پیش نویس NFL: هکرها تجارت برای ایالتی یوتا QB عشق

هکرها با ارسال دلفین میامی یک چهارم-دور انتخاب کنید به منظور پرش از 30th کلی به 26 و عشق است.

عشق یک اشتباه کاربر از ایالتی یوتا خواهد نشستن و یادگیری در پشت راجرز که یک سال بزرگتر (36) از Favre بود که راجرز فراخوانده شد 24th, به طور کلی در سال 2005. راجرز است که ورود خود را در 16 فصل در حالی که Favre شد ورود خود را در 15 فصل در سال 2005.

“من در حال حاضر می دانم که من می توانند یاد بگیرند که بسیاری از Aaron Rodgers” عشق گفت: در یک مصاحبه با ESPN پخش. “که یکی از بز سمت راست وجود دارد در این بازی است. من هیجان زده می شود قادر به بازگشت را پشت سر گذاشت و فقط یاد بگیرند تا آنجا که من می توانم.”

راجرز اذعان کرد در ماه مارس است که هکرها می تواند به دنبال جانشین او تماس خود را “رئالیست.”

“من می دانم که در آن ما به عنوان یک سازمان, و من می دانم که در آن من در زندگی حرفه ای من” راجرز گفت: در مصاحبه با ESPN ویسکانسین. “مهم نیست که شما را در آنها در حال رفتن به قادر به ضرب و شتم من در هر زمان به زودی.”

عشق به اتمام 61.9 درصد از خود عبور برای 3,402 متری 20 touchdowns و 17 interceptions فصل گذشته با شکل دوم بیشتر در FBS. که یک قدم به عقب از سال 2018 زمانی که او به پایان 64 درصد از خود عبور برای 3,567 متری 32 touchdowns و شش interceptions.

“من نمی دانم چه به انتظار از هر یک از این پس فقط من فوق العاده هیجان زده” عشق گفت از برداشت توسط هکرها.

عشق را قطعا زمان به توسعه به عنوان راجرز در حال ورود به تنها اولین سال از چهار سال $134 میلیون فرمت او امضا شده در ماه اوت سال 2018 است. او کلاه بازدید از $21.6 میلیون $36.4 میلیون دلار $39.9 میلیون و 28.4 میلیون دلار طی چهار فصل.

راجرز خودش نشسته برای کل سه فصل پشت Favre قبل از مصرف بیش از به هکرها’ استارت در سال 2008. در زندگی حرفه ای او انداخته برای 46,946 متری با 364 touchdowns و 84 interceptions بیش از 174 شروع می شود درآمد دو MVP جوایز و هشت Pro کاسه انتخاب. او همچنین هدایت Green Bay به سوپر باول XLV قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>