نیلسن گزارش از دست دادن خالص برای سه ماهه اول


به دلیل همه گیر درآمد انتظار می رود که برای سال 2020

نیلسن گزارش سه ماهه اول ضرر و گفت که به دلیل COVID-19 همه گیر آن انتظار درآمد به پایین برای سال و درآمد به کمتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

این شرکت گفت: هنوز برنامه ریزی برای تقسیم به دو شرکت یکی از با تمرکز بر رسانه های جهانی, اندازه گیری دیگر نیلسن جهانی ارتباط برقرار کنند. این spinoff در حال حاضر انتظار نمی رود به پایان خواهد رسید تا اوایل سال 2021 به دلیل خاموش شدن از سازمان های دولتی که نیاز به بررسی معامله این شرکت اعلام کرد.

نیلسن گفت که به دلیل همه گیر از آن انتظار درآمد به پایین بین 1 ٪ و 4 ٪ در این سال است. آن را قبلا هوا در افزایش درآمد بین 1.5 ٪ و 3٪. آن گفت: تنظیم آن راهنمایی برای تعدیل سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک به طیف وسیعی از $1.79 میلیارد دلار و 1.86 میلیارد دلار را از $1.830 میلیارد دلار 1.910 میلیارد دلار است.

این شرکت گفت: راهنمایی های جدید مبتنی بر بازیابی از این ویروس ابتدا در نیمه دوم سال 2020 است.

نیلسن همچنین گفت که آن را وارد به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری با الیوت مدیریت که دارای 13 درصد سهام در Nielsen و مهم بوده است از عملکرد مالی خود.

این شرکت همچنین گفت که قصد دارد برای اضافه کردن سابق اخبار Corp. و ویاکام اجرایی جاناتان میلر به هیئت مدیره خود را.

Nielsen در سه ماهه اول از دست دادن خالص $18 میلیون یا 5 سنت یک سهم در مقایسه با درآمد خالص از $43 میلیون یا 12 سنت یک سال پیش. از دست دادن بود تا حدودی ناشی از هزینه های مرتبط با این شرکت را به تفکیک طرح است.

درآمد 0.3% به 1.6 میلیارد دلار.

“در طول این بی سابقه زمان کارکنان ما نشان داده اند فوق العاده ای تمرکز و چابکی و پشتکار همکاری نزدیک با مشتریان به ارائه اندازه گیری و تجزیه و تحلیل داده ها است که بسیار حیاتی برای مشتریان کسب و کار” گفت: مدیر عامل دیوید کنی. “تیم ما نقل مکان کرد و به سرعت به نوآوری در اطراف روش های جدید جمع آوری و ارائه داده است که به مشتریان ما. حرکت رو به جلو ما را اهرم این درآمد به درایو دائمی بهبود فرایند و بهره وری است.”

“ما تحویل نتایج جامد در سه ماهه اول اما ما شاهد کاهش شتاب در اتصال به سه ماهه پیشرفت. این روند ادامه داشت به مارس با افزایش فشار در هر دو رسانه و اتصال در درجه اول در غیر قراردادی درآمد” Kenny گفت. “ما به سرعت اجرا و هزینه اقدامات در سه ماهه اول به کاهش تاثیر و ما در حال گرفتن اقدامات اضافی برای محافظت از سود و جریان نقدی در میان مداوم اقتصادی عدم قطعیت به عنوان ما برای برنامه ریزی طیف وسیعی از حالات.”

کنی گفت: این شرکت همچنان به خوبی با حروف بزرگ و هزینه های آن-کنترل فعال کردن آن اقدام به سرمایه گذاری در آن اولویت های استراتژیک.

نیلسن گفت: خود رسانه های جهانی درآمد افزایش 1.9 ٪ به $842 میلیون نفر است. مخاطبان اندازه گیری درآمد شد تا 1.7% به دلیل ادامه داد: تصویب این شرکت در مجموع مخاطبان گیری رویکرد است. طرح/بهینه سازی درآمد بودند تا 2.7 ٪ به $227 میلیون.

نیلسن جهانی اتصال درآمد کاهش یافته است 2.7% کاهش به $717 میلیون. این شرکت گفت: COVID-19 همه گیر تحت تاثیر خرده فروشی خود را اندازه گیری کسب و کار و تحت فشار قرار دادن سفارشی بینش در آن پیش بینی/فعال کردن کسب و کار.

نیلسن گفت که این هزینه ها در سال 2020 در ارتباط با آن جدایی به دو شرکت است که در حال حاضر انتظار می رود بین $275 میلیون و 300 میلیون دلار نسبت به اوایل برآورد 350 میلیون دلار به 400 میلیون دلار است.

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>