Noncoms قرار دادن آموزش و پرورش در جلو و مرکز در سن Coronavirus


تلویزیون در حال پخش است به یک قدرت تاریخی

آمریکا و ایستگاه های تلویزیونی عمومی گفت: اعضای آن teaming تا با مدرسه محلی مناطق به ارائه آموزش از راه دور.

“بودجه عمومی دولت فدرال و دولت های ایالتی باعث می شود آن را ممکن است برای ما برای خدمت به همه در همه جا به صورت رایگان و در زمان هایی از این ارزش است که سرمایه گذاری نا معلوم” گفت: APTS جمهور پاتریک باتلر.

PBS شروع زندگی خود را به عنوان ملی در تلویزیون آموزشی.

بیشتر از راه دور-آموزش اخبار در ارتباطات فضایی ساخته شده توسط Isp ها ارائه پهنای باند رایگان به دانش آموزان و خانواده های آنان است.

ساقی ارائه شده تا برخی از نمونه هایی از آنچه noncoms انجام می دهند از جمله:

“در کالیفرنیا تمام ایستگاه های تلویزیونی عمومی را متعهد به حمایت از K-12 آموزش در خانه است. PBS تازه ها KCET همکاری با لس آنجلس Unified School District, ملت, دومین, به ارائه منابع آموزشی — هر دو آنلاین و…”

“در ماساچوست WGBH در بوستون و WGBY در اسپرینگفیلد در حال همکاری با Massachusetts Department of ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش به ارائه آموزش از راه دور بیش از پخش و سیستم عامل های دیجیتال به preK-12th درجه دانش آموزان در سراسر کشور.

“در میشیگان دیترویت عمومی تلویزیون در حال همکاری با جامعه مربیان در سراسر کشور به ارائه خدمات رایگان آموزشی برنامه نویسی و مرتبط با منابع دیجیتال است که پایبند به میشیگان دولت برنامه درسی به منظور تسهیل در خانه, یادگیری در تمام سطوح درجه.

“در نوادا لاس وگاس PBS تطبیق آن برسد آموزشی آنلاین منابع بالقوه تمدید تحصیل در خانه تجربه می کنند. این سرویس در دسترس خواهد بود در سطح ایالت به صورت رایگان.

“در ویرجینیا WHRO در نورفولک تاسیس شده رایگان آموزش دیجیتال دوره های سایت با لینک های به تمام ایستگاه های متوسطه دوره های آنلاین در 21 مدرسه بخش که خود WHRO.”

“اینها نمونه هایی از آنچه که ایستگاه های تلویزیونی عمومی انجام بهترین: آموزش فرزندان ما و خدمت به جوامع ما” گفت: ساقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>