Northland حسن نیت فروشگاه تخمگذار کردن 293 کارگران با توجه به کروناویروس تاثیر

دوازده Northland حسن نیت مکان را اخراج 293 آن 312 کارگران تا حد زیادی خرده فروشی و اهدای پردازش کارکنان در روز پنج شنبه.

مشاغل از دست رفته در شمال شرقی مینه سوتا و و شمال غربی ویسکانسین مکان یک نتیجه از بیماری همه گیر کوروناویروس که ناشی از حسن نیت به فروشگاه خود را در 19 مارس ، غیر انتفاعی ماموریت به استخدام افراد معلول و یا دیگر موانع اشتغال است.

تعداد کمی از کارکنان به ماندن در کارکنان برای کمک به با بحرانی عملکرد کسب و کار انتشار می خواند.

کارکنان پرداخت شد به صورت برنامه ریزی شده ساعت 19 مارس و آوریل 15.

“ما این تصمیم را دشوار و در عین حال انتقادی گام لازم برای کمک به سازمان ما زنده ماندن این بحران و حفظ و محافظت از حسن نیت ما برای ادامه خدمت به جامعه ما در آینده” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Marcy Vogt نوشت: در انتشار. “ما در حال هدایت مردم به دولت خود را بیکاری دفاتر در این زمان برای کمک به حمایت از کارگران و خانواده های آنان است.

“امید ما است و هدف به یاد گذاشته و حسن نیت اعضای تیم به عنوان سازمان ما پرتاب ریباند.”

حسن نیت نیز به دنبال محلی و حمایت دولت فدرال مانند مدیریت کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی. غیر انتفاعی است که در انتظار نتایج آزادی می خواند.

همچنین درخواست مردم برای جلوگیری از اهدای کالا به عنوان ویروس زندگی در سطوح باعث سلامت عمومی نگرانی برای هر کسی که دستگیره اهدا کالا بدون حفاظت مناسب.

“حسن نیت خود را نیاز دارند حمایت بیشتر از همیشه زمانی که ما بازگشایی اما در حال حاضر زمان برای اهدای کالا است که فقط در خارج از سمت چپ ما کمک مالی درب” Vogt نوشت.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>