هیچ شواهدی از آسیب به هاسکی انرژی برج

هاسکی انرژی مقامات روز جمعه گزارش داد که هیچ شواهدی از آسیب به یک ساختار است که باعث احتیاطی تخلیه در شرکت برتر پالایشگاه پس از “پاپ” صدا گزارش شد پنج شنبه.

گاز و برق شد خاموش و عمومی در نزدیکی جاده مسدود شده بود پس از این صدا شنیده شد و نقص بودند که در برج در پالایشگاه جنوبی, سمت, برتر اداره پلیس قبلا گزارش شده است.

نیرومند و درشت هیکل سخنگوی گفت: فعالیت های اشاره شده بر روی یک پشته در ارتباط با سیال کاتالیستی واحد بود که این سایت از یک انفجار و آتش مارس 26 2018 که مجروح شدن 36 نفر و منجر به تخلیه بسیار برتر است. این پالایشگاه شده است از کمیسیون پس از آن زمان در حالی که نیرومند و درشت هیکل دستخوش چند سال بازسازی پروژه.

کار با برتر پلیس نیرومند و درشت هیکل در انتخابات گفت: آنها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام یک تجزیه و تحلیل مقدماتی در پشته پیدا کردن ظاهری هیچ آسیب.

“این یک پشته بلند است که به طور معمول برخی از جنبش باد; اما از فراوانی احتیاط ما حذف افراد از سایت در حالی که ما تایید یکپارچگی ساختار” سخنگوی کیم Guttormson گفت. “اولویت ما همیشه این است که امنیت ما کارگران و مردم است.”

Guttormson گفت: برنامه های اضافی در حال توسعه بیشتر به ارزیابی وضعیت و تعیین گام های بعدی.

“کارگران باقی خواهد ماند کردن سایت در حالی که ما تایید یکپارچگی پشته از فراوانی از احتیاط,” او گفت:.

اداره پلیس گفت: وجود دارد هیچ خطر آتش سوزی, انفجار, انتشار, از مواد شیمیایی و یا خطرات دیگر ، اما Stinson خیابان دستور داده شد تا اطلاع ثانوی بسته به آن است که در داخل بالقوه “سقوط منطقه است.” اگر ساختار بودند به سقوط پلیس گفت: چیزی نزدیک خواهد ایجاد هر گونه خطر ،

A car is turned away by police from Stinson Avenue leading to the Husky Refinery in Superior on Thursday, Feb. 20. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

یک ماشین است که تبدیل به دور و توسط پلیس از Stinson خیابان های منتهی به پالایشگاه هاسکی در برتر روز پنج شنبه, فوریه. 20. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر