NFL درب باز می شود به اردوگاه های آموزشی — NFLPA محلی مقامات بهداشتی باید تایید

NFL رسمی در را باز کرد و به اردوگاه های آموزشی خود را برای 32 تیم صبح روز شنبه.

گام های بعدی در حال تعیین اینکه آیا اتحادیه به نمایندگی از بازیکنان در هیئت مدیره به عنوان محلی مقامات بهداشت در هر یک از اردوگاه های آموزشی سایت با توجه به ایمنی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به طور کلی مدیران و مربیان سر دریافت یک یادداشت از NFL معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات Troy وینسنت اعلام کرد که rookies خواهد گزارش به اردوگاه در شنبه quarterbacks و بازیکنان مصدوم پنجشنبه و همه بازیکنان دیگر در جولای 28.

که نمی عبارتند از: Kansas City Chiefs و هوستون تگزاس که شروع زودتر از آنها برای باز کردن فصل در سپتامبر. 10 در پنج شنبه شب به طور منظم فصل بازکن.

یک 49ers سخنگوی باشگاه بود چک کردن در آن دولت امور تیم برای روشن شدن. با توجه به ورزشی NBC Bay Area, the 49ers شده اند در تماس منظم با شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشتی برای ماه ها و احساس عمومی این است که اردوگاه های آموزشی را ادامه دهید اگر NFL باز است برای کسب و کار.

این اظهارات در حال حاضر خود را باز عمل جدید تسهیلات در Henderson, Nevada به مربیان و مدیریت و کارکنان پشتیبانی بیش از 150 نفر به عنوان در هر NFL دستورالعمل.

در پایان یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران شب جمعه, اتحادیه, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت متوقف کوتاه گرفت و گفت که یک توافق با NFL.

“پزشکان شب گذشته در تماس و گفت: با یک زن و شوهر از رزرو که آنها احساس کردند که آن را امن برای باز کردن اردوگاه های آموزشی و به آنها ارائه شده خود را به دلایل پزشکی اسمیت گفت. “برخی از چیزهایی که ما توافق با برخی از چیزهایی که ما ممکن است به توافق برسند. اما به طور کلی آنها به خود نظر پزشکی که آن را امن برای باز کردن اردوگاه های آموزشی. و که در آن ما هستند.”

اگر اردوگاه را باز آنها خواهد بود کاملا متفاوت از نظر ساختار به حداقل رساندن خطر ابتلا COVID-19.

همه NFL اردوگاه های آموزشی خواهد بود بسته به این فصل است.

بررسی برای به روز رسانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>