Northland طبیعت: بهار به ارمغان می آورد سنجاب ها به حیاط

سرد ممکن است در اینجا اما subzero خوانش به مراتب کمتر احتمال دارد. به عنوان ما را دیده اند از چند اخیر چشمه برف ممکن است باقی بماند به چند هفته آینده.

با تمام این تغییرات روز دیگر سازگار است. در حال حاضر با برآمدن خورشید در مدت کوتاهی پس از 7 صبح و تنظیم کمی پس از 7 p. m. ما رویکرد اعتدال بهاری. پس از این رویداد نجومی روز روشن بیش تاریکی هر روز. و طبیعت در پاسخ به این روشن بار.

این روز که در آن ما نگاه کردن در فیدر زمستان و سعی کنید برای پیدا کردن برخی از مهاجران اولیه مخلوط کردن با محدوده chickadees, nuthatches جیز آبی و woodpeckers که wintered اینجا. من اغلب دیده بنفش فنچ و جونکس در نزدیکی خانه اواسط سال در حالی که شاخدار larks و برف buntings — پرندگان — زمینه های جمع در امتداد جاده ها.

آن ممکن است کمی بیش از حد اولیه برای پیش بینی robins, grackles و قرمز بالدار blackbirds به بازگشت اما دیگر مهاجران از راه می رسند.

در آب باز آن را غیر معمول است برای دیدن برخی از mallards, mergansers غازها و شاید چند قوها. در امتداد بزرگراه, red-tailed بازها, harriers و kestrels دیده می شود انجام شکار خود را.

به دنبال در جای دیگر من دیدن شده است خزدار باز جوانه های درختان بید در محلی باتلاق و quaking aspens با شبیه جوانه های در این نزدیکی هست. این جوانه باقی می ماند, در این مرحله تا بعد در بهار اما در حال حاضر آنها به ما بگویید که از چه آمده است. و درختان افرا رزومه خود را sap حرکات.

مارس ماه از میکرو زیستگاه و اغلب در این طولانی مدت آفتاب همه چیز اتفاق می افتد در کوچک به خوبی روشن سایت. زمین لخت دیده می شود در امتداد جنوبی-رو به کنار جاده. در اینجا بیش از حد برف رفته از بزرگ مورچه تپه.

نزدیک به ساختمان, در, روشن, سایت, در امتداد جنوب و یا غرب دیوار, ما می توانید ببینید حرکات زود بیدار شدن مورچه ها و مگس آوردن فرصت طلب شکارچیان گرگ و پریدن از عنکبوت. Wolf spiders, گشت, زمین, پرش, عنکبوت جستجو به دیوار. در اینجا بیش از حد است که در آن ما پیدا کردن اولین قاصدک ها و crocuses شروع به شکوفه. و بیشتر وجود دارد در سرچشمه حیاط.

به تازگی به بیرون نگاه کردم دیدم یک کاربر جدید در میان درخت سنجاب بود که پس از فعال تمام زمستان: فراوان سنجاب خاکستری مخلوط با چند کوچکتر قرمز. اما به عنوان من تماشا دیدم حتی یکی کوچکتر با راه راه در آن طرف چهار نعل در سراسر حیاط: یک موش خرمای زمینی.

سنجاب ها به خوبی شناخته شده و معمولا در بارة نوع زمین سنجاب که آموخته است به زندگی در نزدیکی خانه های ما. ما به تماشای پاییز گذشته به عنوان آنها را جمع آوری دانه ها و آجیل برای زمستان خود را کش و سپس در اواخر ماه اکتبر آنها رفته بودند.

در حالی که درخت سنجاب فعال باقی می ماند تمام زمستان سنجاب زمینی در بیشتر قسمت ها, خواب زمستانی. این شامل عمیق خواب groundhogs (woodchucks), Franklin, سنجاب زمینی و سیزده به صف سنجاب زمینی.

بسیاری از آنها هنوز در خواب عمیق اما نه چندان با سنجاب ها. ایشان یک بیداری خواب. آنها رفت و به مرحله خفته در پاییز گذشته یک زن و شوهر هفته قبل از ما ماندگار پوشش برف آغاز شد و در اینجا آنها باقی مانده برای سردترین زمستان.

بر خلاف عمیق hibernators آنها بیدار برخی از زمان. معمولا خود را ترک لانه های آنها از بین بردن خود یک میان وعده و به خواب بروید. اما در خفیف روز آنها ممکن است سرگردان از خواب سایت.

من چندین بار دیده سنجاب ها در ژانویه و فوریه. این کسل زمستان مناظر آخرین طولانی نیست. اما در حال حاضر در اواسط ماه مارس به دیدن یک موش خرمای زمینی یک بهار ورود و به احتمال زیاد برای ادامه فعالیت در داخل و در نزدیکی کارگاههای ما.

Larry Weber

لری وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>