نیپون تلویزیون فرش قرمز بقا به تولید در سطح بین المللی توسط ITV STUDIOS


توکیو و لندن – مارس 23 سال 2020 – در اعلام قابل توجه برای هر دو شرکت Nippon تلویزیون ژاپن پیشرو multiplatform سرگرمی نیروگاه و ITV Studios, پیشرو در تولید و توزیع بازو از بریتانیا بزرگترین پخش تجاری به طور مشترک امروز اعلام کرد که ITV Studios به دست آورد تا از حقوق انحصاری برای تولید unscripted بازی نمایش فرش قرمز بقا (30 تا 60 دقیقه قسمت) در هر یک از قلمرو آن است unscripted پایه تولید است. تولید مقابله دهانه 33 سرزمین در سراسر اروپا و ایالات متحده و خاور میانه و شمال آفریقا و استرالیا و همچنین به عنوان حقوق به توزیع این نتیجه به پایان رسید نسخه در سراسر جهان.

فروش قالب به سایر نقاط جهان از جمله جنوب و شرق اروپا و آمریکای لاتین و آسیا ادامه خواهد داد به کار گرفته شده توسط نیپون تلویزیون.

اعلام شده به طور مشترک توسط آقای Atsushi Sogo, رئيس جمهور از کسب و کار بین المللی توسعه در Nippon تلویزیون و آقای مایک Beale, مدیر عامل, جهانی, خلاق, در شبکه ITV Studios.

فرش قرمز بقا است یک انرژی بالا بازی نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان به عنوان محافظان که باید با خیال راحت اسکورت مشهور VIP. ماموریت آنها این است که به VIP اقامت بر روی فرش قرمز که امتداد به مقصد خود را بدون توجه به آنچه در آن به معنی درد و رنج فیزیکی و بازمانده یک سری از تله مانند انفجار بزرگ, حملات توسط روبات ها و حتی واقعی تمساح مخفیانه در راه خود را. فرمت ایجاد شده و تولید شده توسط نیپون تلویزیون تولید بخش است که دارای رتبه های قهرمان موقعیت در ژاپن به مدت شش سال متوالی و راه اندازی به هوا در Nippon تلویزیون به ستارگان اعتبار. http://www.ntv.co.jp/english/pc/2019/08/red-carpet-survival.html

“ITV Studios است که شریک زندگی ایده آل برای ما به عنوان رول فرش قرمز در سراسر جهان است. این سریع ء هیجان بازی نشان می دهد این است ایده آل برای خانواده مشاهده و می توانید هر محل را به کمدی و خطر به سادگی با اضافه کردن یک فرش قرمز” اظهار نظر آقای Sogo. “بین المللی با موفقیت بلوک کردن ما بسیار خوشحال برای دیدن نسخه محلی از دیگری پر انرژی نشان می دهد بازی با فرمت است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن جهانی بینندگان به طور کامل سرگرم.”

“فرش قرمز بقا درخشان است و مفهوم آن خواهد شد بسیار سرگرم کننده برای بینندگان در تمام سنین” گفت: Beale. “ما می خواهیم به متصل به بزرگترین ایده ها و بهترین IP وجود دارد و این است که یک فرمت است که به آن دسته می افتد. آن را واقعی جهانی بالقوه و ما هیجان زده در مورد کار با Nippon تلویزیون به رول آن را در سطح بین المللی” اظهار نظر آقای Beale.

در مورد NIPPON تلویزیون

نیپون تلویزیون ژاپن بیننده رتبه های قهرمان با شکوه تمام سانس دسته بندی برای شش سال متوالی. یکی از بزرگترین موفقیت برای ملت ایران بهترین تولید کننده از تمام ژانرهای برنامه نویسی اژدها’ دندر سطح جهانی کسب و کار موفق نشان می دهد فرمت است که بیش از 40 نسخه در 186 سرزمین در تمام قاره های جهان است. این برنده جایزه امی نسخه مخزن کوسه, airs در ایالات متحده است. پس از نزدیک در موفقیت اسکریپت فرمت های مادر و زن زندگی من برای فرزندانمکه ترکیه نسخه تبدیل شده اند مگا بازدید که رفته اند برای فروش در نزدیک به 40 منطقه در سراسر جهان است. به عنوان یک فرمت مادر را نیز فروخته شده به کره جنوبی اوکراین فرانسه و تایلند است. این شرکت همچنین دستیابی به موفقیت های بزرگ با جلوگیری از آن عمل بسته بندی شده بازی با فرمت است که سازگار در تایلند و اندونزی و ویتنام است. با خوبی تاسیس کسب و کار است که طول VOD / زنده جریان مهندسی, انیمیشن, فیلم حوادث, تناسب اندام, باشگاه eSports, آندروید, ایجاد و دیجیتال مخلوط واقعیت Nippon تلویزیون اعمال نفوذ آن آرزو پلت فرم انقلابی رسانه های دیجیتال در صنعت همیشه در حال تغییر. راه اندازی یک کانال در جنوب شرقی آسیا به نام گوهر از طریق سرمایه گذاری مشترک با Sony Pictures Television Networks و پیشرو ژاپنی محتوای دیجیتال در بازار از طریق شرکت تابعه آن Hulu ژاپن Nippon تلویزیون است که به طور پیوسته تحکیم حضور خود و با نام تجاری به عنوان یک جهانی در رسانه های نیروگاه.

در مورد ITV STUDIOS
ITV Studios یک خالق تولید کننده و توزیع کننده جهانی پیشرو برنامه های است که مردم نمی توانند به اندازه کافی از. ما اتصال میلیون ها نفر از مردم هر روز و شکل و منعکس کننده جهان در آنها زندگی می کنند ما بیشتر از تلویزیون است. ITV Studios خانه به برخی از بهترین ذهن خلاق تهیه بیش از 8,400 ساعت از برنامه نویسی اصلی در سراسر 55 تولید برچسب. ما رد پای جهانی دهانه 13 کشور از جمله بریتانیا و ایالات متحده, استرالیا, فرانسه, آلمان, Nordics و ایتالیا و هلند و جهانی ما کسب و کار توزیع به فروش می رساند ما کاتالوگ 46,000+ ساعت پخش و سیستم عامل در سراسر جهان است.

ITV Studios است که بخشی از ITV PLC که شامل بریتانیا بزرگترین پخش تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>