Northland مشتریان گله به مراکز باغ

ردیف بکر سبز گیاهان گوجه فرنگی به صف جداول داخل Hammarlund مهد کودک در Esko در جمعه سربازان در مبارزه برای امنیت غذایی. یک بشکه آلی, کود طبیعی و یا “چای” به عنوان مالک کن Hammarlund توصیف آن ساطع نه چندان ظریف بوی ماهی قنات سطل.

مهد کودک دیده می شود این سال را به مشتریان هجوم آوردند به درختان میوه مانند سیب و گلابی و آلو و سبزیجات مانند گوجه فرنگی. Hammarlund گفت که او حدود سه برابر تعدادی از گیاهان موجود در این فصل از جمله 400 گوجه فرنگی استارت.

مهد کودک باز, مارس 15 و کارکنان صرف روز خود را مشغول آماده شدن برای ماه مه و ژوئن.

“ما بسیار خوش شانس و خدا را شکر که ما تلقی ضروری کسب و کار” فروشنده جان Rembold گفت.

Hammarlund Nursery owner Ken Hammarlund (left) and salesperson John Rembold stand beside rows of tomato starters inside the Esko greenhouse Friday. (Beverly Godfrey / bgodfrey@duluthnews.com)

Hammarlund مهد کودک مالک کن Hammarlund (سمت چپ) و فروشنده جان Rembold ایستاده در کنار ردیف گوجه فرنگی غذای داخل Esko گلخانه جمعه. (بورلی گادفری / [email protected])

افکار خود را, از, البته, در این بیماری همه گیر و پس از آن خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار در دولت است. مانند هر کس دیگری به آنها داده ام فکر چگونه برای ایجاد یک خرید امن محیط زیست است. Rembold نشسته در یک اتاق به سمت گلخانه ای و به سرعت قرار دادن یک ماسک صورت وقتی او را دیدم یک مشتری در آمده است. Hammarlund توضیح داد که آنها را خاص ترافیک الگوی برنامه ریزی شده برای مردم را به حرکت گلخانه ای است. مردان موافقت کردند که مشتریان به نظر می رسد کاملا حل و فصل به روال اجتماعی فاصله.

دلوت بهار در آخرین گلخانه ای باز نمی تا روز جمعه اما این نه آهسته مشتریان که در حال قرار دادن سفارشات برای وانت. آنها عمدتا در سبزیجات و گیاهان با داشتن برخی از سوالات در مورد چندساله بوته ها و بیشتر.

“وجود دارد یک کمی از همه چیز” صاحب جنیفر Couillard گفت.

برای به حداقل رساندن تراکم هنگامی که بهار در گذشته آیا باز Couillard گفت: آنها ساخته ام راهرو به یک راه خطوط و مشتریان خواهد بود و مجاز به ورود از طریق تنها یک ورودی. آنها همچنین درخواست مشتریان به پوشیدن دستکش و ماسک های صورت که ممکن است به ترک فرزندان خود و حیوانات خانگی در خانه است.

“ما انتظار دارند آن را به شلوغ تر از نرمال,” او گفت:.

Rembold گفت: صنعت شایعات که از عمده فروشان و تولید کنندگان اشاره به افزایش تقاضا برای میوه و سبزی در باغ به عنوان خانواده با هدف تامین مواد غذایی خود را. حتی خاک را به خود جلب کرده توجه است.

“مردم می گویند,” هی, من شروع یک باغ سبزی. من نیاز خاک به صورت یک تخت مطرح شده,” او گفت:.

Laura Palombi buys plants at Gordy's Gift & Garden Center Sunday. Area greenhouses are seeing an increased interest in gardening this year as people are staying home because of the COVID-19 pandemic. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

لورا Palombi اقدام به خرید گیاهان در Gordy هدیه و باغ مرکز در روز یکشنبه ، مساحت گلخانه شاهد افزایش علاقه به باغبانی این سال به عنوان مردم به ماندن در منزل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. (استیو کوچرا / [email protected])

Gordy هدیه و باغ مرکز عمل در طول سال در هرمانتاوون. کسب و کار از دیدن مشتریان بیشتر از حد نرمال به احتمال زیاد چون مردم به دنبال آرامش در باغبانی و دنبال چیزهایی که برای روشن کردن خانه های خود شرکت صاحب Tammi Beier گفت.

“باغبانی در خاک فوق العاده درمانی,” او گفت:. “من تا به حال مشتریان در آمده و در واقع گریه چون ما باز است. منظورم این است که جایی که آنها در. ما در حال آماده به از دست دادن آن است.”

وجود دارد مورموری که در گلخانه ممکن است اجرا از دانه این سال, اما Beier گفت: او نمی توان پیش بینی که اتفاق می افتد در Gordy است.

Gordy’s Gift & Garden Center co-owner Gordy Beier waters plants Sunday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Gordy هدیه & Garden Center co-owner Gordy Beier آب گیاهان یکشنبه. (استیو کوچرا / [email protected])

“من خوشبین هستم, خوب, قوی, فصل,” او گفت:.

Hammarlund گفت: او مظنون بخشی از چشم انداز مثبت در کسب و کار است که مردم فقط مایل به خارج شدن از خانه.

“مردم هستند و آنها واقعا حوصله و آنها نیاز به تفرج و این خارج از محل” او گفت:. “شما متوجه وجود دارد بدون درب به طوری که شما می توانید آمد و پرسه زدن در اطراف ما در مهد کودک و واقعا وجود دارد و نه حتی یک تعهد به خرید هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>