Northland طبیعت: پس از گوزن مسیرهای

اما به دنبال در اطراف ما هستند به راحتی به یاد زمستان هنگامی که ما می بینیم عمیق و طولانی مدت برف. به طور معمول, مارس زمانی است که برف در آن بیشترین عمق برای کل سال اما در این سال آن را کمی متفاوت باشد.

می خواهم در حال حاضر ما می بینیم قابل توجه برف به عنوان انتظار می رود در این زمان, اما در این سال از آن شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی. در اوایل ماه دسامبر, Northland دریافت سنگین برف. بیش از 20 اینچ پافشاری کرده است و پس از آن با برخی از بارش های برف حداقل 20 اینچ (خیلی بیشتر در برخی از مکان ها) باقی مانده است که از گذشته 100 روز.

این اخیر زمستان بود به خصوص سرد در حدود 16 درجه نسبت به حالت عادی از 13. مجموع بارش برف برای کل فصل در حدود 80 اینچ — حدود یک فوت بالاتر از نرمال — اما هیچ چیز ضبط-تنظیم ، اما این طولانی برف نهفته است ما در طول فصل سرد است.

در طول 100 روز است که برف بر روی زمین را تحت بسیاری از تغییرات. آنچه در آغاز به عنوان پودر شد و مرطوب در طول گرم شدن کره زمین و زمان و حتی با برخی از باران در اواخر ماه دسامبر. پس از این درجه حرارت سرد باعث پوسته به شکل بیش از همه. برخی از جدید برف روی پوسته آورده تغییرات بیشتر. و هنگامی که خفیف درجه حرارت وارد شده و دوباره در مارس کل برف شد مهم تنها به توقف به یک پوسته دوباره.

برف عمق و بافت های مختلف ساخته شده است آن را دشوار برای بسیاری از حیات وحش محلی. در ابتدا در ماه دسامبر آن را به نظر می رسد به عنوان هر چند بسیاری از مخلوقات گرفتار شده بودند با تعجب. من شگفت زده در راه سنجاب, خرگوش, روباه, گرگ صحرایی ماهیگیران و گوزن برخورد با برف. بسیاری از آنها پرش به داخل برف عمیق و trudging از طریق.

به عنوان فصل پیشرفت حل و فصل آنها به دنبال جنگ سخت مسیرهای تشکیل شده قبلا. بعد ترد پوشش مجاز برای کوچکتر پستانداران به راه رفتن بر روی سطح اما گوزن با سم پا نمی شد مسلم این لوکس. نگهداری آنها موجود مسیرهای پیاده روی.

آن را دور به فصل سرد است که این گرسنه گوزن گسترش به سایت های متعدد در جستجوی غذا از جمله حیاط من. تقریبا هر روز برخی می رسند تلاش برای ناهار خوردن در پرنده دانه. من متوجه شده است که آنها همیشه آمد و رفت و در همان راه. خود را به طور منظم بازدیدکننده داشته است شکل گرفته بود به خوبی بسته بندی شده مسیر در جنگل.

گرفتن یک استراحت از snowshoeing و اسکی, من تصمیم گرفتم برای دیدن اگر گوزن مسیرهای قابل توجهی بودند برای من. و من قادر به راه رفتن بر روی چوب خود را راه خود را با سهولت. زمانی که من در آنجا ماند گوزن-بسته بندی شده راه من می تواند سرگردان دور به جنگل; پله خاموش مرا به برف حداقل تا زانو.

در اخیر پیاده روی در این مسیر به من اشاره کرد که من نه تنها با استفاده از گوزن مسیرهای. آهنگ و یا در نزدیکی مسیرهای شامل سنجاب, خرگوش, جوجه تیغی, fox فیشر و ترکیه است. و من قادر به دریافت منظره عالی این arboreal چشم انداز است.

برفی مارس جنگل شگفت انگیزی است به ناگهان با سایه های بلند و ذوب محافل در پایه ترین درختان. با تشکر از گرسنه گوزن ما قادر به حرکت بهتر در این برف.

Larry Weber

لری وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>