نیجریه نخبگان “بالاتر از قانون” به عنوان فقیر در مبارزه با COVID-19 اقدامات

یک داوطلب از عدالت و توانمندسازی ابتکارات یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار با زاغه نشينان به مبارزه با تخریب و رنگ و اعداد بر روی دیوار یک ساختمان در Orisunbare Ijora Badia زاغه. لاگوس, نیجریه مارس 2015. تصویر توسط جورج Osodi / ICIJ. (CC BY-NC-ND 2.0)

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

محققان در نیجریه دانشگاه ابادان پیش بینی کرده اند که COVID-19 نفر در نیجریه خواهد سنبله به حدود 312 توسط جمعه, آوریل 3 سال 2020 اشاره کرد “افزایش مداوم روزانه موارد گزارش شده” پس از 19 مارس ،

Coronavirus آلوده مورد 862,000 مردم در سطح جهان است. از 1 آوریل نیجریه تایید کرده 139 موارد COVID-19 با دو کشته و 9 بهبود.

فراتر از اعداد خاص به COVID-19 اما ساختاری نابرابری در نیجریه جامعه را به طور جدی از خط خارج مبارزه با COVID-19.

اجتماعی فاصله و خود انزوا است ممتاز

در مارس 29, نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari دستور داد یک هفته دو مستند به سرعت گسترش ویروس در ابوجا ، megacity از لاگوس و همسایه Ogun امور خارجه — epicentres از COVID-19 در نیجریه.

اما در حالی که اجتماعی فاصله و خود انزوا ثابت کرده اند که موثر در غرب آن را کاملا ضروری برای بافت این برای یک کشور در حال توسعه مانند ایران ،

اکثر نیجریه نمی توانیم امتیاز از خود جدا می کند.

در یک خانواده معمولی است که زندگی در یک “چهره-من-من-صورت-شما” run-down, تخت, که قطعا امکان پذیر نیست. اکثر خانواده ها عدم خواب کافی مناطق مشترک دستشویی عمومی آب و برق و آشپزخانه. در این نوع از شرایط زندگی یک مستند و محدودیت حرکت ممکن است تولید اثر مورد نظر.

طبیعت و سازمان مسکن در هر جامعه بازتاب اجتماعی و واقعیت های اقتصادی که در جامعه ادعا لی Ogunshakin و Olatokunbo Osasona توسعه شهری از دانشمندان است.

بنابراین تعجب آور نیست که با توجه به بانک جهانی بیشتر نیجریه وجود داشته باشد در سختی $2 دلار ایالات متحده در هر روز. این به این معنی است که 69 درصد از نیجریه حدود 200 میلیون جمعیت زندگی زیر خط فقر.

بسیاری از نیجریه بستگی به خود دستمزد روزانه برای بقا است. به عنوان انتظار می رود قیمت غذای اصلی مانند گریبرنج و گوجه فرنگی دارای سر به فلک کشید در سراسر کشور یک SBM هوش تحقیقات نشان می دهد. با واقعیت های اقتصادی از یک قفل پایین, چگونه این افراد تهیه کردن به خانواده خود را?

مواد غذایی نمایش داده می شود برای فروش در یک بازار در نیجریه. تصویر RNW.org (CC BY-ND 2.0)

کریس Akor یک دانشمند علوم سیاسی در زندگی, آلاباما, ایالات متحده گفت: Global Voices به فارسی توسط ایمیل که مستند است “عملا یک انسداد در برابر فقرا”:

چگونه یک مرد با همسر و 5 فرزند است که زندگی در یک آپارتمان یک خوابه و کسی که برای زنده ماندن در درآمد روزانه از N3,000 (حدود 8 دلار) برای زنده ماندن به مدت دو هفته از زمانی که انسان قادر به بیرون رفتن و بدست آورده ، فقیر هستند که به طور موثر قربانی برای نجات نخبگان و طبقه متوسط است. آن را نمی خواهد کار. نتیجه این است که به زودی وجود دارد می توان موارد از منازل به قصد سرقت arsons و شورش در مراکز شهری که در آن مستندات باقی بماند.

کیت ریچاردز در توییتر باعث می شود یک شبیه نقطه:

اقتصادی palliatives نیجریه و بانک مرکزی برای COVID-19 طراحی شده برای حذف این کلاس از شهروندان است. این شرایط سخت برای گرفتن خانوار وام ها فراتر از دسترس فرد به طور متوسط.

اما, آن را ستوده است که لاگوس دولت به تازگی راه اندازی یک بسته امداد برای ساکنان بی بضاعت. مداخله را هدف 200,000 خانواده ها با جیره غذایی از غذاهای اصلی که باید برای یک دوره 14 روزه:

لاگوس و آفریقا و بزرگترین شهرستان دارای یک جمعیت از 21 میلیون 8.5 درصد (1.7 میلیون نفر) از آنها در فقر زندگی می کنند. از سال 2006 وجود دارد 19,667 مستند خانواده در لاگوس دولت است.

از موارد فوق COVID-19 مداخله دولت برای بی بضاعت Lagosians مثل یک قطره آب در یک اقیانوس.

کار در خانه نیز گران برای نیجریه طبقه متوسط است. هر خانوار شهری شورای اسلامی فراهم می کند که خصوصی, برق, تامین, امنیت, آب و دسترسی به اینترنت است.

در این مستند به این معنی است که بسیاری از نیجریه طبقه متوسط خانوار را صرف پول بیشتر در سوخت خود ژنراتور برای برق است. بدون قدرت آنها نمی پمپ آب از گمانه یا نه.

دسترسی به اینترنت در نیجریه است که آهسته و گران است.

اما داده ها در اینترنت است ارزان تر در نیجریه بیش از سایر کشورهای آفریقایی. Stears کسب و کار آنلاین, کسب و کار, اخبار, تحلیل, پورتال متحده که یک گیگابایت داده در اطراف هزینه “US$2.78 در مقایسه با $2.33 در رواندا $3.63 در غنا و $5.99 در گابن.” کوارتز آفریقا معتقد است که سرعت اینترنت در قاره آفریقا هنوز هم می افتد کوتاه از “جهانی حداقل استاندارد است.”

کار از خانه است بنابراین نه چندان آسان در اطراف در اینجا.

ریاکارانه نیجریه رهبری سیاسی

این COVID-19 همه گیر است در معرض متعفن کوچک از نیجریه را لرزاند.

نیجریه نخبگان زنده در دو واقعیت جداگانه: در خصوصی آنها فراتر از قانون در آنها می گویند فقط کارهای درست را برای دوربین.

سه مقامات نیجریه — آبا Kyari, Seyi Makinde و Garba شهو — قوی تصاویر از این Janus رو دوگانگی میان نیجریه طبقه حاکم.

در مارس 24, آبا Kyari رئیس ستاد رئیس جمهور Buhari, آزمایش مثبت برای coronavirus پس از سفر به آلمان و مصر بی بی سی گزارش.

آنچه گیج کننده بود که سه روز پیش از آن (مارس 21), Kyari عموم chided 25 قانونگذاران برای نقض COVID-19 فرودگاه غربالگری پروتکل خود را در بازگشت از انگلستان است. به جای رفتن به انزوا قانونگذاران در ادامه به معاشرت با همکاران خود را.

ظاهرا Kyari موفق به زنده کردن خود مشاوره.

Oyo دولت فرماندار Seyi Makinde نیز عمل کرده و با این نگرش که بالاتر از قانون زمانی که او میزبانی یک تظاهرات سیاسی در ابادان باد از جنوب غرب نیجریه در مارس 18 برابر اجتماعی فاصله گرفته است.

Makinde بعد عذرخواهی کرد که برای “lapse در قضاوت است.”

به طور مشابه, در مارس 21, سخنگوی ریاست جمهوری Garba شهو به مبارزه طلبیده دولت منع اجتماعات بزرگ. شهو بود سخنران مهمان در یک رویداد پیر با دختر-پسر’ association در ابوجا, نیجریه, پایتخت.

در نیجریه این قانون به معنای فقیر و محروم در حالی که کسانی که در قدرت دست انداختن قانون در خواهد شد.

این COVID-19 اقدامات در حال رفتن به تغییر این ذهنیت است.

به عنوان اینکه این کافی نیست در میان فقر و ravaging COVID-19 گیر قانونگذاران در نیجریه مجلس نمایندگان دریافت تحویل 400 تازگی به دست آورد تویوتا کمری مدل 2020:

قانونگذاران به حال در فوریه 18, رد مارک های محلی. اتومبیل های جدید در مورد هزینه 5 میلیارد nairas (حدود 12.8 میلیارد دلار) با توجه به پیشتاز روزنامه.

نیجریه طبقه حاکم نمایشگاه عذاب آور عدم توافق با بقیه جامعه است که فوق العاده غیر انسانی در مواجهه با فقر شدید سیاستمداران بیشتر علاقه مند به خرید اتومبیل های شیک و مد در مالیات دهندگان هزینه.

انتظار آنها را به مراقبت کمتری در مورد تاثیر COVID-19 روز آسیب پذیر است درخواست برای غیر ممکن است.

این مسائل به احتمال زیاد خواهد شد را به یک ظرف غذا از هر چه صالح مداخله که نیجریه مرکز کنترل بیماری ها است پیاده سازی برای محدود کردن گسترش coronavirus.

بنابراین فراتر از گل و بلبل وعده های دهن توسط سیاستمداران بسیاری نیجریه در برای سوار خشن در طول این COVID-19 فصل بودن در رحمت هر دو این بیماری همه گیر و مالی ندارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>