در مارس 3, رای دهندگان در 14 متحده آمار نظر سنجی به بازیگران برگه های رای برای مورد علاقه خود را نامزد ریاست جمهوری. خط پایین: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آمده است خروش دوباره سناتور برنی ساندرز است که هنوز هم قوی, Mike Bloomberg است (و در حال حاضر حمایت از بایدن و سناتور الیزابت وارن و تشکر. Tulsi Gabbard که هر دو موفق به برنده شدن در هر متحده هستند بسیار نازک یخ. آن را کاملا یک سوار coaster غلتکی ساخته شده در زمان واقعی تلویزیونی پوشش خبری به نظر می رسد ضروری تر از همیشه.

بنابراین ما تصمیم گرفت به نگاه بینندگان روند در سه شنبه خبری در سراسر عمده پخش و کابل شبکه های خبری (ABC, CBS, NBC, Fox News, CNN و MSNBC) با استفاده از داده ها از Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 12 میلیون از تلویزیون های هوشمند.

وقتی که می آید به اخبار مصرف بسیاری از مردم قوی وفاداری به برخی از رسانه ها. هنوز هم ما تعجب: چه متقاطع در میان سوپر شنبه پخش برنامه نگاه مانند? شد حداقل برخی از بینندگان تمایل به چک کردن شبکه های دیگر به عنوان نتیجه شروع به در می آیند ؟

مرتبط با: بلومبرگ کمان کردن

در زیر نگاهی متقاطع برای شش پنج شنبه پخش می شود. (توجه داشته باشید در مورد روش: شما را به انجام بیش از فقط تلنگر گذشته یک ایستگاه خود را با کنترل از راه دور برای شمارش به عنوان یک “متقاطع viewer” در Inscape سیستم. برای داده های زیر حداقل مشاهده آستانه 10 دقیقه.)

بالاترین نرخ متقاطع: 22 درصد از بینندگان که به تماشای MSNBC را سه شنبه: تصمیم 2020 نیز به کوک سی ان ان امریکا انتخاب 2020: سه شنبهو 17 درصد از سی ان ان ناظران همچنین چک کردن MSNBC پوشش.

فاکس نیوز بینندگان شد کمتر احتمال دارد به ولگرد: تنها 2 درصد نیز به تماشای حداقل 10 دقیقه از CBS’ پوشش 2.3% تنظیم به NBC پخش و 2.4% چک کردن ABC پخش از نتایج.

نیز وجود دارد تفاوت قابل توجه در خانواده لحن در سه شنبه پوشش (در heatmaps زیر تیره رنگ بیشتر خانواده ها در این DMA بودند و در تنظیم).

در مجموع سه نفر از بالا DMAs شد, Palm Springs, CA; وست پالم بیچ-Ft. پیرس, FL و ابراز پیروزی از اکتشاف, CA. به دنبال در بالا DMAs به صورت خاص برنامه:

  • سی ان ان امریکا انتخاب 2020: سه شنبه – Washington, DC (Hagrstwn) پالم اسپرینگز کالیفرنیا و سان فرانسیسکو-بلوط-San Jose, CA
  • مهر’ ویژه انتخابات — سه شنبه: مخاطرات بالا – Presque Isle من; Beaumont-پورت آرتور TX و Huntsville-Decatur, AL.
  • فاکس نیوز’ دموکراسی 2020: سه شنبه – Panama City, FL; Ft. مایرز-ناپل و تایلر-Longview, TX
  • NBC News تصمیم 2020 سه شنبه – Lake Charles LA; Marquette, MI و خم شدن و یا
  • MSNBC را سه شنبه: تصمیم 2020 – Palm Springs, CA; Eureka, CA و غرب پالم بیچ-Ft. پیرس, FL
  • ABC سه شنبه: صدای شما رای خود را در سال 2020 – AR; Meridian MS Jackson, TN

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im