اخبار مینه سوتا اقامت در خانه سفارش فرمت پنجشنبه آینده; کسب و کارهای کوچک سو

فرماندار به خبرنگاران گفت: گوشت خوک تولید کنندگان و دیگران جمع آوری و در یک کنفرانس خبری در وورتهینگتون که او را به غیر روحانی کردن یک طرح به بازگشایی بیشتر کسب و کار پنج شنبه و به طور گسترده تر توضیح آنچه سفارشات را حمل بیش از هفته آینده و فراتر از آن.

به نظر آمد همان روز یک گروه از صاحبان کسب و کار کوچک شکایت دولت بیش از Walz اجرایی سفارشات که به گفته آنها نقض صاحبان کسب و کار’ حقوق اساسی. صاحبان از هفت کسب و کار و یک گروه به نام رایگان, مینه سوتا, کسب و کار کوچک ائتلاف پیوست یک شکایت در مینه سوتا دادگاه تجدید نظر وی از سوی مامورین که نامگذاریهای ضروری و یا غیر ضروری کسب و کار تحت Walz اقامت-در-خانه سفارش نقض صاحبان کسب و کار قانون اساسی حقوق ایالات متحده در برابر حفاظت از بند.

Walz اصلی جهت راه اندازی شد برای اجرا از 27 مارس تا آوریل 10 است و پس از تمدید شده است به دوشنبه, مه 4. فرماندار گفت: منظور نیاز بود به کمک دولت ایجاد بخش مراقبت ويژه ظرفیت و تجهیزات حفاظت شخصی جلوتر از انتظار اوج در COVID-19 موارد است.

“ما قصد داریم به ادامه این سرعت در حال حرکت مینه سوتا به بیشتر باز اگر ما می تواند همچنان به نشان می دهد آنچه که ما انجام می دهیم اجتماعی فاصله حمل آن است که راه و امور خارجه پله تا قادر به انجام تست” Walz گفت. “فقط پرتاب درب باز نمی کند آن را تعمیر کنند.”

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: راهنمایی های جدید هنوز هم نیاز اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات به اعضای یک خانواده و محدود کردن سفر در سراسر کشور. کمیسیون در یک جلسه توجیهی روزانه تماس نمی گویند که آیا رستوران یا سالن اجازه داده می شود به بازگشایی تحت نظم جدید است.

و Walz گفت: اجتماعات بزرگ در استادیوم شلوغ و یا میله های زندان خواهد بود به احتمال زیاد برخی از آخرین تنظیمات مجاز به بازگشایی شده است.

کسب و کارهای کوچک فایل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن دستور اجرایی

نا امید سفارشات که توقیف کسب و کار خود و ویران مالی خود را به گروهی از صاحبان کسب و کار کوچک در روز چهارشنبه تحت فشار قرار دادند پشت در Walz دولت با پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت است.

صاحبان کسب و کار از طریق وکیل خود استدلال کرد که دولت مجبور نبود قدرت را به طور گسترده طبقه بندی کسب و کار و سفارش به نزدیک در حالی که اجازه دادن به دیگران برای باز باقی می ماند.

Larvita McFarquhar صاحب غرب, مدرسه رقص یک رقص و ژیمناستیک استودیو در مارشال است که بسته تحت فرماندار سفارشات محدود مجامع عمومی و سازندگان سالن های ورزشی و اماکن عمومی و تفریحی. McFarquhar اتحاد راهنمایی در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی و گفت: او امضا بر روی طرح دعوی در دادگاه به امید او قادر به بازگشایی شده است. او گفت: بازگشایی خواهد به او کمک مالی حمایت از خانواده اش و دوباره اجازه می دهد او را به ورزش ،

“ما شده است به طور کامل تعطیل و بنابراین ما نمی توانیم زندگی را از انجام آنچه که ما عشق را به انجام” McFarquhar گفت. “[پرونده] فقط واقعا در مورد تلاش برای اجازه رژیم صهیونیستی است. Walz می دانم که ما در حال رفتن به فقط نشستن و به او اجازه دهید تعطیل چیزی است که ما سخت کار کرده ام ،

دادستان کل کیت الیسون و دیگر مقامات دولتی باید در دفاع از فرماندار اسلام به موضوع در دستور زير زمان صلح و اضطراری سوخت COVID-19 بیماری همه گیر. و Walz گفت: سفارشات صادر شده است برای کمک به مهار این بیماری را گسترش و به حفاظت از سلامت Minnesotans.

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو بیشه و Walz روز چهارشنبه گفت مقامات دولتی بودند و صحبت با رهبران کسب و کار در سراسر کشور در مورد چگونه به آنها اجازه می دهد با خیال راحت به بازگشایی اما احساس نمی آن را امن و در عین حال اجازه می دهد تا همه به انجام این کار.

“ما دلسوز به این مورد و ما می دانیم که کسب و کارهای کوچک هستند واقعا در حال مبارزه است و ما در حال انجام همه که ما می توانیم برای کمک به آنها را از طریق این” بیشه گفت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>