Nexstar به راه اندازی 9 بعد از ظهر خبر در KIAH هوستون


ABC KTRK به تولید شروع May 11

Nexstar پخش گفت که قصد دارد برای راه اندازی یک شبانه ساعته 9 بعد از ظهر خبر CW وابسته KIAH-TV در هوستون.

این خبر خواهد بود تولید شده توسط KTRK-TV ABC-متعلق به ایستگاه در هوستون.

“در زمان عدم داشتن اعتماد و منبع قابل اعتماد از اطلاعات و اخبار بسیار مهم است برای جوامع ما در خدمت” گفت: تیم بوش رئيس جمهور از Nexstar پخش. “KIAH-تلویزیون تعهد به ارائه اضافی محلی برنامه نویسی به هوستون بینندگان را به ثمر طریق انجمن ما با ABC13 شاهد عینی اخبار شناخته و اخبار منابع هوستون در خدمت جوامع منطقه و بینندگان برای بیش از 65 سال است. Nexstar و ABC معتقدند این همکاری ارائه می دهد که بینندگان ما یک انتخاب برای اخبار در اول وقت مهم تر است از همیشه قبل از.”

مربوط به: John Lewis به نام معاونت/مدیر کل در Nexstar را WNCN رالی

این KIAH خبر خواهد شد از ویژگی های KRTK مجریان از جمله تام ابراهیم و الیسا ریواس به عنوان به خوبی به عنوان رئیس پیش بینی دیوید Tillman و شامل آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

Nexstar مشابه مشارکت در فیلادلفیا که در آن ABC WPVI-تلویزیون تولید 10 p. m. خبر برای WPHL-تلویزیون.

“ما KTRK ABC13 تیم است که به دنبال به جلو به راه اندازی این سرمایه گذاری جدید با KIAH-TV گفت:” وندی Granato جمهور و جنرال موتورز در KTRK-تلویزیون. “هوستون اخبار رهبر ما خوش آمدید این فرصت را برای خدمت به مخاطبان گسترده تر با این همکاری استراتژیک. ما می دانیم که بینندگان نیاز به اطلاعات دقیق در زمان واقعی برای کمک به آنها در تصمیم گیری هوشمند و حفاظت از خانواده خود را. ما از فرصت ها برای خدمت به مخاطبان در حتی بزرگتر در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>