NHL, بازیکنان, اعلام کارگری ایران برنامه ای برای از سرگیری بازی Aug. 1

توسط جان WAWROW و استفان stefanie marie

NHL در موقعیت به سر بازی در کمتر از یک ماه — با حضور 24 تیم در عمل همه در کانادا — و می تواند در آستانه بهره گیری از نیروی کار صلح از طریق 2026.

لیگ ملی هاکی و NHL بازیکنان’ Association روز دوشنبه اعلام کرد که توافق اخیر در بازگشت به بازی با فرمت و تفاهم نامه در چهار سال تمدید توافق دسته جمعی.

باید هر دو موافقت نامه تصویب NHL خواهد ادامه بلافاصله به آن گسترش 24-تیم حذفی فرمت با شروع بازی در اوت. 1. بر اساس این طرح اردوگاه های آموزشی را با 13 ژوئیه با تیم سفر به مربوطه hub شهرستانها برای نمایشگاه بازی در جولای 26.

مرکز شهر تورنتو و ادمونتون, آلبرتا, برای دور مقدماتی و حداقل دو حذفی دور با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از موافقت نامه های که در گفتگو با آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که لیگ nhl on nbc منتشر نشده این اطلاعات است.

برای کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی فرد گفت: لیگ است محتاط بودن و اجازه می دهد سایت خود انعطاف پذیری در این رویداد از پتانسیل های در COVID-19 عفونت.

گسترش CBA بود که مجموعه به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2022 در نظر گرفته شده بود یک گام ضروری در شروع مجدد فصل که قرار داده شد در مکث در مه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. گسترش پوشش های متعدد و مسائل اداری از جمله NHL پتانسیل بازگشت به بازی های المپیک فرد گفت.

اگر تایید, بازیکن می خواهد در یک موقعیت برای رقابت در بازی های المپیک پکن در سال 2022 و در ایتالیا چهار سال بعد. به منظور برای این اتفاق NHL خواهد برای اولین بار به حل و فصل بازاریابی حقوق و بیمه بهداشت و درمان در میان otehr مسائل با کمیته بین المللی المپیک و بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون.

NHL, nhl on nbc و IIHF تا به حال آنچه که به نام سازنده مذاکرات در اوایل این سال است. NHL شرکت در پنج دوره متوالی المپیک از 1998-2014 قبل از پرش 2018 در کره جنوبی.

از نظر مالی به CBA گسترش خواهد تلاش برای رسیدگی به این درآمد از دست رفته ناشی از باقی مانده از فصل به طور منظم بودن از بین برود و با خالی کردن عرصه های بلندی برای پلی آف.

بازیکنان خواهد تسلیم 10 درصد از حقوق فصل آینده که صاحبان خواهد پرداخت بیش از سه فصل متوالی در شروع 2022-23 دوم فرد آشنا با این پیشنهاد توافق گفت: AP. درپوش حقوق باقی خواهد ماند در $81.5 میلیون حداقل برای فصل آینده فرد گفت: همچنین صحبت کردن تنها به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که جزئیات آن را منتشر نکرده اند.

سپردن پرداخت به صاحبان حتی از هاکی مربوط به درآمد در 50/50 خواهد بود در پوش 20 درصد فصل آینده را با درپوش کاهش طول معامله به نفر دوم گفت. اگر صاحبان هنوز هم بدهکار پول از بازیکنان CBA خواهد بود تمدید اضافی برای فصل. سپردن شده است یکی از بزرگترین شکایت از بازیکنان در چند سال گذشته.

موافقت نامه نیاز به دو سوم از تایید توسط صاحبان.

در اتحادیه طرف این توافق نامه باید به تصویب اکثریت nhl on nbc 31-عضو کمیته اجرایی قبل از رفتن به یک رای به عضویت کامل. کمیته اجرایی انتظار می رود که به توصیه آن تا پایان روز دوشنبه; اگر تایید بازیکنان خواهد بود انتظار می رود خود را برای تکمیل فرآیند رای گیری روز جمعه.

بیش از آخر هفته از لیگ و بازیکنان توافق به یک سری گسترده از بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل های مربوط به اردوگاه های آموزشی و بازی ها. بازیکنان خواهد شد مجاز به انتخاب کردن از رقابت در گسترش پلی آف خواهد شد و باید سه روز را به تصمیم خود را پس از این توافق به تصویب رساند.

باید لیگ فشار جلوتر از ترکیب هیرو در حال حاضر شناخته شده: چهار تیم برتر در هر کنفرانس (بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب) بازی یک تعداد انگشت شماری از گرد رابین بازی برای تعیین بذر.

کسانی که بالای دانه ها پس از آن صورت برندگان هشت باز دور, best-of-پنج سری: شماره 5 پیتسبورگ پنگوئن در مقابل شماره 12 Montreal Canadiens; شماره 6 Carolina Hurricanes در مقابل شماره 11 نیویورک رنجرز; شماره 7 New York Islanders در مقابل شماره 10 Florida Panthers; شماره 8 تورنتو افرا برگها در مقابل شماره 9 Columbus Blue Jackets; شماره 5 Edmonton Oilers در مقابل شماره 12 Chicago Blackhawks; شماره 6 نشویل شکارچیان در مقابل شماره 11 آریزونا شغالها; شماره 7 ونکوور کناکز در مقابل شماره 10 مینه سوتا وحشی; و شماره 8 Calgary Flames مقابل No. 9 Winnipeg Jets.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>