Northland طبیعت: Redosier dogwoods مجموعه زمستان در حال اشتعال

این سرد بار بود که جبران روز نزدیک به رسیدن به 40 درجه. این نوسانات درجه حرارت شد آسان به یاد داشته باشید, اما دو تن دیگر از عوامل آب و هوا ممکن است کمتر آشکار است. ما بسیار پایین تر از نرمال در هر دو بارش برف و آسمانی اما در طول روز باید ادامه داد.

در حال حاضر به عنوان ما وارد ماه مارس با حدود 11 ساعت از نور روز ما به سرعت گسترش آن به سمت اعتدال بهاری, مارس 19 و دریافت به روز بیشتر نور از تاریکی.

بسیاری از مخلوقات در حال حاضر در پاسخ به دیگر روز و همانطور که ما حرکت بیشتر به ماه مارس ممکن است ما ورود برخی خیلی زود مهاجران از جنوب. یک گله از برف buntings دیده می شود ممکن است در امتداد جاده. بعد از آن ما می تواند توجه داشته باشید جونکس در فیدر و چند robins و grackles در حیاط. نسبت به پایان ماه و محلی قرمز بالدار blackbirds خواهد بود اعلام مالکیت ارضی در نزدیکی مرداب.

چند raptors — red-tailed شاهین شمالی harriers و عقاب طاس — سریع به بازگشت به عنوان غازها و mergansers در هر موجود آب باز. علاوه بر پرندگان ما به زودی نیز متوجه بیدار شدن از یک چند خواب: سنجاب ها skunks و راکون است.

اما 31 روز ماه مارس نیز می تواند به قابل توجه بارش برف و سرد است که می تواند سرعت پیشرفت به سمت بهار.

احتمالا واضح ترین از همه جوامع زندگی که wintered با ما درختان. آنها همچنان ایستاده سمت راست در آب و برای کل فصل سرد. آنها در برخورد با دما و رطوبت و تغییرات در حال حاضر آنها نیز پاسخ به طولانی تر و گرمتر روز به عنوان به خوبی.

هر سال به ما وارد ماه مارس, من شاهد یک پدیده در جنگل برگریز. در پایه درختان معمولا بزرگتر درختان که در آن برف تشکیل شده در برابر پوست آن شروع به ذوب شدن در یک الگوی دایره ای. اشاره من به این به عنوان “درخت محافل.”

آنچه که اتفاق می افتد این است که نور خورشید در طول روز طولانی تر شدن جذب شده در پوست تیره تر و حرارت آن را کمی. این گرما در حال reradiated پشت کردن به اطراف برف و ذوب آن در ایجاد این دایره اثر است. به لطف بسیاری از روشن روز از این ماه فوریه مشاهده کردم درخت محافل کمی زودتر از حد نرمال است.

چشم از این تغییرات در پایه درختان آغاز شده است. بالا رفتن از پایه ممکن است ما در ادامه مطلب ببینید. در شاخه های کوچک درختان بید ما می توانیم پیدا کردن باز شدن جوانه های آشکار خزدار نوع رشد است. کمی بالاتر, شبیه جوانه دهانه اتفاق می افتد در quaking aspens.

هر دو از درختان بید و aspens شروع به شکل catkin گل است که به آرامی رسیدن به بلوغ و بعد از آن در بهار است. و به زودی شیره خواهد بود جریان در منطقه ای درختان افرا.

اما من همچنین می خواهم به نگاه دیگری درخت کوچک به عنوان ما ترک فوریه: redosier زغال اخته. یکی از انواع مختلفی از dogwoods در Northland این درختچه معمولا کمتر از 10 فوت قد مشترک در کنار جاده خندق بانک ها و لبه های تالاب.

هر چند در حال حاضر همه سال آنها بارز ترین در این زمان. پوست است که قرمز در طول زمستان روشن تر است در حال حاضر. خواستار توجه این dogwoods نور تا کنار جاده. برخی از درختان بید نیز قرمز در اواخر زمستان شاخه های اما کل گیاه قرمز در redosier dogwoods.

این مایل به قرمز می درخشد همراه با جوانه های درختان بید و aspens usher ما را به تغییر بهار ماه مارس.

Larry Weber

لری وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر