هیچ اتهامات جنایی در آلام راک مدرسه منطقه رسوایی های ساخت و ساز

سن خوزه — یک رسوایی فساد بیش از قراردادهای ساخت و ساز است که به طور گسترده ای خجالت آلام راک اتحادیه مدرسه منطقه پس از دو داغدار دولت ممیزی خواهد شد در نتیجه در اتهامات جنایی پس از سه سال پروب توسط دادستان شهرستان.

در حالی که سانتا کلارا کانتی دفتر دادستان منطقه تایید بسیاری از انتقادات قبلا وارد در برابر منطقه از جمله ناچیز نظارت بیش از میلیون ها دلار صرف شده در پروژه های ساخت و ساز آن را در بر داشت که بسیاری از این تخلفات نیست افزایش جرم و جنایت. به جای دادستان به این نتیجه رسیدند که اقدامات یک محصول ضعیف نهادی کنترل و همچنین طرفداری نسبت به دل ترا املاک و مستغلات شرکت توسط رهبران منطقه و اعضای هیئت مدیره زد که شمارنده به وظایف خود به عنوان متولیان از بودجه عمومی است.

زمان عضو هیئت مدیره آندرس Quintero که به مدت طولانی مخالف دلم ترا ترتیبات و قرارداد ابراز نگرانی در مورد عدم اتهامات جنایی.

“من نا امید که مالیات دهندگان از آلام راک نمی خواهید برای دریافت این عدالت است که آنها سزاوار” Quintero گفت.

این تحقیقات توسط D. A. عمومی یکپارچگی واحد را پیدا کنید که وجود دارد یک جنگ از منافع ارتکاب جرم در سال 2014 زمانی که دل ترا در حالی که خدمت به عنوان یک مشاور مالی برای اوراق قرضه تامین مالی پروژه های ساخت و ساز امن $2 میلیون نفر در کار ساخت و ساز با منطقه. حدود سه سال پیش در منطقه وکیل Rogelio رویز منطقه هشدار داد اعضای هیئت مدیره که به ترتیب نقض دولت ممنوعیت در مقابل خود برخورد.

اما این جنگ از منافع شارژ نمی تواند ثبت شود چرا که چهار سال اساسنامه محدودیت ها گذشته بود و دلم ترا به موجب یک مشاور و برگزاری یک دولت عنوان شده اند که به مدنی اما نه مجازات های کیفری با توجه به قانون مورد در آن زمان دادستان گفت.

“اگر چه هیچ هزینه ثبت شد این کار را سعی و کوشش در بررسی این مورد صحبت می کند به بزرگ آن واردات” دادستان منطقه جف روزن گفت: در بیانیه همراه اعلام دفتر خود تصمیم روز سه شنبه. “مدرسه ما مناطق سزاوار دقیق صالح و اخلاقی نظارت بر امور مالی خود را.”

خرید اینترنتی از جنجال منجر به رای دهندگان در سال 2018 برکناری اعضای هیئت مدیره عیسو Herrera و Khanh Tran که یک county مدنی هیئت منصفه توصیه می شود گام را برای شکست “به دیدار آن اداره استاندارد و مسئولیت امانتی.”

Quintero می گوید او در حال حاضر بخشی از یک سه عضو اکثریت در منطقه مدیره مدرسه با بحرانی تر چشم در منطقه معاملات و امید مدعی است این منطقه در برابر دل ترا را به برخی از کمک به خانواده ها در این منطقه است.

“تا زمانی که ما به عقب نمی خواهیم, خوب,” او گفت:.

هنوز D. A. پروب را به نسل جدید اطلاعات است که تا به حال شده است ، از طریق حکم قدرت است که نمی تواند اعمال ممیزی ایالت کالیفرنیا حسابرس و دولت بحران مالی و مدیریت تیم امداد دادستان همچنین کشف کرد که این منطقه پرداخت دلم ترا بیش از $200,000 در قبل از ساخت و ساز مدیریت هزینه های چند منظوره اتاق در فیشر مدرسه و جورج مدرسه که هرگز بالا رفت.

“ما می توانیم بازگشت به همان نقطه که در آن ما پیشگامانه و هیچ چیز تا کنون ساخته شده” Quintero گفت.

معاملات بین منطقه و دل ترا گرفتار شده رسوایی و ادعا راز طرف معاملات از جمله یکی که لغو شد, در سال 2017.

دادستان با استفاده از FCMAT حسابرسی به عنوان یک سکوی پرشی برای بررسی و تأیید آژانس ارزیابی که دل ترا مدیر عامل لوئیس Rojas “در زمان استفاده از تجربه اعضای هیئت مدیره و overworked و یا بی کفایت کارکنان منطقه به علت این مشکلات است.”

در یکی از بررسی اهداف ادعایی defrauding منطقه توسط دل ترا به امن اضافی $600,000 بیش از یک قبلا توافق شده قرارداد هزینه دادستان “مشخص است که DelTerra مشکوک توجیه هنگامی که به دنبال آن اصلاح شد واقعا مهم از نظر است که نمی تواند ثابت یا غلط است که آنها با قصد متقلبانه.”

در مصاحبه ای با این سازمان خبری معاون دادستان منطقه دانیل Kassabian گفت: در حالی که هیچ یک از چهره های جنایی مجازات عمومی دیگر تخته با مسئولیت مشابه باید پرداخت توجه به آنچه آمد از آلوم سنگ مورد. دولت حسابرس گزارش توصیه می شود این منطقه دارای آموزش کارکنان برای نظارت بر قراردادهای شناسایی و پرداختن به تضاد منافع است.

“در حالی که ما با استفاده از مشاوران زیادی در دولت این روزها شما نمی فقط دست کلید به ماشین شما نیاز به پیگیری و انجام علت سعی و کوشش” او گفت:. “در اینجا وجود دارد که مورد اعتماد مدیر برنامه مسئول مقدار زیادی از پول و نظارت از ساخت و ساز و مسئولان مدرسه به خوبی آشنا و باید پرسید که سوالات بیشتری در طول راه.”

بعدا بررسی برای به روز رسانی به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>