نیک تیم با هم به جایزه ‘بچه سال’


Trevor Noah به میزبان خاص پخش می در جام و نیک

Nickelodeon است و زمان teaming تا برای ایجاد یک بچه از سال چند رسانه ای برنامه جایزه که خواهد span پخش کابل و چاپ و نشر.

این طرح شامل یک تلویزیون خاص خواهد شد که پخش می در نیک و CBS Television Network. نیک و فردا هر دو بخشی از ViacomCBS.

ساعته ویژه خواهد شد که توسط Trevor Noah از نمایش روزانه در Comedy Central دیگر ViacomCBS اموال.

“کودکان و نوجوانان درایو فرهنگی روایت در بسیاری از راه و ما در Nickelodeon مفتخر به همکاری با وقت و زمان برای بچه ها برای ما همیشه اول بچه سال, یک رویداد است که جشن تاثیرگذار بچه ها ساخت تاثیر بسیار زیادی در مدارس و جوامع و جهان” گفت: Rob Bagshaw, اجرایی, معاونت unscripted محتوا در Nickelodeon است. “رهبری استادان Trevor Noah های ویژه این نمایش خواهد واقعی کودکان و نوجوانان’ دستاوردها در یک راه منحصر به فرد است و ما هیجان زده به گسترش رسیدن به آن به طور قابل توجهی بیشتر با simulcasting آن در CBS است که تماشا پخش از شبکه.”

اولین ویژه را در پنج بچه ها ساخت یک تاثیر مثبت در جوامع خود یکی از آنها را تبدیل به بچه از سال است. برنده خواهد بود برجسته در داستان در زمان و وقت برای بچه ها. آنها همچنین باید فرصت هایی را برای خبرنگاران برای زمان برای بچه ها و دسترسی به Nickelodeon حوادث در طول سال.

زمان است که به خوبی شناخته شده برای آن سالانه مرد سال یکی از ویژگی های است که آغاز شده و در سال 1927. این سال را به شخص سال شد گرتا Thunberg جوان تغییر آب و هوا فعال.

“هر روز کودکان و نوجوانان در سراسر جهان الهام بخش, سرگرم کننده و تأثیر مثبت خود را در جوامع گفت:” ایان Orefice رئیس of Time Studios. “دستاوردهای خود را به ما یادآوری می کنند که به ظاهر غیر ممکن است به خوبی ممکن است ممکن است. در وقت و زمان برای بچه ها ما متعهد به برجسته آن است که ایجاد تغییر مثبت و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به شریک با Nickelodeon و Trevor Noah بچه سال, جشن قابل توجه این بچه ها و داستان های خود را.”

Nickelodeon بچه سال است که یک شرکت تولید of TIME Studios, بعد صفر تولیدات تكیه سرگرمی و Nickelodeon است. تولید کننده اجرایی شامل Andrea Delbanco (برای بچه ها), Ian Orefice و مایک بک (Time Studios), Trevor Noah و هارون Saleem (روز صفر Productions) هنجار Aladjem, Derek Van Pelt و ساناز Yamin (عماد سرگرمی) و راب Bagshaw و Paul J. Medford (Nickelodeon). تولید Nickelodeon بچه سال, نظارت راب Bagshaw, اجرایی, معاونت unscripted محتوا.

“به عنوان یک سابق, بچه, من به دنبال به جلو به اینکه بخشی از Nickelodeon است و زمان بچه سال, ویژه, که جشن همه چیز که باعث می شود افراد جوان شگفت انگیز و آنها را می دهد یک پلت فرم برای صدای آنها را شنیده بود گفت:” نوح. “بچه ها امروز می خواهید به طور فعال در جهان را به مکانی بهتر و ما باید همه چیز ما می توانیم برای کمک به. که هدف از این کار نشان می دهد. بنابراین اجازه دهید آن را اولین گام در مسیر تغییر مثبت با هم و درخشش یک نور خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>