شمال مینه سوتا spottail shiner trappers در بالا قرمز و وینی گول زدن گلوله بیش از DNR دنده محدودیت در صدف گورخر-آبهای آلوده

که انتظار می رود زمانی که شما یک ماهی قنات تله و حدود 65 درصد از درآمد سالانه خود را بستگی به ابتلا به spottail shiners در بالا قرمز دریاچه در ماه به مدت شش هفته از اواسط ماه مه تا اوایل ماه ژوئن هنگامی که minnows در دسترس هستند و در تقاضا.

به خصوص زمانی که دنده شما با استفاده از برای تولید درآمد که در معرض خطر است.

که دغدغه کاهش پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که Petrowske آموخته وزارت منابع طبیعی مینه سوتا اجازه خواهد داد که ادامه استفاده از سخت طرفه تله برای گرفتن spottail shiners در بالا قرمز و دریاچه Winnibigoshish که هر دو به عنوان طبقه بندی آبهای آلوده گورخر صدف.

Jonny Petrowske sets hard-sided minnow traps to catch spottail shiners in April 2015 on Upper Red Lake. The Minnesota Department of Natural Resources confirmed this past week that it will continue to allow the use of hard-sided traps on Upper Red and Lake Winnibigoshish, despite the two lakes' designation as infested waters for zebra mussels. Had the traps not been allowed, Petrowske said the sought-after shiners would have been even more difficult to catch. (Photo courtesy of Jonny Petrowske)

جانی Petrowske مجموعه سخت طرفه ماهی قنات تله برای گرفتن spottail shiners در مارس 2015 در بالا قرمز دریاچه. به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا تایید این هفته که آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا استفاده از سخت طرفه تله در بالا قرمز و دریاچه Winnibigoshish با وجود دو دریاچه’ تعیین به عنوان آبهای آلوده گورخر صدف. تا به حال تله نشده است مجاز Petrowske گفت: در پی shiners می شده اند و حتی بیشتر دشوار است برای گرفتن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جانی Petrowske)

مهاجم اکولوژی قطع پایین زنجیره غذایی هستند و برای بدنام چسبیده به سطوح سخت و ابتلا به یک سوار از یک بدن از آب ،

سخت طرفه تله تفکر می رود بیش از حد منجر به گورخر صدف گیر کردن تو بازی سوار است. به عنوان یک نتیجه, DNR به طور سنتی اجازه نمی دهد که سخت طرفه تله مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن shiners یا دیگر minnows در آب طبقه بندی شده به عنوان آلوده با گورخر, صدف.

دنده محدودیت به طور معمول یک بیماری است که برای گرفتن یک مجوز برای به دام انداختن minnows در صدف گورخر-آب های آلوده گفت: Sean Sisler, شیلات برنامه مشاور برای DNR در سنت پل.

“در آبهای آلوده با گورخر, صدف, شما مجاز به استفاده از seines و شیب شبکه” Sisler گفت. “این اساسا چرخ دنده است که شما به طور فعال با استفاده از و نه چیزی است که رفتن به نشستن در آب به مدت یک شب.”

تغییر در وضعیت

در بالا, قرمز, دنده محدودیت نیست به یک موضوع تا ماه مارس 2019 زمانی که DNR تایید لارو صدف گورخر به نام veligers شده بود یافت تابستان گذشته در نمونه آب گرفته شده از دریاچه کشور قبیله ای آب.

چون خبر آمد تا به بهار shiner به دام انداختن نجومی که به طور معمول آغاز می شود در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه و طول می کشد حدود شش هفته DNR اعطا فوقانی قرمز ماهی قنات trappers مانند Petrowske یک سال چشم پوشی در دنده محدودیت.

Jonny Petrowske, a fourth-generation minnow trapper on Upper Red Lake, anchors down a hard-sided trap used to harvest spottail shiners in April 2015. (Photo courtesy of Jonny Petrowske)

جانی Petrowske یک چهارم نسل ماهی قنات تله در بالا Red Lake, مجریان پایین یک طرفه دام استفاده می شود به برداشت spottail shiners در مارس 2015. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جانی Petrowske)

هفته گذشته DNR اقدام به گسترش است که چشم پوشی برای یک سال دیگر در بالا به رنگ قرمز و وینی اما دنده محدودیت باقی می ماند در دیگر spottail دریاچه های آلوده با گورخر, صدف گفت: باب Meier, دستیار کمیسر DNR در سنت پل.

بالغ گورخر صدف هنوز یافت شده است در یا بالا یا پایین Red lake.

“ما در حال رفتن به کار برای به روز رسانی مجوز شرایط اجازه می دهد تا کسانی که تله برای استفاده دوباره در این سال و پس از آن سعی کنید به ارزیابی مجدد کل ما پروتکل در مورد اجازه دادن به ماهی قنات به دام انداختن در آب آلوده بدن به خصوص با خاردار آب کک و گورخر صدف” مایر گفت. “نگرانی اصلی ما این است که مردم در حال حرکت این تله از قرمز به دیگر دریاچه ها. ما انجام خواهد داد هر چه ما می تواند اطمینان حاصل شود که آنها را نمی خواهد انجام این کار است.”

Bob Meier, assistant DNR commissioner. (Photo/ Deborah Rose, Minnesota DNR)

باب Meier, دستیار DNR کمیسر. (عکس/ دبورا رز, مینه سوتا, DNR)

DNR همچنین در حال کار با رنگ قرمز در دریاچه کشور در حال توسعه به دام انداختن پروتکل, او گفت:.

به عنوان بخشی از مجوز شرایط مایر گفت: ماهی قنات trappers در بالا قرمز و وینی را به برچسب خود را سخت طرفه تله شاید ارائه مختصات GPS بنابراین حفاظت از افسران به راحتی می توانید بررسی تله و تله هنگامی که درجه حرارت آب می رسد 55 درجه به مدت سه روز متوالی.

Veligers کمتر از یک خطر در آب که کمتر از 55 درجه, او گفت:.

“ما نیاز به حصول اطمینان از قابل اعتماد طعمه منبع بلکه ما, وزارت, و من فکر می کنم همه مردم با استفاده از آب ما را اگر نه مسئولیت اخلاقی ما یک مسئولیت قانونی برای به حداقل رساندن و یا از بین بردن خطر از گونه های مهاجم, انتقال” مایر گفت. “بنابراین ما نیاز به کشف کردن چگونه ما باید امن طعمه, چگونه ما باید مینه سوتا-تایید طعمه, چگونه ما اطمینان داریم طعمه جریان است که مردم می تواند به دست آوردن و استفاده از آن را نمی خواهید برای قرار دادن ما دریاچه های در معرض خطر است.”

Jim Petrowske of Waskish, Minn., Jonny Petrowske's grandfather, hoists a scoop of spottail shiners in May 2016 in advance of that year's Minnesota fishing opener. (Photo/ Brad Dokken, Grand Forks Herald)

جیم Petrowske از Waskish, Minn., جانی Petrowske پدربزرگ آسانسور حرکت شبیه چمچه زنی spottail shiners در مارس 2016 پیش از آن سال به مینه سوتا ماهیگیری بازکن. (عکس/ براد Dokken, چنگال بزرگ هرالد)

DNR نیز خواهد شد کار با طعمه صنعت در دریاچه جنگل به منظور توسعه یک پروتکل برای سخت طرفه نگه داشتن قلم تفریحی و ماهی قنات trappers مجموعه ای از اسکله به جذب زمرد shiners که اجرا بارانی رودخانه هر سقوط مایر گفت.

DNR تایید لارو صدف گورخر در دریاچه جنگل در ماه نوامبر.

“ما هنوز در حال رفتن به مجبور به کار در آن یک کمی” مایر گفت. “مستقیم و بی واسطه بود قرمز و وینی فقط به دلیل (مینه سوتا ماهیگیری) بازکن های آینده است.

“ما در حال رفتن به باید به شکل از آنچه که ما قصد انجام این کار نیز وجود دارد. مشابه تهاجمی گونه مسائل. ما باید به شکل ‘می تواند به ما اجازه می دهد برداشت از طعمه و حفاظت از آب بدن هست؟’ من فکر می کنم ما می توانیم; ما فقط باید به فکر می کنم در خارج از جعبه. که برداشت از آن زمرد shiners متفاوت از دیگر دریاچه نیز شبیه به spottail بنابراین ما قصد داریم برای مقابله با این یکی بعدی.”

تسکین بزرگ

تا پنجشنبه Petrowske می گوید او در برزخ بیش از دنده او می تواند با استفاده از به دام spottail shiners این بهار. به دلیل بالا قرمز دریاچه حجم و رنگ آب که باعث می شود لکه های عشایری shiners دشوار seines گرفتن سختی 5% به عنوان بسیاری از spottails یک طرفه دام Petrowske گفت: — 2 یا 3 گالن در مقابل 50 تا 60 گالن چند تله می تواند در مسافت.

From mid-May through early June, spottail shiners are the bait of choice for many Minnesota walleye anglers. (Photo courtesy of Jonny Petrowske)

از اواسط ماه مه تا اوایل ماه ژوئن spottail shiners هستند طعمه از انتخاب برای بسیاری از مینه سوتا انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیران تفننی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جانی Petrowske)

با توجه به وجود حدود 44 ده spottails در یک گالن و Petrowske حدود 3 سنت ماهی قنات که یک تفاوت قابل توجهی در درآمد. هر گونه درآمد از seining حتی نمی تواند پوشش هزینه گاز او می خواهم سوزاند تلاش برای پیدا کردن spottails به سن او گفت:.

“من فراتر از آن نگران گفت:” Petrowske یک چهارم نسل Waskish ساکن که تله minnows و همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک ماهیگیری و شکار خرس راهنمای. درآمد او باعث می شود از به دام انداختن و فروش spottail shiners خود را نگه می دارد از دیگر سرمایه گذاری های شناور Petrowske می گوید.

“در واقع من تعجب کنید که چگونه من که قرار بود به پرداخت صورتحساب نگه داشتن چراغ,” او گفت:. “آن تقریبا تا پایان زندگی حرفه ای من.

“نگران گرفتن است; مجموع وحشت است که بیشتر آن را دوست دارم.”

Jonny Petrowske, a fishing guide, bear hunting guide and minnow trapper on Upper Red Lake in Waskish, Minn., says he's relieved he can continue to use hard-sided traps to catch spottail shiners on Upper Red, despite the lake's designation as an infested water for zebra mussels. (Photo/ Brad Dokken, Grand Forks Herald)

جانی Petrowske یک راهنمای ماهیگیری خرس راهنمای شکار و ماهی قنات تله در بالا قرمز دریاچه در Waskish, Minn., می گوید: او را رها او می تواند همچنان به استفاده از سخت طرفه تله برای گرفتن spottail shiners در بالا قرمز با وجود این دریاچه را تعیین به عنوان یک آلوده آب گورخر صدف. (عکس/ براد Dokken, چنگال بزرگ هرالد)

اجازه می دهد نه به معنای موثر برداشت spottails نیز افزایش می دهد شانس خود را از خارج تامین کنندگان آوردن طعمه از خارج از دولت به نوبه خود در افزایش خطر ابتلا به معرفی دیگر گونه های مهاجم مانند Asian carp Petrowske گفت.

او گفت: تله او با استفاده از اندازه گیری 8 پا با 4 پا با 4 پا — بیش از حد بزرگ به راحتی حرکت از یک دریاچه را به دیگری.

“این نیست چیزی است که شما فقط بازی شیر یا خط در پشت وانت خود را سریع و به یکی دیگر از دریاچه,” او گفت:. “این یک عملیات بزرگ برای حرکت این تله. در آن طول می کشد دو تا سه بچه آنها را به انجام و به دریاچه. این بزرگ تله آب.”

با دنده نگرانی پشت سر او Petrowske می گوید او و دیگر ماهی قنات trappers در بالا قرمز و وینی می توانید آماده برای زمستان. وجود دارد حدود هشت ماهی قنات trappers در بالا قرمز که تکیه بر درآمد حاصل از spottail shiners در طرح کسب و کار, او گفت:.

Shiners نیست حقوقی baitfish در داکوتای شمالی اما جان سخت مینه سوتا انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیران تفننی نیست حتی زحمت ماهیگیری اگر آنها نمی توانند به spottails در هفته های پس از, درب بازکن, Petrowske می گوید.

“از روز افتتاحیه به آخر هفته روز یادبود شما بهتر spottail shiners و یا آنها خود را سوزاند (bait shop), پایین,” او گفت: با خنده. “وجود خواهد داشت شورش را در پارکینگ.”

ماهیگیران تفننی شروع به فراخوانی در مورد spottail shiners هفته قبل از انواع مختلف اردک ماهی, درب بازکن, گفت:, Ken Roy صاحب رودخانه موش طعمه در کوهست, Minn. مانند Petrowske Roy می گوید spottail shiners نشان دهنده حدود 60 درصد از درآمد خود را برای کل سال است که در شش هفته دوره است.

“حلقه های تلفن کردن قلاب تمام راه را از جنوب مینه سوتا و ویسکانسین و ایلینوی درخواست shiners” Roy گفت. “این یک معامله بزرگ است.

“اگر ما نمی تواند shiners دیگر این امر اساسا قرار داده و ما را از کسب و کار,” او اضافه شده است. “آن را واقعا است.”

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>