Northland چربی دوچرخه رالی برای 7 مارس در دریاچه بمیجی پارک دولت

این رویداد است که فراگیر به سواران از تمام سطوح مهارت را شامل 28k و 10k دوره.

هر دوره را از ویژگی های یک شروع به جرم در دریاچه بمیجی یک منظره صعود تا راکی پوینت دنباله دار و به چالش کشیدن پدال طریق چشمگیر سنبه دریاچه بمیجی پارک دولت با توجه به انتشار از وزارت منابع طبیعی مینه سوتا.

این رویداد کاملا رقابتی; دهندگان به امید قرعه کشی جدید سواران به دنبال سعی کنید چربی دوچرخه سواری برای اولین بار.

“انتخاب نام ‘تجمع’ به نوع باز آن را به همه. ما واقعا می خواهم آن را به یک تجربه راحت برای همه که فقط رقص بر روی یک دوچرخه برای اولین بار برای کسانی که واقعا می خواهید به فشار خود” جری اسمیت مربی TrekNorth دوچرخه کوهستان, تیم گفت: در مصاحبه با KB101.

“این یک مسابقه آن را فقط گاه به گاه” اضافه شده Pete Harrison مدیر در دریاچه بمیجی پارک ایالتی.

رویداد اصلی شروع می شود و در ساعت 11 صبح اما سواران باید در حال حاضر برای ثبت نام و قبل از رویداد جلسه قبل که آن روز صبح.

Fat دوچرخه کارشناسان را نیز در سایت برای پاسخ به هر گونه سوال و بنابراین کسانی که علاقه مند به ورزش در زمستان می خواست برای حضور در.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که هل دادن آن بزرگ لاستیک در اطراف بسیاری از کار…” اسمیت گفت. “آنها به طور شگفت انگیزی کارآمد برای اندازه آنها و آنها فقط از نوع بزرگ مسخره دوچرخه است که واقعا سرگرم کننده برای سوار شدن.”

اگر چه این رویداد رایگان است شرکت کنندگان تشویق می شوند تا به رایگان اهدا خواهد به TrekNorth دوچرخه کوهستان باشگاه و بمیجی کامپوزیت دوچرخه سواری کوهستان تیم. بودجه کمک خواهد کرد که تیم ها با هزینه های لجستیک, کشباف, قطعات یدکی, مسکن و هزینه های تیم.

سواران باید 3.8″ چربی لاستیک و پوشیدن کلاه. بدون اجاره در دسترس خواهد بود در دریاچه بمیجی پارک ایالتی اما بمیجی دانشگاه, تپل, دوچرخه برای اجاره از طریق خود برنامه ،

دوستان از دریاچه بمیجی پارک دولت نیز ارائه تنقلات برای شرکت کنندگان در این مرکز بازدید کنندگان.

“من می خواهم می گویند احتمالا بالای 25 درصد از مردم واقعا در تلاش برای خوب و ضرب و شتم هر یک از دیگر, و بقیه در این زمینه است و تنها در تلاش به پایان برساند و یا فقط لذت بردن از سوار” اسمیت گفت.

یک پست مسابقه اجتماعی برگزار خواهد شد CK دادلی که در آن برندگان اهدا خواهد شد جوایز و مهمانان میتوانند در یک قرعه کشی که شامل اهدا محصولات از حامیان مالی.

“این فقط یک رویداد سرگرم کننده برای چک کردن و دیدن آنچه در آن همه مورد” هریسون گفت.

در اینجا نگاهی به برنامه روز:

  • 9:30 صبح – ثبت نام در دریاچه بمیجی امور خارجه پارک مرکز بازدید کنندگان.
  • 10:15 صبح – قوانین اجباری جلسه در دریاچه بمیجی امور خارجه پارک مرکز بازدید کنندگان.
  • 11 a. m. – رویداد شروع می شود در دریاچه بمیجی.
  • 2 p. m. – پس از رویداد اجتماعی با BBQ اجتماعی, قرعه کشی و جوایز در C. K. دادلی 6405 بمیجی Ave. NW.

توجه داشته باشید: حالت پارک خودرو مجوز ($7/روز و یا $35/سال) مورد نیاز است برای ورود به پارک.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Northland Fatbike تجمع اتمام رویداد صفحه را در Facebook در Facebook.com/BemidjiMTB و یا با تماس با دریاچه بمیجی پارک ایالتی در 218-308-2300 یا peter.harrison@state.mn.us.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر