Nexstar رسانه های کامل ایستگاه معاملات با فاکس


درآمد حاصل از $240M مورد استفاده در بخش برای کاهش بدهی

Nexstar رسانه های گروهی گفت: آن را تکمیل ایستگاه معاملات با فاکس ایستگاه های تلویزیونی که در آن Nextar می شود دو ایستگاه در شارلوت و فاکس می شود عملیات در سیاتل و میلواکی.

معاملات ترک Nexstar با پس از کسر مالیات خالص درآمد حاصل از $240 میلیون دلار است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش بدهی و به صورت کلی اهداف شرکت.

فاکس می شود KCPQ-تلویزیون فاکس وابسته در سیاتل KZJO این MyNetwork تلویزیون وابسته در سیاتل و WITI-TV در میلواکی از Nexstar. هر دو بازار از ویژگی های محبوب NFL فرانچایز با Seahawks سیاتل و هکرها در خلیج سبز.

Nexstar می شود WKZY-تلویزیون فاکس وابسته در شارلوت و WMYT-تلویزیون MyNetwork تلویزیون وابسته در شارلوت از روباه.

“پس از اتمام تریبون رسانه های معامله ما ارزیابی فرصت ها برای بهینه سازی نمونه کارها ما با اهداف از موقعیت ما در بازار هستند که مکمل عملیات موجود و یا بازار که در آن ما معتقدم که ما می تواند به تولید بیشتر حرکت صعودی و به طور بالقوه به آزاد کردن برخی از ملی کلاه مالکیت فضا” گفت: Nexstar مدیر عامل پری Sook.”

Sook اشاره کرد که شارلوت با رشد سریع بازار و ایستگاه وجود دارد تکمیل Nexstar منابع در اواسط اقیانوس اطلس منطقه

“این معاملات نیز کاهش Nexstar خانواده رسیدن به حدود 0.7% (بازتاب FCC را UHF تخفیف) اجازه می دهد ما به دنبال دیگر فرصت طلب معاملات است که تقویت بازار محلی ما پلت فرم و خدمات به بینندگان و کسب و کار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>