Northland ساکنان تجمع را جمع آوری ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

به عنوان تقاضا برای ماسک برای مراقبت از سلامت کارکنان را افزایش می دهد با گسترش COVID-19 یکی دلوت کسب و کار تشویق ایجاد ماسک های خانگی و جمع آوری آنها را برای اهدای. و یک سازمان جدید که تشکیل پنج شنبه است ساده ماسک روند اهدای توسط بسیج کمک های مالی و داوطلبان.

بازنشسته خیاط زنانه Patty Sampson تصمیم به استفاده از او 44 سال از مهارت های دوخت برای کمک به.

“من شده است به نشستن در اطراف انجام هیچ چیز و هنگامی که وجود دارد یک فرصت مفید, من شروع به پریدن کرد و در آن” Sampson گفت. “این احساس خوب مفید و به چیزی برای انجام در حالی که ما در خانه ما است.”

تا کنون Sampson ساخته شده است که حدود 60 ماسک که او اهدا به هانا جانسون پارچه. Lakeside محله کسب و کار و سپس اهدا این ماسک به امکانات مراقبت های بهداشتی. آن را نیز ارائه الگوها و محصولات مورد نیاز به آنها را صاحب جانت Anelli گفت.

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن یک الگو برای پارچه ماسک صورت (PDF)

ماسک ساخته شده با پارچه نیست جای تنفسی N95 ماسک است که می تواند فیلتر کردن باکتری ها. به جای آنها مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش N95 ماسک, حفظ آنها را برای دیگر استفاده کنید.

Anelli برآورد آنها در حال حاضر اهدا چند صد ماسک به بيمارستان منطقه از جمله سنت لوک و Essentia سلامت و برنامه ای برای ادامه تا زمانی که ماسک مورد نیاز هستند.

“این فقط یک گردباد” او گفت:. “این فقط به مردم یک حس از هدف است.”

مردم می توانند انتخاب کنید تا الگوهای واقع شده در این فروشگاه را در خارج از درب که در آن اهدا کنندگان همچنین می توانید ترک کامل ماسک. اگر چه فروشگاه بسته است پارچه و ماسک صورت کیت در دسترس هستند برای سفارش در hannahjohnsonfabrics.com.

A finished cloth mask at the home of Patty Sampson in Duluth. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

یک به پایان رسید ماسک های پارچه ای در خانه Patty Sampson در دولوت. (کلینت Austin / [email protected])

مردم باید با استفاده از 100% پارچه های پنبه ای برای ایجاد ماسک برای اولین بار پس از شستشو و خشک کردن پارچه Anelli گفت.

با استفاده از مهارت های خود را از خیاطی, Sampson گفت که او قادر به تولید انبوه ماسک. به پرداخت هزینه برای پارچه های او راه اندازی یک GoFundMe آنلاین کمپین جمع آوری کمک مالی که مطرح شده بیش از $100 برای پارچه.

دوخت ماسک نه تنها اجازه می دهد تا او را به کمک در طول همه گیر اما آن نیز ایدز با اتصال انسان در طول خود انزوا.

“این باعث می شود من احساس متصل به مردم حتی اگر ما همه از هم جدا” Sampson گفت.

برای چلسی بارتلس ساخت ماسک است عادی زندگی در انزوا را برای او برادرزاده و خواهرزاده. آنها را پنج تا 10 ماسک در روز است.

بارتلس شروع به ساخت آنها پس از شنیدن یک سنت لوک عضو هیات می گویند وجود دارد که نیاز به ماسک.

“من به برخی از مهارت های دوخت اما بزرگترین نمی,” او گفت:. “(من) فقط یک الگوی آنلاین که شبیه آنچه آنها درخواست شد و پس از آن فقط شروع به ساخت آنها را.”

Janet Anelli, of Duluth, owner of Hannah Johnson Fabrics, hands a customer a kit for making masks at her Lakeside store Monday afternoon. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

جانت Anelli از دلوت صاحب هانا جانسون پارچه دست مشتری یک کیت برای ساخت ماسک در لیکساید فروشگاه شنبه بعد از ظهر. (کلینت Austin / [email protected])

در روز دوشنبه سنت لوک بنیاد گفت: این به اندازه کافی ماسک باید نیاز بوجود می آیند. اگر چه هنوز هم پذیرش ماسک آن مردم را تشویق به اهدای آنها به جای آن به زندگی مردم در جمع امکانات زندگی با توجه به بیانیه ای از پایه و اساس.

“غلیان احساسات پشتیبانی از بسیاری از افراد شده است بیشتر از ما می تواند که تا کنون برای خواسته. قلب ما در حال غرق خود را در حمایت سخاوتمندانه و پاسخ سریع و ما شگفت زده شده توسط این حجم از کمک های مالی تنها در چند روز از شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر منطقه” بیانیه ای از پایه و اساس خواند.

بیمارستان هنوز نیاز به صورت کامل سپر Tyvek coveralls و N95 ماسک — نیاز های جدید دوقلو پورت گروه امیدوار است برای کمک به پر کردن.

دوقلو پورت ماسک تیپ ساخته شده از داوطلبان این است که جمع آوری و توزیع ماسک استفاده نشده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سازمان النا Bantle گفت.

این اصرار مردم برای اهدای خود N95 ماسک تنفسی که ممکن است خریداری شده برای پروژه های نقاشی و تیغه ساخت و ساز و یا برای جلوگیری از دود و همچنین گرد و غبار “مزاحمت” ماسک با توجه به انتشار اخبار.

N95 ماسک باید با کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان کار می کنند نزدیک به این ویروس هر روز Bantle گفت.

Patty Sampson of Duluth sews a cloth face mask at her home in Duluth Monday afternoon. Sampson is one of many volunteers making masks for hospitals and clinic during the pandemic. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

Patty Sampson از دلوت sews یک پارچه ماسک صورت در خانه اش در دولوت دوشنبه بعد از ظهر. Sampson یکی از بسیاری از داوطلبان ساخت ماسک برای بیمارستان ها و درمانگاه در طول بیماری همه گیر. (کلینت Austin / [email protected])

اگر مردم استفاده نشده ماسک در خانه های خود را, مهم نیست که چگونه بسیاری از آنها می توانید با پر کردن یک فرم در وب سایت sites.google.com/view/twinportsmaskbrigade/home. یک داوطلب خواهد شد و سپس اعزام به انتخاب کنید تا ماسک.

“است که مرتب کردن بر اساس چیزی که شهر یا بیمارستان ندارد و ظرفیت به (انجام) — در حال اجرا در سراسر چیدن آن کوچک کمک های مالی” Bantle گفت.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید با اتصال تیپ با پر کردن یک فرم در وب سایت خود را.

کسب و کار به دنبال کمک کردن به عنوان به خوبی. دلوت را فراست رودخانه معاملاتی است که امید خود را به استفاده از تجهیزات کامپیوتری و تولید امکانات و ماهر دوخت کارکنان به شخصی حفاظت از تجهیزات به جای آن از حد معمول بوم بسته با توجه به انتشار اخبار.

صاحب آن مسیحی بنسون است که رسیدن به محلی و دولت از تولید کنندگان مانند 3M برای ایجاد مشارکت. فراست رودخانه نیاز به الگوها و پزشکی-مواد درجه به تجهیزات.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>