نیپون تلویزیون پرده جدید UNSCRIPTED بازی نشان می دهد فرمت “قطع آن!”


توکیو ژاپن – مارس 3, 2020 – پخش به ستارگان رتبه بندی در ژاپن Nippon Television Network Corporation (Nippon تلویزیون) ژاپن را از پیشرو multiplatform سرگرمی نیروگاه امروز اعلام کرد که این شرکت به تازگی شروع به ارائه فرمت حقوق برای بازی جدید خود را نشان می دهد آن را قطع کند! (30min به 120min eps.) که به تازگی پخش شده و در طول زمان نخست در Nippon تلویزیون. خانواده پسند استودیو مبتنی بر بازی نشان می دهد با یک پیچ و تاب و منحصر به فرد ایجاد شده و تولید شده توسط نیپون در ژاپن در سراسر جهان با فرمت حقوق در دسترس است.

“با توجه به ما قبل از موفقیت با فوق العاده محبوب Silent کتابخانهما را خوشحال و برای ارائه آن را قطع کند!, یک بازی سکوت بر خلاف هر بازی دیگر نشان می دهد. آن را هل می دهد محدودیت های انسانی تمرکز و تعادل به موجب آن اگر یک شرکت کننده باعث می شود هر گونه صدا در همه آنها بلافاصله رد صلاحیت شده از بازی. آن را قطع کند!به ارمغان می آورد یک نفس هوای تازه به جهان به طور معمول با صدای بلند بازی را نشان می دهد” اظهار نظر آقای Atsushi Sogo, رئيس جمهور از کسب و کار بین المللی توسعه در Nippon تلویزیون.

در قطع آن!, مسابقه بازی چهار مرحله از بازی در سالن سکوت یک سفارشی ساخته شده غول استودیو با چالش های دشوار برای بازیکنان برای به انجام رساندن و در عین حال در همان زمان پر صدا تله در اطراف. تنها یک قانون وجود دارد: نمی توان هر تلفن های موبایل. اگر شرکت کنندگان را به هر تلفن های موبایل فوق 50dB صدای نگهبان, اذوقه رسان از سالن سکوت ناگهانی را نشان می دهد تا به شرکت کننده به دور است. برای بازیکنان که موفق شد در سه مرحله و مرحله نهایی در انتظار. سوال این است که آیا این بازیکنان قادر به مقاومت در برابر چالش ها و غلبه بر ماموریت های دشوار و بدون اینکه یک صدا برای به دست آوردن جایزه بزرگ پول در پایان.

http://www.ntv.co.jp/english/pc/2020/03/mute-it.html

در مورد NIPPON تلویزیون

نیپون تلویزیون ژاپن بیننده رتبه های قهرمان با شکوه تمام سانس دسته بندی برای شش سال متوالی و garnering بزرگترین سود در این کشور پخش میباشد. یکی از بزرگترین موفقیت برای ملت ایران بهترین تولید کننده از تمام ژانرهای برنامه نویسی اژدها’ دندر سطح جهانی کسب و کار موفق نشان می دهد فرمت است که دارای 40 نسخه در 186 سرزمین در تمام قاره های جهان است. این برنده جایزه امی نسخه مخزن کوسه, airs در ایالات متحده است. پس از نزدیک در موفقیت اسکریپت فرمت های مادر و زن زندگی من برای فرزندانمکه ترکیه نسخه تبدیل شده اند مگا بازدید که رفته اند برای فروش در نزدیک به 40 منطقه در سراسر جهان است. به عنوان یک فرمت مادر را نیز فروخته شده به کره جنوبی اوکراین فرانسه و تایلند است. با خوبی تاسیس کسب و کار است که طول VOD / زنده جریان مهندسی, انیمیشن, فیلم حوادث, تناسب اندام, باشگاه eSports, آندروید, ایجاد و دیجیتال مخلوط واقعیت Nippon تلویزیون اعمال نفوذ آن آرزو پلت فرم انقلابی رسانه های دیجیتال در صنعت همیشه در حال تغییر. راه اندازی یک کانال در جنوب شرقی آسیا به نام گوهر از طریق سرمایه گذاری مشترک با Sony Pictures Television Networks و پیشرو ژاپنی محتوای دیجیتال در بازار از طریق شرکت تابعه آن Hulu ژاپن Nippon تلویزیون است که به طور پیوسته تحکیم حضور خود و با نام تجاری به عنوان یک جهانی در رسانه های نیروگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>