هیچ coronavirus موارد در دونتسک و لوهانسک می گویند جدایی طلب مقامات

اولگا Dolgoshapko وزیر بهداشت و درمان خودخوانده دونتسک و جمهوری خلق در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد وضعیت بیماری کروناویروس, مارس 24 سال 2020 است. تصویر از Министерство информации ДНР یوتیوب ویدئو: “Подтвержденных случаев заболевания коронавирусной инфекцией нет, волна гриппа и ОРВИ пошла на спад”

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

صلح ممکن رسیده شرق اوکراین است اما نه coronavirus.

حداقل این چیزی است که ادعا عملا مقامات دونتسک و جمهوری خلق (DNR) یکی از دو جدایی طلب در مناطق جنگ زده شرق اوکراین است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 24, the “DNR را” عملا وزیر بهداشت اولگا Dolgoshapko ادعا کرد که هیچ coronavirus موارد تاييد شده بود در این سرزمین تا به امروز است. با این وجود عملا رسانه های دولتی گزارش می دهند که 71 نفر هستند “تحت نظارت” در بیمارستان و 247 مردم خود جدا. در مارس 25 لئونید pasechnik بود اعلام کرد که جمهوری لوهانسک خلق (NRL) نیز coronavirus رایگان. عملا وزیر بهداشت و درمان از NRL ناتالیا Pashchenko اضافه شده است که 60 نفر در حال حاضر “تحت نظارت” در کوچکتر از این دو جدایی طلب در مناطق.

حدود سه میلیون نفر زندگی می کنند و تحت کنترل این دو جدایی طلب رژیم که اعلام استقلال از اوکراین در آوریل 2014. جنگی که در گرفت و تاکنون جان بیش از 3000 غیرنظامی; بیش از یک و نیم میلیون نفر آواره شده اند. به این روز “DNR” و “NRL” در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده به عنوان خاک اوکراین; اگر چه روسیه نمی به طور رسمی تشخیص خود را اعلام استقلال آن را فراهم می کند گسترده اقتصادی و سیاسی و نظامی و پشتیبانی جهت تجزیه طلب دولت است.

دولت کنترل اوکراین است که در حال حاضر تحت مستند با مرزهای بسته و 162 تایید coronavirus موارد است. در ضمن coronavirus اپیدمی آمار روسیه با بیش از 840 مورد تأیید و خروش در تشخیص پنومونی. مسکو در پاسخ با بستن تمام مرزهای خود را در 17 مارس از جمله کسانی که با شرق اوکراین است. اما در مارس 23, همان روز که “DNR” بسته خود آن نقطه عبور به دولت اوکراین کنترل قلمرو نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin ساخته شده یک استثنا به کرملین سفارش: “با توجه به محاصره اقتصادی این سرزمین” او حکومت روسیه خواهد باز کردن مرز خود را به هر کسی با اقامت دائم در دونتسک و یا مناطق لوهانسک صرف نظر از تابعیت. در هر صورت مقامات جدایی طلب نمی گرفتن هر گونه شانس حتی در جایی که خود را حامیان نگران هستند: از مارس 25 “DNR” وزارت بهداشت موظف حتی کسانی که پس از رسیدن از روسیه و “NRL” به خود منزوی برای 14 روز آیا آنها باید علائم یا نه.

این خرس که تکرار coronavirus و محدودیت شامل آن می تواند ملال انگیز عواقب برای ساکنان در حال حاضر فرار منطقه به خصوص برای افراد مسن که تا به حال شده است قادر به عبور از خط مقدم به دولت اوکراین کنترل قلمرو برای دریافت حقوق بازنشستگی از کیف که آنها هنوز هم تحت عنوان.

کسب و کار به عنوان معمول ؟

آن سخت است برای دریافت مقدار اطلاعات دقیق از دونتسک و یا لوهانسک. مستقل روزنامه نگاری انتقادی عملا مقامات دشوار است اگر نه غیر ممکن است به انجام.این است که با این واقعیت است که گزارش در مناطق جدایی طلب اوکراین رسانه های خبری نیز می تواند غیر قابل اعتماد است. اخیر خبرنامه از CivicMonitoring, یک, آلمانی, خارجی, وزارت, بودجه پروژه برای نظارت بر نقض حقوق بشر در شرق اوکراین یادداشت زیر:

در حالی که جدایی طلبان را تایید نمی کند هر گونه عفونت با ویروس جدید, هر دو طرف با استفاده از بحران به گسترش دروغ در مورد هر یک از دیگر. جدایی طلبان دونتسک ادعا کرد در 11 مارس که سل و ذات الریه شد شایع در میان اوکراین نظامیان مستقر در امتداد خط تماس. و وزیر کشور اوکراین Arsen Avakov گفت: در 13 مارس وجود دارد که 12 مورد از عفونت در هورلیفکا دوم-بزرگترین شهر در داخل “DNR” – دونتسک سلامت “وزارت” را تکذیب کرد.

در همین حال رسانه های خبری وفادار به بالفعل “DNR” و “NRL” مقامات ادعا می کنند یک درجه از حالت عادی در دونتسک و اطراف آن و یا به صورت عادی به زندگی را می توان پس از نزدیک به شش سال از درگیری های مسلحانه و انزوا. بین المللی رسانه های مشابه ساخته شده اند مشاهدات:

“بیش از شش سال ما اقتباس به زندگی در شرایط بحران” یک گلفروش زندگی در دونتسک گفت: آلمانی آنلاین کانال OstWest در 20 مارس. وحشت خرید ؟ او تا به حال دیده می شود او گفت: با بالا انداختن.

نشانه هایی وجود دارد که همه چیز باید پس از تغییر. در مارس 24 عضو Tipichny دونتسک یک گروه در مورد تحولات در شرق اوکراین شهر های محبوب در زبان روسی شبکه رسانه های اجتماعی VKontakte مشترک یک عکس از یک شعبه اول جمهوریخواه بانک توصیه مشتریان خود را برای ورود به محوطه با پوشیدن ماسک. “من کار در ساختمان بازار مواد و وجود ندارد ماسک چپ” در پاسخ به یک کاربر. و اگر چه عملا رسانه های دولتی اصرار دارند که قفسه های سوپر مارکت در حال کامل, رسانه های اجتماعی بیشتر در پست های اخیر در همان گروه گواه به خوبی مواجه نگردند قفسه های سوپر مارکت در شهر در حال ملاقات با بی اعتقاد پاسخ از مردم: “که در آن همه گندم رفته است ؟” یکی می پرسد. “وجود دارد هیچ شیر سمت چپ برای 17 roubles تنها برندهای برای 40 roubles یا بیشتر” گزارش دیگری.

حتی قبل از قلمرو مرزهای خود را بسته عملا مقامات اعلام کرد اقدامات اضطراری. یک مارس 14 فرمان اجرایی صادر شده توسط Pushilin خواستار “افزایش آمادگی” و به دستور کادر پزشکی برای حضور در گذرگاه های مرزی برای تست دمای تمام مسافران و خواستار آن شدند که مردم از بازگشت از کشورها را تحت تاثیر قرار خود جدا برای 14 روز.

اگر چه این اقدامات نه به مقدار کامل مستند یا قرنطینه آنها را تشویق اجتماعی فاصله. از مارس 19, مدارس و مهد کودک ها دستور داده شده است به انجام “آموزش از راه دور.” با توجه به دونتسک videoblogger ایوان likhachev ia بود که از مارس 21 سینما و تئاتر در این شهرستان بسته شد اگر چه خدمات حمل و نقل عمومی ادامه داد. بر این اساس Pushilin فرمان نیز ممنوع نهادهای دولتی مانند وزارتخانه های ورزش و فرهنگ از برگزاری توده رویدادهای عمومی با بیش از 1000 شرکت کنندگان حداقل تا مارس 10.

با این وجود مقامات دولت از جمله Pushilin خود را به نظر می رسد برگزاری جلسات به طور معمول:

صرف نظر از همه گیر Pushilin است تاکید کرد عزم خود را برای برگزاری زیادی برای رژه روز پیروزی در مارس 9, که هزاران نفر در حال انتظار برای حضور در مراسم بزرگداشت اتحاد جماهیر شوروی را شکست آلمان نازی ، این سال را به رژه اهمیت ویژه ای: او در دسامبر اعلام کرد 2020 به “سال از پیروزی بزرگ است.”

جدایی طلب رهبر است, آموزش های کارکنان خود را به در نظر گرفتن “معنی دیگری” از برگزاری رژه اگر اوضاع رو به وخامت است. با این وجود مردم محلی در دونتسک VK گروه castigated عزم خود را برای برگزاری این رویداد به عنوان غیر مسئولانه است.

یک آزمون مورد

بنابراین شبکه های رسانه های اجتماعی قطعا نشان می دهد که کاربران در “DNR” و “NRL” آگاه از خطرات ناشی از ویروس است. عملا وزارت بهداشت از DNR باز کرده است یک خط تلفن برای شهروندان است. اما آن را نیز دشوار است برای پیدا کردن شکایت در مورد چگونه عملا مقامات را به کار گرفته بحران و سطح آمادگی. فقط به عنوان رسانه های خبری مستقر در مبارکه سرزمین نشان می دهد که محلی سیستم بهداشت و درمان به خوبی آماده شده تا رسانه های اوکراین از جمله مجله آنلاین Apostroph گزارش که بيمارستان در دونتسک و لوهانسک در حال حاضر نگه داشتن بیماران مبتلا به ذات الریه و ديسترس تنفسی.در مارس 18, اوکراین بازرس حقوق بشر نوشت: در Facebook که قبل از هفته بیش از 600 محلی در مبارکه سرزمین تا به حال تماس با مقامات شکایت از علائم آنفلوانزا.

عملا مقامات بهداشت و درمان در “DNR” را نه تایید و یا رد این ادعا اگر چه در مارس 16 Dolgoshapko به طور غیر منتظره ای ادعا کرد که بیش از 40 نفر در اثر آنفولانزای خوکی پس از شروع سال.

آنچه می توان گفت این است که هر دو جدایی طلب مناطق تا حد زیادی وابسته به روسیه کمک می آید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اوکراین نشریه کانون با استناد به مصاحبه با یک دونتسک پزشکی ادعا می کند که دونتسک فقط 20 یک واحد به دست. این توانایی به صورت محلی تولید ماسک و sanitiser یکهو به عنوان جدایی طلب به رسانه ها ادعا می کنند ممکن است به اندازه کافی. این دلیل می تواند به عنوان چند اوکراین رسانه ها ادعا می کنند که هفته گذشته یک تیم از 40 متخصصان پزشکی از روسیه گزارش به بازرسی امکانات در مبارکه سرزمین برای ارزیابی آمادگی خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر. یک کاروان از تجهیزات پزشکی دولت همان رسانه های اوکراین, منابع جریان است و کامل تحویل آوریل 1. هیچ اشاره ای به یک کاروان را می توان در روسیه و یا وب سایت های تجزیه طلب.

بزرگترین رمز و راز است که شاید بارز ترین: چگونه محلی هستند و پزشکان قادر به تست این ویروس در وهله اول ؟

در تازه ترین به روز رسانی در پزشکی وضعیت Dolgoshapko پیشنهاد کرد که چند تن از بیماران بستری در حال حاضر تست شده برای coronavirus از آن به شرح زیر است که تست سیستم های در دسترس هستند به “DNR.”

مقامات اوکراین به نظر می رسد تردید; در همان Facebook پست Denisova همچنین اعلام کرد که به دولت اوکراین را دانش نه خاک تا به حال تست سیستم برای تشخیص این علائم از coronavirus. بنابراین منشاء این تست سیستم گفته می شود توسط پزشکان محلی شده است تا کنون بزرگترین علت برای گمانه زنی در رسانه های اوکراین. نووستی Donbassa یک اوکراین مستقل بر اساس اخبار سایت توسط کارکنان روزنامه نگاران که فرار از منطقه بعد از سال 2014 ادعا می کند که “DNR” نیست و در واقع باید این امکانات را به تجزیه و تحلیل آزمون نمونه جمع آوری آنها با استناد به یک مقام ارشد عملا سلامت رسمی.

اگر مقامات جدایی طلب در شرق اوکراین دریافت کرده اند coronavirus تست کیت, آنها احتمالا ارائه شده توسط روسیه است. به عنوان RBC گزارش در مارس 12 دولت روسیه فرستاده 800 “وکتور” تست کیت هر به چند پست کشورهای شوروی در کنار مغولستان و ایران. روزنامه نگاران از نووستی Donbassa اشاره کرد که رسانه های تحت کنترل جدایی طلبان در نمی شد مشتاق به بحث در مورد این موضوع:

Заметили, что телеканалы “ДНР” и другие СМИ стараются не афишировать, что имеющиеся тест-системы были получены из России. В сюжетах каналов из донецкой лаборатории об этом упоминалось только на одном канале, остальные — вырезали. Количество тест-систем вообще никто не называет.

ما متوجه شده ایم که “DNR” کانال های تلویزیونی و دیگر رسانه ها در تلاش هستند تا به تبلیغ نیست که تست سیستم در [مقامات] اختیار کرده روسیه است. تنها یک کانال ذکر شده این در آن اعزام از دونتسک labs, در حالی که دیگران آن را کاهش دهد. هیچ کس با اشاره به تعداد تست سیستم در همه.

Дежурный по Донбассу و تلگراف مارس 26 سال 2020

داشتن قطع خود را از بقیه اوکراین به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد است که حاکمان از “DNR” و “NRL” به بستگی دارد در کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر برای آنها. هر کس که کار می افتد و در آن تنها می توان امیدوار بود که آنها برخی از موفقیت — برای یکی از معدود امیدوار است که پل و سیاسی تقسیم شده است که Donbas لازم نیست بیشتر غیر نظامی و میر.

به عنوان یکی VK کاربر اشاره کرد:

Да в любом случае он у нас будет, это нужно понимать. Поэтому надо готовить тест-системы, койки, аппараты ИВЛ и набирать дополнительный мед. персонал. А просто надеяться на то, что нас обойдёт стороной – слишком наивно.

نگاه در هر صورت آن را به ما است که باید درک شود. به همین دلیل تست سیستم های تخت هواکش و اضافی پرسنل پزشکی باید در بر داشت. فقط امیدوار است که آن را به ما می گذرند است بیش از حد ساده لوحانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>