St. Louis, MO — فوریه 6 2020 – امی شاو است که رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از نه شبکه. او اولین زنی است که منجر به ایستگاه در آن 65 سال سابقه.

شاو به عنوان رییس جمهور موقت و مدیر عامل پس نابهنگام عبور از قبلی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جک Galmiche در مارس 2019. در دولت موقت نقش او نظارت مدیریت ایستگاه در حالی که به طور همزمان ادامه مسئولیت های او به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس محتوای افسر.

“بعد از جدی و گسترده در سراسر کشور جستجو, ما با افتخار اعلام کند که امی شاو خواهد شد در نظر گرفتن سکان نه شبکه” دیوید مباشر دوم صندلی از نه شبکه مدیره گفت: در تهیه بیانیه ای اعلام کرد استخدام. “او انجام داده است استثنایی کار به عنوان مدیر عامل موقت و ما هیجان زده برای او منجر به ایستگاه.”

شاو به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک رهبر ملی در سیستم تلویزیون. او رهبری و چشم انداز ادامه به نقش کلیدی خود در نه ملی به رسمیت شناختن به عنوان یک ابتکاری به جلو فکر کردن ایستگاه.

شاو یک نمونه سابقه پس از پیوستن نه در سال 2003. او led طرح های متعدد با دوام ایجاد تغییر نه تنها در سنت لوئیس اما در جوامع در سراسر کشور از جمله در مواجهه با بحران وام مسکن, عمومی رسانه ها در پاسخ به 2008 ملی بحران مالی است. او در حال حاضر پیشتاز آمریکایی فارغ التحصیل پیشگامانه رسانه های عمومی ابتکار که تظاهرات جوامع به بهبود نتایج برای جوانان و آدرس رو به رشد استعداد منطقه خط لوله است. در سال 2017 شاو نظارت ایجاد در سراسر کشور توزیع تعامل جامعه کتاب راهنما در حال حاضر مورد استفاده توسط رسانه های عمومی سازمان در سراسر کشور برای ایجاد پایدار و تاثیر قابل اندازه گیری.

شاو معتقد است که تمام رسانه های عمومی ایستگاه باید مرتبط و ضروری جامعه موسسات با استفاده از قدرت خود را به ارمغان بیاورد جوامع با یکدیگر است. او را به ادامه ساخت و نه محلی دستاوردهای ملی و شهرت به عنوان یک پیشرو در صنعت و عمیقا متعهد به موفقیت نه شبکه و بیشتر St. Louis منطقه است.

“من خیلی افتخار می کنم و خوش شانس به کار با یک تیم اختصاصی در نه ما فوق العاده هیئت مدیره و استعداد شگفت انگیز در رسانه های عمومی میباشد. منجر به عمومی ایستگاه تلویزیونی است که من در حال تماشای بزرگ در جامعه است که مطرح شده من یک افتخار است بیشتر از کلمات می تواند اکسپرس” شاو گفت: پس از نام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “من سپاسگزار برای آنچه که من یاد گرفتم از استادم جک Galmiche. به عنوان او بیش از حد به اعتقاد من می دانم نه می تواند و خواهد شد نقش مهمی در شکل دهی مجدد سنت لوئیس ” آینده است.”

قبل از 17 سال در نه امی مشغول به کار در WSIU در Carbondale IL, جایی که او شروع به کار خود در رسانه های عمومی. امی به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از برادلی دانشگاه در پئوریا ایل و یک استاد از هنر از دانشگاه ایلینوی جنوبی در Carbondale IL. شاو بود که مراسم تحلیف 2015 آیزنهاور Zhi-Xing همکار و فعال باقی می ماند در برنامه یاران گذراندن یک ماه در چین به پیشرفت دو جانبه گفت و گو و تفاهم بین چین و ایالات متحده است. او یک عضو از 2012-13 کلاس رهبری سنت لوئیس و خدمت در متعدد محلی و ملی تخته. او در حال حاضر به عنوان معاون رئیس تمرکز سنت لوئیس هیئت مدیره و رئیس وبستر دانشکده ارتباطات مشورتی هیئت مدیره.

حدود نه شبکه ای از رسانه های عمومی

نه شبکه ای از رسانه های عمومی یک سازمان چند وجهی ایجاد یک شبکه از افراد و سازمان ها قدرت توسط رسانه های عمومی برای تقویت حیات مدنی. یک ملت را تماشا ترین ایستگاه های تلویزیونی عمومی و نه شبکه ارائه می دهد که مردم سنت لوئیس منطقه راه های متعدد برای کشف جهان و تبدیل شدن به درگیر در زندگی مدنی. نه سیستم عامل شامل چهار مجزا کانال های پخش (نه PBS نه جهان نه ایجاد و نه PBS KIDS®) که نه مرکز برای تعامل با رسانه های عمومی عوام رسانه های اجتماعی و آنلاین. نه شبکه میراث غنی از خدمت به جامعه راه اندازی شد و در سال 1954 و در ادامه از طریق چشم انداز ما را قوی و سالم جامعه در همکاری با یکدیگر از طریق رسانه های عمومی و ماموریت ما از اشتعال روح احتمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر