خود و 43 کارکنان به نزدیک بودن زمان صاحب اریک Goerdt گفت.

برای جبران از دست رفته ناهار خوردن-در سفارشات آنها برنامه ریزی برای گسترش خدمات تحویل. در حال حاضر مشتریان می توانند سفارش ساندویچ و یا موارد دیگر از منوی کامل.

Goerdt امید گسترش خدمات تحویل را از دست داد در فروشگاه سفارشات – اما او مطمئن نیست که آن را به اندازه کافی خواهد بود.

Sun streams into Sara’s Table Chester Creek Cafe as server Jon Choi checks on the only customers in the restaurant Monday evening. Front of house manager Carey Kasapidis said she's worried about the staff after Gov. Tim Walz announced all bars and restaurants in the state must close effective Tuesday at 5 p.m. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

خورشید جریان به سارا جدول چستر نهر کافه به عنوان سرور جان چوی چک در تنها مشتریان در رستوران شنبه شب. مقابل خانه مدیر کری Kasapidis گفت که او نگران این کارکنان پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد تمام کافه ها و رستوران ها در دولت باید موثر شنبه در 5 p. m. (تایلر Schank / [email protected])

“من احساس خوش شانس است که ما باید این گزینه به این دلیل ما تحویل است,” او گفت:. “من احساس می کنم متاسفم برای کسانی که نمی باید تحویل جزء.”

بالا بردن تحویل و حرکت برخی از کارکنان به تحویل مواضع آنها امید به نگه داشتن همه کارکنان در حقوق و دستمزد Goerdt گفت. اگر از بسته شدن همچنان آنها ممکن است به کاهش پرداخت و یا قرار دادن مردم در بیکاری است.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که برای نگه داشتن ما حقوق و دستمزد. این بر کل اقتصاد: همه ما علاقه مند به ساخت ما پرداخت وام مسکن, همه ما باید صورتحساب آن” او گفت:. “من عاشق کارکنان مانند خانواده. من می خواهم به سعی کنید به نگه داشتن … آنها را با یک چک است.”

تپه در شرق سارا جدول چستر نهر کافه چند روز گذشته بوده است آهسته برای رستوران صاحب کارلا بلومبرگ گفت.

مانند شمال آب در سارا جدول نیز صرف دوشنبه در گفتگو در مورد چه باید بکنید برای مشتریان و کارکنان. آنها آمد تا با یک ایده مشابه: نزدیک به رستوران و ارائه سفارش آنلاین و وانت.

این رستوران به تازگی به پایان رسید عمده پروژه ساخت و ساز که افزایش آن آشپزخانه اندازه و افزود: طبقه دوم فضای جلسه. چرا که از بودجه صرف شده در این پروژه بلومبرگ گفت که آنها لازم نیست که هر گونه مخازن.

“من فقط نمی دانم چگونه این است برای رفتن. این است برای رفتن به یک اختلال عمده در دولوت و در کل کشور,” او گفت:. “این ترسناک است.”

آنها تعیین آنچه کارگران می تواند به استطاعت گذاشته شود در حالی که برخی ممکن است قرار داده و در بیکاری – پس از کارکنان خود استفاده کرده اند پرداخت می شود زمان به دست آورده و بیمار و امن زمان بلومبرگ گفت.

اریک Haaversen یک خط طبخ در Kitchi Gammi باشگاه. این ویروس است که همه آنها مورد بحث در آشپزخانه, او گفت:. خود موضوع اصلی نگرانی این است: “چه جهنم است و هر کس می خواهم به انجام?”

او نمی یاد و در عین حال اگر او جبران خواهد شد در طول زمان اما گفت: پس انداز شخصی برای یک دوچرخه کوهستان را به جای آن استفاده می شود برای هزینه های زندگی. او مطمئن نیستید که چه نوع از کار او ممکن است زمین اگر او به پایان می رسد نیاز به پیدا کردن یکی از جدید به عنوان او تنها آشپزخانه تجربه و ناقص ریاضی درجه.

“من در واقع در یک موقعیت مناسب و معقول در حال حاضر,” او گفت: “من می دانم که برخی از دیگر آشپز قطعا نمی تواند رسیدگی به اندازه یک بسته به عنوان من می توانم.”

پیش از این فرماندار را اعلام دو بنادر’ قلعه خطر خود را بسته taproom موثر دوشنبه.

این taproom تولید حدود 9-10 ٪ از آبجوسازی درآمد گفت: Maddy استوارت, بازاریابی و مدیر حوادث در قلعه خطر است. کاهش سفارشات از رستوران ها و کافه ها نیز ممکن است تحت تاثیر قلعه خطر سود.

“آن تاثیر خواهد گذاشت. این که آیا آن است که ملاحظه ما کاملا مطمئن هستید که در عین حال” او گفت:. “ما خواهد بود فقط خوب است.”

قلعه خطر نمی کند و برنامه ای برای ذخیره کردن هر یک از کارکنان. آن 35 کارکنان تمام وقت خواهد بود نگه داشته و بر روی حقوق و دستمزد به عنوان آنها همچنان به دم بطری و بسته بندی آن آبجو استوارت گفت.

آن حدود پنج تا شش قسمت-زمان bartenders امیدوارم نگهداری می شود در اطراف برای کمک به پروژه های آینده مانند انتشار یک از انواع جدید 12 بسته, او گفت:.

یک منبع سود که دیگر کارخانه های لبنی در حال استفاده است منظقه growler وانت – یک محصول است که قلعه خطر نیست مجاز به فروش کنه. آن را ضربه زدن به دولت-تولید کلاه و دیگر نمی تواند فروش کوزه آبجو استوارت گفت.

دلوت را به حالت وحشی سیب نیز خود را بسته taproom اما قادر به شیر به growler فروش. این ارائه به رفتن فروش آن growlers و قوطی با توجه به آن در Facebook صفحه.

در چین کافه در Lakeside-Lester پارک محله مالک لیزا یو گفت: کسب و کار خود را در واقع ممکن است بهره مند شوند زیرا در حال حاضر فراهم می کند و تحویل. “ما می تواند آن را اداره کند” یو گفت. “ما نمی خواهد ذخیره کردن کسی. ما را مشغول. بسیار شلوغ است.”

پشت در پدر بزرگ را Forsberg گفت که او امیدوار است به یاد بگیرند که در روز سه شنبه چه گزینه های خود را دارد. هر چند پریشان او گرفته شده کاملا شگفت زده.

“من به نوعی آن را دیدم آینده” Forsberg گفت اما افزود: “من احساس می کنم مثل این همه که کمی از نسبت دمیده شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>