Nexstar ایستگاه هوایی مجازی تاون هال با فرماندار آرکانزاس


هشت Nexstar ایستگاه های پخش و livestream فرماندار هاچینسون بحث coronavirus

Nexstar پخش خواهد شد میزبان یک زندگی مجازی تاون هال نشست با فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون مارس 9 در 7 p. m. CT. فرماندار آدرس وزارت امور خارجه در پاسخ به شیوع کروناویروس و خواهد بود پیوست, آرکانزاس, دولت بهداشت و درمان مدیر دکتر ناتانیل اسمیت. یک ساعت سالن شهر برگزار خواهد شد در KARK سنگ کوچک. باب Clausen KARK لنگر و دانا ترل لنگر در KLRT Little Rock برگزار خواهد شد.

بینندگان دعوت به ارسال سوالات به فرماندار هاچینسون و دکتر اسمیت از طریق رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #AskAsa.

تاون هال هوا خواهد شد در هشت Nexstar ایستگاه: KARK-KLRT, WREG Memphis KNWA-KFTA فایت (AR) KTVE مونرو (LA) KTAL شریوپورت و KOZL اسپرینگفیلد (MO) است. پخش خواهد شد و نیز انجام شده توسط خاکستری را KAIT جنسبرو. همه ایستگاه ها نیز ارائه livestream از پخش.

“این تاون هال با فرماندار هاچینسون در همراهی با Nexstar هسته ماموریت را به ما بینندگان آخرین اخبار و اطلاعات مهم به خصوص در زمان قطعیت و بحران” گفت: تیم بوش رئيس جمهور از Nexstar Broadcasting, Inc. “تاون هال فرمت را قادر خواهد ساخت آرکانزاس ساکنان به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی راهنمایی از فرماندار این ایالت را بالا رسمی بهداشت در مورد شیوع کروناویروس و چگونه دولت در مقابله با مشکلات همه گیر ایجاد کرده است. ارائه تاون هال در خانواده ما از ایستگاه ها و وب سایت های خدمت آرکانزاس خواهد اطمینان حاصل شود که این مهم پخش می رسد بیشترین مخاطب ممکن است. ما سپاسگزار به فرماندار هاچینسون و دولت او اجازه Nexstar به عنوان میزبان این رویداد ویژه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>