نوکیا: آمریکا شبکه های پردازش ترافیک و … تا کنون’


ایالات متحده مصرف اینترنت افزایش نگه می دارد با بیش قرنطینه آمریکایی انجام کار از راه دور و تحصیل و همچنین پخش ویدیو بیشتر و بیشتر بازی بازی های آنلاین.

اما حداقل تا کنون ایالات متحده آمریکا شبکه “برگزاری خوب” با توجه به داده های پهنای باند و بینش واحد نوکیا Deepfield.

این گروه دریافتند که اوج ترافیک اینترنت افزایش یافته است یکی دیگر از 10 ٪ -20% آخر هفته گذشته به اوج خود رسید که این هفته شروع دوشنبه, مارس 16 و پایان یکشنبه, مارس 22. تجمعی افزایش ترافیک در میان COVID-19 اجتماعی فاصله است جایی بین 30%-50% نوکیا Deepfield گفت.

در برخی از موارد اوج ترافیک است که 50 درصد بیش از آنچه ما می بینیم در یک حالت عادی آخر هفته.

بسیاری از ترافیک است که از جریان ویدئو. اما نوکیا مشاهده است 300 درصد نرخ رشد در کنفرانس از راه دور ترافیک ناشی از سیستم عامل از جمله زوم و اسکایپ. آن را نیز شناسایی 400% افزایش در بازی ترافیک.

در اروپا نوکیا Deepfield گفت: میزان ارسال بیت curtailments آغاز شده توسط Netflix و YouTube را “ارائه امداد” به شبکه محلی است.

اما در سطح جهانی “ارائه دهندگان خدمات در حال شروع به دیدن افزایش فشار و در حال نزدیک شدن ظرفیت در برخی از مشابه را دوست دارد و لبه روتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>