NFL مسائل مد کد به صورت مجازی پیش نویس

رمان coronavirus مجبور است لیگ ملی فوتبال به روز پنجشنبه پیش نویس آنلاین اما بازیکنان امید به برداشت هنوز هم باید یک کد لباس برای پایبندی به — از این رو lounging در لباس خواب قطعا نمی تواند یک گزینه باشد.

با 58 از بالا, کالج, چشم انداز متصل عملا NFL صادر یادداشت جزئیات آنچه آنها انتظار می رود برای دیدن آنلاین اگر و یا زمانی که کمیسر راجر Goodell اعلام نام خود را از زیرزمین خود را Bronxville n. y. صفحه اصلی.

به طور سنتی زمانی که Goodell مراحل به میکروفون برای اعلام هر حق رای دادن را انتخاب اول او در مرحله پیوست با شدت به لباس بازیکنان را به صورت یک عکس در حالی که ارائه آنها را با تیم توپ کلاه یا نیوجرسی.

در این سال از آن خواهد شد یک مجازی دست دادن و در حالی که NFL متوقف کوتاه از گفتن بازیکنان که دقیقا چه چیزی را می پوشند لیگ صادر کرده است یک لیست طولانی از آنچه قابل قبول نیست از جمله مد است که ممکن است تلقی اظهارات سیاسی.

این یادداشت به دست آمده توسط نرم افزار بحث فوتبال در روز شنبه, مارس 19 دقیق است که باید وجود داشته باشد هیچ شخص ثالث آرم هیچ زبان صریح و روشن و یا نژادی یا مذهبی قومی تهمت.

بازیکنان دیده نمی شود با پوشیدن یک آرم تجاری که متعلق به یکی از NFL رسمی مجوز همکاران.

همچنین تحمل نمی خواهد هر لباسی ارجاع الکل و قمار محصولات توتون و تنباکو (از جمله e-سیگار) زشت و ناپسند مستهجن (یا خدمات اسکورت) خشونت (از جمله سلاح گرم یا سلاح های دیگر) و یا جنسی تصاویر.

بازیکنان نیز باید مطمئن شوید که در هر زمینه است مقادیر از محصولات تجاری و یا آرم و نه تایید شده توسط NFL.

به منظور کمک به این تلاش های لیگ حمل “خوش آمدید کیت” NFL-تایید محصولات به تمام پتانسیل بالا پیش نویس میدارد.

اگر بازیکنان موافق نیست به این شرایط آنها به انتخاب کردن از زندگی پیش نویس فعالیت های روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>