کره شمالی را رد می کند که کیم فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن یک “خوب توجه داشته باشید’

توسط Hyung-jin Kim | آسوشیتد پرس

سئول کره جنوبی — کره شمالی روز یکشنبه را رد کرد و به عنوان “ungrounded” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به تازگی موفق به دریافت “خوب توجه داشته باشید” از شمال رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه مطبوعاتی در این بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه که “من خوب توجه داشته باشید از او به تازگی. آن را خوب توجه داشته باشید. من فکر می کنم ما در حال انجام خوب است.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دفاع در حال حاضر-مذاکرات هسته ای دیپلماسی با کیم گفت: ایالات متحده شده اند که در جنگ با کره شمالی اگر او انتخاب شده است.

کره شمالی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که هیچ نامه ای خطاب به ناروا به تازگی توسط “مقام معظم رهبری” یک مرجع به کیم.

آن گفت: این امر را بررسی کند که چرا رهبری آمریکا منتشر شد “این ungrounded داستان” به رسانه ها.

“روابط بین رهبران (کره شمالی) و آمریکا از وجود یک مسئله گرفته شود تا فقط برای انحراف و نه باید آن را سوء استفاده برای ملاقات با مقاصد خودخواهانه” در بیانیه ای گفت:.

کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات کرد و سه بار نامه رد و بدل و نمایندگان در بسیاری از موارد پس از 2018 زمانی که آنها شروع مذاکرات در کره شمالی سلاح های هسته ای برنامه. رهبران دو کشور ساخته شده است برخی از روابط شخصی و مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت که او و کیم “در عشق سقوط کرد.”

هسته ای دیپلماسی ساخته شده است پیشرفت کمی پس از شکست دوم اجلاس در ویتنام در اوایل سال 2019 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن رد کیم تماس به صورت گسترده تحریم ها در ازای بخشی از denuclearization گام.

در ماه مارس کره شمالی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک نامه شخصی کیم به دنبال حفظ روابط خوب و پیشنهاد همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آن زمان کیم خواهر و مقام ارشد کیم یو جونگ گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نامه نشان داد که چگونه به ویژه رابطه بین رهبران دو کشور بود اما که آن را یک ایده خوب بود و خوش بینانه در مورد چشم انداز روابط دو جانبه بین کشورها است. ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی تایید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به کیم گفته شد سازگار با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تعامل با رهبران جهان در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>