Northland اولین پاسخ بریس برای افزایش COVID-19 موارد

در حالی که بسیاری از ما فقط در حال حاضر آموزش به نگه داشتن 6 پا و دور از یکدیگر که یک اصل اساسی در اجرای قانون آموزش.

“در یک راه برای افسر ایمنی ما همیشه چیزی است که ما تماس بگیرید ارتجاعی فاصله با افراد” برادلی گفت. “فقط مطمئن شوید که اگر آنها را به انجام چیزی است که ما باید زمان برای مغز ما برای پردازش تهدید بالقوه. ما همیشه نوع هشدار زمانی که ما در یک وضعیت برخورد با مردم است.”

اما این بدان معنا نیست که کار پلیس همچنان به صورت عادی در حالی که این کشور به دنبال به سرعت گسترش COVID-19. در Northland, پلیس, آتش نشانان و امدادگران در حال گرفتن اضافه شده احتیاطی و تنظیم برخی از عملیات اساسی خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

پلیس در حال حاضر دست زدن به برخی از تماس های از راه دور. کنندگان خواسته شده است که برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در بیماران مبتلا به طوری که اولین پاسخ دهندگان تعیین اینکه آیا آنها باید با استفاده از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی. تمیز کردن عمیق شیوه های در حال استفاده چند بار در روز بر روی وسایل نقلیه اضطراری و تجهیزات و ساختمان.

Duluth Police Department patrol officer Sara Schutte uses a disinfectant wipe Thursday to clean the door handle on her squad car. Schutte cleans the surfaces of her vehicle several times during her shift. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

دلوت اداره پلیس افسر گشت سارا Schutte با استفاده از مواد ضد عفونی کننده پاک پنج شنبه برای تمیز کردن دستگیره در تیم ملی ، Schutte پاک سازی سطوح از وسیله نقلیه خود را چندین بار در طول شیفت. (کلینت Austin / [email protected])

“St. Louis County تایید کرده است 13 موارد مثبت است که به نظر نمی رسد مانند یک شماره” دیو جانسون مدیر عملیات برای کلینیک مایو آمبولانس در Duluth روز جمعه گفت.

“اما از اعضای تیم ما دیدگاه وجود دارد بسیاری از بیشتر که ما مثل آنها مثبت هستند به طوری که ما می توانید آنها را محافظت و محافظت از خود و حفاظت از اولین پاسخ دهندگان که ما در حال کار با, همراه با کارکنان بیمارستان هنگامی که ما حمل و نقل آنها. من می گویند فقط در مورد هر تماس سوم است مانند یک درمان بالقوه مثبت COVID-19 بیمار است.”

پلیس سازماندهی مجدد عملیات

تا چند هفته پیش که دلوت اداره پلیس شامل یک گشت تقسیم و تحقیقات و بخش اداری.

در حال حاضر تمام 156 قسم خورده اعضا را تشکیل می دهند بزرگترین عملیات گشت زنی در نیروی تاریخ — بازسازی و اجرا توسط گروه فرمان کارکنان به عنوان یک راه برای تلو تلو خوردن شیفت و جلوگیری از شیوع از خروج تعداد قابل توجهی از افسران قادر به کار.

این بدان معناست که ماموران پلیس در حال حاضر مشغول به کار پنج روز در و سپس 15 روز متوالی ،

“ما می خواستیم افرادی که در حال کار و خیابان به یک دوره اساسا خود قرنطینه و پس از پنج روز از کار” رئیس پلیس مایک Tusken گفت. “ما اعتقاد داریم بزرگترین تهدید برای سلامت از سازمان ما است که با داشتن جامعه گسترش از درون اداره پلیس است.”

15 روز دوره آینه بازه زمانی که در آن مقامات بهداشتی می گویند علائم COVID-19 به طور کلی ظهور برای افرادی که در معرض ویروس.

عواقب ناشی از شیوع ویروسی دیده می شود در اداره پلیس نیویورک که در آن هفت افسر کشته شده بود و بیش از 1300 دیگر لباس شخصی کاربران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه. یک نفر از هر شش افسران بود یا بیمار یا در قرنطینه نیویورک تایمز گزارش داد.

Patrol officer Sara Schutte shows cleaning supplies available to clean their patrol cars with. She prefers the CaviWipes because that is the same product that is used in hospitals and clinics to sanitize surfaces. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

افسر گشت سارا Schutte نشان می دهد تمیز کردن وسایل در دسترس برای تمیز کردن خود گشت اتومبیل با. او ترجیح CaviWipes چرا که همان محصول است که مورد استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه برای پاکسازی سطوح. (کلینت Austin / [email protected])

در علاوه بر این به متناوب شیفت, Duluth, افسران پلیس در حال پاک کردن سطوح در تیم ملی اتومبیل در آغاز و پایان هر شیفت و عرضه شده با N95 ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی است که آنها می توانید در اختیار خود را. و غیاب جلسات منتقل شده اند از یک فضای تنگ به بسیار بزرگتر اتاق آموزش در امنیت عمومی ساختمان که باقی می ماند بسته شده است.

ماموران مجبور به توقف بسیاری از آنها فعال و چهره به چهره پلیس جامعه تلاش و در حال حاضر دست زدن به بسیاری از روال گزارش از طریق تلفن تماس و یا فرم های آنلاین. آنها هنوز هم از لحاظ جسمی در پاسخ به در حال پیشرفت تماس ها و هر که در برخواهد داشت خطر ابتلا به Tusken گفت. محققان در حال اولویت جنایت علیه مردم دیگر اما بسیاری از اموال و جنایت موارد ممکن است را در خود نگه دارد.

“این بسیار مهم است برای ما برای ارائه یک محصول با کیفیت و درگیر با جامعه به حد ما می توانیم در این زمان دشوار است” Tusken گفت. “اما آن را متفاوت از آن را فقط یک زن و شوهر از هفته پیش که ما باید به احترام همه این دستورالعمل ها است که ما در حال گرفتن از (مقامات بهداشتی).”

چالش های منحصر به فرد در همه گیر

دلوت رئیس آتش نشانی شاون Krizaj گفت که او ساخته شده است هر گونه تغییر در برنامه ریزی اما آتش نشانان دیگر قادر به بلند کردن اضافی و تغییرات در ایستگاه های دیگر از کسی که به آنها اختصاص داده است.

خدمه دائما سفید کف و تمیز کردن وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات. بخش آتش گرفتن دماسنج برای بررسی, تب, اما بسیاری از اعضای در حال حاضر self-monitoring, رئیس گفت.

آتش نشانان که حجم کار شامل مراتب بیشتر پزشکی تماس واقعی از آتش سوزی نیز باید ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی در دسترس به آنها. Krizaj که دو برابر به عنوان شهر اضطراری, مدیر گفت که این گروه به مدت طولانی به حال که تجهیزات — همیشه آماده برای امکان یک بیماری همه گیر به عنوان بعید است به عنوان آن را در به نظر می رسید و حتی یک یا دو ماه پیش.

“ما تا به حال هرگز هر چیزی این کلمه بد است که ما در واقع مجبور به واکنش نشان می دهند به,” او گفت:. “اما بسیاری از ما ماسک و تجهیزات حفاظت فردی در آورده بود توسط رئیس سابق (جان) Strongitharm به عنوان بخشی از بیماری همه گیر برنامه ریزی است. ما فقط آن را به حال. ما نمی اجرا کنید و آن را در ژانویه یا هر چیزی.”

Carmine Langlois, fire equipment operator, hoses down a new fire engine at the Duluth Fire Department in 2017. (File / News Tribune)

Carmine Langlois آتش اپراتور تجهیزات شیلنگ پایین جدید موتور آتش در دلوت آتش نشانی در سال 2017. (فایل / News Tribune)

آماده شدن برای یک بیماری همه گیر است که متفاوت از دیگر حالات اضطراری است که سازمان به طور معمول شبیه سازی مانند یک گردباد و سیل و یا جرم تیراندازی پاسخ Krizaj گفت. در حالی که در عرصه های مانند Duluth, سرگرمی, مرکز کنوانسیون ممکن است به طور معمول استفاده می شود برای پناهگاه و یا بیمارستان, اهداف, اجتماعی, فاصله دستورالعمل نیاز به اتاق های فردی با درجه ای از جدایی.

سنت لوئیس کانتی عملیات اورژانس مرکز به تازگی موفق به دریافت 250 تختخواب تاشو از مینه سوتا گارد ملی در Krizaj درخواست. او گفت: او یکی دیگر از 30 تختخواب تاشو را کنار بگذارند در صورتی که اعضای سازمان آتش نشانی نیاز به جداسازی و دور از اعضای خانواده.

Krizaj گفت: سازمان را یک “همه خطرات” رویکرد در برنامه ریزی شرایط اضطراری. برای مثال هنگامی که خدمه اورژانس در پاسخ به برتر را نیرومند و درشت هیکل انرژی پالایشگاه انفجار و آتش سوزی در سال 2018 آنها ممکن است شناخته شده اند که فهم و outs از هیدروژن flouride خطر بود اما با مقدار زیادی از آموزش در مورد چگونگی رسیدگی به هر گونه نشت مواد شیمیایی.

“ما برنامه ریزی برای چیزهای کمی بیشتر به طور کلی و سپس ما می توانیم باریک تمرکز در مورد یک رویداد خاص,” Krizaj گفت. “من فکر می کنم که واقعا یک تولیدی راه برای انجام آن است.”

آرامش قبل از طوفان ؟

تا کنون اولین پاسخ دهندگان می گویند که آنها در حال دیدن یک ارامش در فعالیت در Northland. بیشتر به نظر می رسد به پیروی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را به ماندن در خانه.

Bradly نیست در پاسخ به عنوان بسیاری از تصادفات و یا ساخت روال ترافیک متوقف می شود مگر در مواردی که خطر انداختن امنیت عمومی. او گفت که او تا به حال برای شکستن تا اجتماعات بزرگ و یا صدور استناد به مردم وقیحانه نقض فرماندار دستور.

ایده این است برای گرفتن یک رویکرد آموزشی و متقاعد کردن مردم به شرکت در فعالیت های بی خطر است. برادلی گفت بسیاری از پاسخ ها به سادگی برای بررسی بر روی افرادی که در مکان های عمومی, به احتمال زیاد ایستاده از آنجا که خیابان ها بسیار خالی است.

“من تا به حال برخی از بحث با برخی از افراد بی خانمان که هرگز حتی شنیده COVID-19 یا coronavirus,” او گفت:. “آنها حتی نمی دانند که آنچه در آن است. بنابراین ما فقط به گفتن ” OK خوب ما رو به عقب ماندن 6 فوت و فقط نوع از آنها را به یاد چه می گذرد.”

A Mayo Clinic Ambulance displays it's emergency lights Friday at the ambulance service headquarters in West Duluth. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

یک کلینیک مایو آمبولانس نمایش این چراغ اضطراری جمعه در آمبولانس خدمات ستاد در غرب دولوت. (کلینت Austin / [email protected])

اما مقامات انتظار نداریم که همه چیز را به باقی می ماند تا آرام. نهایی افزایش COVID-19 مواردی است که به احتمال زیاد به نگه داشتن اولین پاسخ دهندگان بسیار شلوغ است.

دکتر Anuradha لوقا مدیر پزشکی برای کلینیک مایو خدمات آمبولانس گفت: او را “محتاطانه خوشبین” است که امدادگران را تجربه نخواهد کرد و هر کمبود ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی. مایو قبلا طلا صلیب حدود 65 پرسنل در دوقلو بنادر منطقه است.

Dispatchers شده اند جمع آوری اطلاعات بیشتر در بیماران — مانند هر گونه علائم آنها در حال تجربه و اینکه آیا آنها سفر کرده اند به تازگی برای کمک به تعیین زمانی که تجهیزات استفاده می شود باید توسط اولین پاسخ دهندگان. آتش نشانان و امدادگران نیز در حال همکاری با یکدیگر به منظور محدود کردن تعدادی از پرسنل که نیاز به وارد خوابگاه و جسمی ارتباط برقرار کردن با بیماران.

“مردم ممکن است خواسته برخی از سوالات اضافی اما نیست که تاخیر یک آمبولانس در آینده به آنها و از آن تاثیر نمی گذارد که آیا یک آمبولانس می آید به آنها” لوقا گفت. “ما خدمه را کمی بیشتر زمان برای قرار دادن بر تجهیزات حفاظت شخصی و تلاش برای حفاظت از بیماران خود و خانواده و جامعه و خود را. من مطمئن هستم که آن را اضطراب تحریک, برای دیدن این, اما آن را به معنای به حداکثر رساندن امنیت عمومی.”

Dr. Anuradha Luke, Mayo Clinic Ambulance Service medical director

دکتر Anuradha لوقا کلینیک مایو آمبولانس خدمات پزشکی مدیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>