Newsom, سان فرانسیسکو, رسمی انتقاد رزمندگان, NBA برای قرار دادن طرفداران در معرض خطر ابتلا به کروناویروس

برخی از کالیفرنیا برجسته مقامات دولتی خواستار ورزشی حرفه ای لیگ و رزمندگان به طور خاص برای جلوگیری از پر کردن خود می ایستد برای بازی در سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که سیاست جدید از نگه داشتن رسانه ها از اتاق های قفل درو کنتراست قابل توجه به تلاش ها برای بسته هزاران نفر از طرفداران به عرصه برای تماشای بازی.

“من آن را کاملا کنجکاو و من این را با توجه… چهار سازمان بزرگ — NHL, فوتبال, لیگ اصلی بیس بال و NBA قرار دادن دستورالعمل برای حفاظت از ورزشکاران خود را اما نه خود را طرفداران” Newsom گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در شیوع کروناویروس. “من فکر می کنم آنها مدیون شما و طرفداران خود پاسخ که چرا از آن مهم تر برای نگه داشتن خبرنگاران از بازیکنان در رختکن از طرفداران” از طرفداران دیگر در “بسیار مسری نقاط کشور.”

یکی از کسانی که بسیار مسری است مکان منطقه خلیج که در آن ده ها تن از مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

شهرستان سانتا کلارا اعلام کرد در سه هفته ممنوعیت آغاز روز شنبه در تمام حوادث با 1000 یا بیشتر شرکت کنندگان. سن خوزه کوسه ها و زلزله سن خوزه در این شهرستان گفت: “آنها برنامه ریزی مطابق با وجود برنامه ریزی بازی های خانگی است.

سان فرانسیسکو شهرستان هنوز اعلام کرد چنین اندازه گیری و رزمندگان در حال برنامه ریزی برای بازی کلیپرز سه شنبه شب در تعقیب و گریز از مرکز در ماموریت خلیج.

شهرستان سرپرست هارون Peskin با انتقاد از رزمندگان شنبه صبح برای رفتن پیش با بازی, با توجه به خطر ابتلا به عفونت را به طرفداران.

“تا زمانی که ما شماره سفارش است که بین رزمندگان و مهمانان خود را, اما من قطعا توجه, توصیه های بهداشتی ما حرفه ای است که قصد تجمع جمعی و شرکت در اجتماعی فاصله است فقط رفتن برای کمک به این بحران بهداشت عمومی.”

NBA صاحبان بنا به گزارش برنامه ریزی شده برای یک کنفرانس تلفنی روز شنبه بعد از ظهر به آدرس اضطراری طرح اطراف شیوع کروناویروس. تیم های خواسته شده است برای آماده سازی برای بازی با تنها ضروری تیم پرسنل و هیچ طرفداران هر ESPN هر چند روشن نیست که آیا لیگ آغاز خواهد شد که سطح از خاموش کردن به عنوان بخشی از تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>