نیجریه پوشیدن لباس سیاه به سوگواری آخرین قربانیان حملات تروریستی

تصویر از SaharaReporters از نیجریه با لباس سیاه در یک خیابان در اعتراض به.

چهار شنبه, فوریه 26, بسیاری از نیجریه با لباس سیاه به عنوان “نشانه ای از عزاداری و همبستگی با قربانیان آدم ربایی و دیگر جرایم خشونت آمیز در این کشور” گزارش حلال, آنلاین, پورتال خبری.

ملی عزادار شد, تکمیل با تظاهرات خیابانی در مارس 1, توسط کاتولیک ها در ابوجا, نیجریه, پایتخت بی بی سی گزارش داد. وجود دارد که مشابه اعتراض در سکوت شمال غربی نیجریه در فوریه 26.

اگر چه #BlackWednesday آغاز شد توسط کلیسای کاتولیک به عنوان بخشی از چهارشنبه مدنی و شهروندان همچنین شرکت در سیاه و سفید لباس نمادین اعتراض.

آن شده است یک مرگ بیش از حد بسیاری از در چند ماه گذشته در نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا.

وخامت وضعیت امنیتی ساخته شده بدتر با آدم ربایی و حملات تروریستی بوکوحرام اسلامی و نظامی آغاز شد که در شمال نیجریه, با روابط القاعده اسلامی, گروه شبه نظامی با ریشه در افغانستان است.

پس 2011, بوکوحرام حملات در نیجریه منجر به 37,500 مرگ 2.5 میلیون نفر آواره و حدود 244,000 پناهندگان نیجریه با توجه به شورای روابط خارجی’ 2020 جنگ جهانی ردیاب.

به اندازه کافی به اندازه کافی است یک جنبش مدنی در نیجریه توییتی که دولت باید “زندگی می کنند تا به آن مسئولیت حفاظت از نیجریه”:

Netizen Murtala زمان در توییتر برای به یاد داشته باشید کودکان به قتل رسیده توسط بوکوحرام یک گروه بوکوحرام در 2014:

روزنامه نگار Chxta به نام شهروندان به “افتخار مردگان”:

“ما زمین دیده می شود به اندازه کافی خون” نویسنده Slyva Nze Ifedigbo اظهار تاسف کرد:

عزاداری مرده

از ژانویه سال 2020 چندین مرگ و میر خشونت آمیز را به خصوص متزلزل روح نیجریه.

Rev. Masturbation Andimi

کشیش Masturbation Andimi محلی رئیس انجمن مسیحی نیجریه (می) در Michika, ادموا ایالت شمال شرقی نیجریه ربوده شد توسط بوکوحرام در ژانویه 2, پانچ, روزنامه گزارش شده است. 58 سال Andimi بود و پدر نه فرزند.

تصویر از Rev. Masturbation Andimi

Michika شهر حدود 200 کیلومتر از یلا شهر پایتخت ادموا دولت مورد حمله قرار گرفت توسط شورشیان بوکوحرام در حدود 6 بعد از ظهر در ژانویه 2, با توجه به, کابل, یک روزنامه آنلاین.

در ژانویه 6, روزنامه نگار احمد Salkida ارسال شده در یک ویدئو در توییتر که در آن Andimi اعتراف به دولت برای کمک به آزادی او را از بوکوحرام آدم ربایان: “من هرگز دلسرد شده اند چرا که همه چیز در دست خدا است. خدا ساخته شده است که آنها را به مراقبت از من و مرا زنده خواهد آنها را لمس” او شنیده می شود گفت.

در ژانویه 21, Masturbation Andimi به قتل رسید توسط بوکوحرام شورشیان. نیجریه نگهبان به نقل از Dami Mamza رسمی می توانند اعلام کرد که تروریست ها “پیشنهاد 50 میلیون Naira” [درباره $140,000 دلار ایالات متحده] را به عنوان باج برای Andimi که آنها را رد کرد. به جای “آنها را به نام همسر خود را اطلاع رسانی خود را که آنها خواهد بود گردن او را [Andimi]…”

Andimi همسر تاسف به کانال های تلویزیون است که زندگی خود را ویران شده است با این از دست دادن.

Dalep Dachiya

تصویر از Dalep Dachiya از CIN Naija ویدیو یوتیوب

Dachiya از شهر جینگ در Pankshin منطقه از فلات امور خارجه در شمال و مرکز نیجریه سفر به رزومه مدرسه زمانی که او ربوده شده در ژانویه 9 توسط شورشیان بوکوحرام به گزارش PM اخبار نیجریه روزانه. Dachiya شد یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه میدوگوری.

یک ویدیو [هشدار: گرافیک محتوا — نمایشگر اختیار است که توصیه می شود] از Dachiya را وحشتناک قتل شد منتشر شده توسط بوکوحرام در 22 ژانویه.

خانواده را فریاد برای عدالت و غم و اندوه برای دولت نیجریه “به ماهی قاتلان” از Dachiya بدون پاسخ مانده.

مایکل Nnadi

مایکل Nnadi. تصویر از Omokugbo Ojeifo و با اجازه استفاده می شود.

در ژانویه 8, برخی از “مردان در زندان نظامی” حمله چوپان خوب عمده حوزه علمیه در کدونا شمال شرق نیجریه و ربوده شدن چهار جوان طلاب: پیوس Kanwai, 19; Peter Umenukor, 23; Stephen آموس 23; و مایکل Nnadi, 18, با توجه به گزارش های خبری توسط ACI آفریقا است.

سه هفته بعد سه چهار ربوده طلاب – Kanwai, Umenukor و Amos – منتشر شده توسط خود گرد آمده بودند ،

در فوریه 1, Nnadi جوانترین از دانش آموزان ربوده شده بود بعثت. Fr. جوئل عثمان حوزه ثبت و تایید شده برای کانال های تلویزیون است که “بدن از seminarian مرده پیدا شد در داخل یک بوش است.”

در حالی که گروه بوکو حرام نیست مسئولیت این آدم ربایی, تکنیک ها و الگوهای مورد استفاده شبیه به کسانی که از بوکو حرام.

Nnadi و برادر دوقلوی او رافائل زندگی کرده بود با مادر بزرگ خود را پس از مرگ مادر شش سال پیش.

عمومی فکری و اسقف کاتولیک از سکوت Rev. حسن متی Kukah تحویل داغدار وعظ در دفن Nnadi که مبالغ نا امیدی از نیجریه در مورد وضعیت امنیتی:

نیجریه نیاز به توقف برای یک لحظه فکر می کنم. هیچ کس بیشتر از رئیس جمهور نیجریه محسوب می شود Muhammadu Buhari بود که رای دادند در سال 2015 در این زمینه از خود به وعده تار و مار بوکوحرام و جایگاه این کشور در دلسرد شدن حتی.

Kukah با اشاره به Buhari سخنرانی در در سیاست های اتاق فکر چتم هاوس در لندن و زمانی که او گفت: مخاطبان خود را که نیجریه سربازان “قادر و آنها به خوبی آموزش دیده و وطن پرست و شجاع و همیشه آماده است تا وظیفه خود را انجام دهد.” مهلت وعده داده شده:

اگر من رئیس جمهور منتخب, جهان خواهد شد و هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد نیجریه. … ما را بهبود جمع آوری اطلاعات و مرز گشت به چوک بوکوحرام مالی و تجهیزات کانال. ما سخت خواهد بود با تروریسم و دشوار در آن علل ریشه…ما همیشه عمل در زمان و اجازه نمی دهد مشکلات به غیر مسئولانه چرک. و من Muhammadu Buhari همیشه از جلو منجر شود.

Kukah بنابراین به این نتیجه رسیدند:

وجود دارد بدون نیاز به هر گونه بیشتر نظرات این ادعا است. هیچ کس می تواند تصور کند که در برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری, به طور کلی او را قوم و خویش و clannishness به ارتش و فرعی سازمان های امنیتی که دولت او خواهد بود مشخص شده توسط supremacist و تفرقه که سیاست های فشار کشور ما به آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>