هیچ جمعیت در سواحل کالیفرنیا; شهرستانهای نگاه به بازگشایی

توسط دیزی Nguyen و کریستوفر وبر | آسوشیتد پرس

سان فرانسیسکو — سواحل اکثرا خالی بیش از گرم آخر هفته به کالیفرنیا توجه stay-at-home سفارشات در انتظار است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom سهولت ممکن است برخی از محدودیت های این هفته در حالی که برخی از جوامع روستایی اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در خود جدول زمانی.

در اورنج کانتی که در آن سواحل خاص بودند برای بسته شدن توسط فرماندار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جمعیت پراکنده بودند به عنوان نجات غریق و پلیس های گشت و هشدارهای صادر شده به مردم به اقامت کردن شن و ماسه.

یک هانتینگتون بیچ سخنگوی پلیس گفت: مردم همکاری و بدون استناد صادر شده بود که از بعد از ظهر یکشنبه. در مجاور ساحل نیوپورت پلیس قرار داده و از موانع و صحبت با خوانندگان به توصیه آنها را از بسته شدن و گفت: مردم شد و سریع به پیروی.

در ضمن Modoc شهرستان در دولت دور شمال در پایان اجازه کسب و کار برای باز کردن در سرپیچی از فرماندار خاموش کردن قوانین در میان coronavirus همه گیر و ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای گفت: آنها به دنبال کت و شلوار.

وجود ندارد هر گونه تایید موارد COVID-19 در میان Modoc را 9,000 ساکنان که کلانتر تک Dowdy گفت: یک عامل تصمیم گیری در اجازه دادن به یک “صحنه امن” بازگشایی سالن مو و کلیساها و رستوران ها و شهرستان تنها سینما. کسب و کار می تواند تنها نیمی از کاربران و مشتریان باید اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا. هیچ مشکلی گزارش شده بیش از آخر هفته خبر داد.

در Alturas, آنتونیو را Cucina Italiana باقی خواهد ماند تحویل – و takeout-تنها برای زمان حال صاحب استن Yagi روز یکشنبه گفت.

“ما تا به حال به مقیاس همه چیز را به عقب و ما نه تنها آماده برای بازگشایی اتاق ناهار خوری در عین حال گفت: Yagi را که متعلق به رستوران از سال 1997. برخی از دیرین کارکنان دارای مشکلات اساسی است و او نمی خواهید برای قرار دادن آنها در معرض خطر است.

Yagi گفت: او قدردانی نیاز برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی در کمتر از جوامع روستایی. اما او می داند این تصمیم توسط همکار خود را صاحبان کسب و کار به سرپیچی فرماندار سفارشات.

“آنها در حال صدمه زدن و آنها نیاز به باز کردن. ما همه مادر و پاپ مکان را در اینجا و آن را دشوار است,” او گفت:.

فقط تا جاده ها در, برنج, آهن, مشتریان بودند در نوار — تنها بخشی از باسک رستوران باز تا کنون. پس از شش هفته خاموش شدن مردم مشتاق به بازگشت در میان دوستان و همسایگان صاحب Jodie Larranga.

“این یک مسافت های طولانی. ما یک جامعه کوچک,” او گفت:.

در جای دیگر انواع کسب و کار از رستوران ها به مدل مو در مناطق روستایی و در بیشتر مناطق پر جمعیت درب را باز کرده اند در فرد اعمال بشود. یوبا و شهرستان سوتر — هر دو در شمال ساکرامنتو — برنامه اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل های.

Newsom اذعان ساختمان اقتصادی اضطراب در حالی که بارها و بارها اذیت کردن امکان دولت می تواند شروع آرامش جنبه از محدودیت های این هفته است.

“ما همه بی تاب” فرماندار گفت: طی جلسه توجیهی روزانه جمعه.

اما فرماندار همچنین اشاره کرد که در حالی که بستری آمار در حال رفتن در جهت بهتر است دولت هنوز تعداد فزاینده ای از عفونت و مرگ و میر. حدود 2,200 کالیفرنیا درگذشت از coronavirus و بیش از 53,000 تایید شده است به آن را دارند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

اورنج کانتی شهرهای ساحل استدلال می کنند که بسیاری از دهها هزار نفر از مردم که آمار سواحل خود را در طول یک موج گرما آخر هفته گذشته را تمرین anti-virus اقدامات ایمنی و fumed که آنها در حال ناعادلانه خاص.

روز جمعه یک قاضی رد درخواست توسط هانتینگتون بیچ و دیگران برای جلوگیری از Newsom به منظور نزدیک سواحل. قاضی Nathan Scott گفت: وزن این آسیب باعث تعطیلی شهر و دیگران, اما این ویروس را تهدیدی برای امنیت عمومی باید اولویت را دارد. او گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن این مسئله دوباره در آوریل 11.

در شمال کالیفرنیا در سانتا کروز شهرستان آغاز شد و روز شنبه در تمام سواحل بین 11 صبح تا 5 بعد از ظهر به اجازه دهید ساکنان ساحل در صبح زود و یا غروب آفتاب ساعت و جلوگیری از بازدید کنندگان از رانندگی در مسافت های طولانی برای آویزان کردن وجود دارد.

سواحل فقط آخرین تمرکز برای سرخوردگی بیش از Newsom ماه-و-یک-نیمه-پیر سفارش نیاز به نزدیک به 40 میلیون نفر به بیشتر باقی می ماند در داخل خانه. کسب و کار تلقی نمی ضروری بسته هستند تا COVID-19 تست در بیمارستان و مرگ و مير نشان می دهد که دولت شیوع شروع به سهولت. میلیون ها نفر شده اند قادر به کار است.

در حالی که Newsom وعده داده است محتاط مرحله به مرحله بازگشایی دولت و معترضان نمی خواهید به صبر کنید.

در هانتینگتون بیچ, پلیس برآورد 2500 به 3000 نفر جمع آوری شده برای روز اول ماه مه در beachside خیابان. در ساکرامنتو به عنوان پلیس به صف مراحل خارج از کنگره معترضان در روز جمعه دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “دفاع از آزادی” و شکست را به “ما-” پرداختند. چند تظاهرات صورت گرفت شنبه, هر چند حضور و غیاب بود به طور قابل توجهی کوچکتر است.

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

ترس این است که این ویروس را می توان در محله های نزدیک با افرادی که نمی دانم آنها آن را قرارداد و اجازه می دهد بیش از حد تماس بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک دوم افزایش موارد است.


وبر گزارش از لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>